Galatasaray 2021-2022

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Selcuk Samli
Posts: 3298
Joined: Sat Jan 15, 2005 11:06 pm
Location: Izmir

Re: Galatasaray 2021-2022

Post by Selcuk Samli »

Eski Acik'ta, iki ayrı yayında kadın ve erkek basketbol şubelerimiz konuşulmuş. Konuklar kadın takimi basantrenoru Efe Guven ve erkek basketbol genel menajeri Turgay Zeytingoz olmuş. Kadin takimimizden gecen sezon zaten cok memnundum. KIsitli imkanlar, hastalıklar, ve ayrılıklar ortamında sürekli değişen kadro cok iyi sonuclar almisti. Umarım bu sezon problemi az, basarisi fazla bir sezon olur. Erkek takimimizdaki yonetim yapılanması, transferler, ve alt yapı hamlesi cogu GS'liya keyif veriyordur. Erden Timur Bey'e alt yapıya yaklasimindan ve sunduğu imkanlardan dolayı bir GS'li olarak tekrar teşekkür ederim.


https://www.youtube.com/watch?v=5m32frWpp8I
https://www.youtube.com/watch?v=YNx4Ei2Aum4

Selcuk Samli
Posts: 3298
Joined: Sat Jan 15, 2005 11:06 pm
Location: Izmir

Re: Galatasaray 2021-2022

Post by Selcuk Samli »

Bu haftaki Regista. (Maçın ikinci yarisini seyredemedim, o yüzden fazla yorum yapamayacağım. Ilk yarıda 2-0 dan sonra TS gol aramaya başlayıp , orta sahamızı rahat gecmeye başlayınca, ve savunmada adam takibinde problemler oluşunca acaba ikinci yari bir Asuncao Alex degisikligi yardimci olur mu diye dusundum. Ayni seyi Orhan Uluca da söyledi, katiliyorum. Ama Asuncao oynayacak durumda mi bilmiyorum. Bir sakatligi vardi bildigim kadarıyla. Neyse, enseyi karartacak birsey yok. Sacha,ve Marcao da takıma katılınca daha güçlü olacagimiz kesin. Soylenenlerin hepsine 100% katılmasam da futbol bilgilerine saygı duydugum iki yorumcunun görüşlerini paylaşmak istedim) :

https://www.youtube.com/watch?v=bjT6NLc6L2I

Post Reply