Galatasaray 2018-2019

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Hasan Tezcan
Site Admin

Re: Galatasaray 2018-2019

Post by Hasan Tezcan » Wed Mar 27, 2019 2:50 pm

Derin GS bu olsa gerek, sonun baslangici jenerasyon isi....benim ve cocuklarimdan sonra GS'li kalir mi bilmiyorum, muhtemelen kalir, ama kulup bu halde kalmaz gibi me geliyor. Liseciler diye adlari cikmis bu insanlarin, kurumsal Aysal'a gösterdikleri 'nezaketi' baskalarindan esirgeyerek samimiyetsizlik örnegi göstermislerdir...kongreyi bastan sona izledim, GS'in gelecegini de ben parlak görmuyorum, söz alanlardan bahsediyorum.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli » Sun Apr 07, 2019 8:45 am

Gelecekte kaptanimiz olabilecek potansiyele sahip Martin ile neden sozlesme yenilenmedi anlayamiyorum.
"The secret of life, though, is to fall seven times, and to get up eight times"
Paulo Coelho

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli » Fri Apr 12, 2019 4:13 am

Sabah Martin ile sozlesme uzatildigini okumus, sevinmistim.Biraz once Can Bartu'nun vefat ettigini ogrendim, ve uzuldum. Mekani cennet olsun.
Paulo Coelho

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli » Mon Apr 15, 2019 2:02 am

Yine bir mac ve GS'in elinden alinan iki puan. Golden once Sofian'a faul yapilmis, adam odayla konusuyor VAR'a bakmiyor, baksa gorecek faulu. Hasan Ali'nin atildigi pozisyonda bariz gol sansini ve kirmizi karti ben TV'dan goruyorum, o sahada gormuyor. Sonra uyariyorlar herhalde ki beyefendi VAR'a gidip kirmizi karta karar veriyor. Skrtel denen adam Henry'nin ayagina basip, gidip bir de kiskirtiyor, Henry sari kart goruyor. Haftaya cezali, Skrtel'e kart yok. Maclarin tekrar izlenmesi ve Skrtel'in yaptigi tip hareketlere ceza verilmesi gerekiyor.

Bu sezon haybeye kac puanimiz gitti bilmiyorum. Basaksehir'in sampiyonlugu hayirli olsun. Ikincilige bakalim.
Paulo Coelho

Post Reply