Hazırlık maçı:G.S. - Bochum 1-2 (dk 23 ayhan)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Yok hocam yayın akışı bize hitap etmiyor galiba :D

Şimdi tekrar açtım açtım Yeni Karamürsel geyiği yapıyorlar. YKM'nin sponsorluğu değerlendiriliyor :D

3. kez açıyorum ama yine maçla ilgili birşey yok.. Sanırım gerçekten yurtiçine maç yayını vermiyorlar..
Ozgur Huseyinoglu wrote:
Ismail Gezer wrote:Tamam tembelizde o kadar da değil. İlk batığım adres oydu zaten ve şarkı çalıyordu. Yukarda dediğim "Bari bizde şarkı dinleyelim" lafının sebebi buydu :D

Ama şimdi hiçbirşey duyamıyorum. Siz dinleyebiliyorsunuz galiba.. Yorumlarınızı bekleriz :D
Yayin akislarina da bakiverseydin diyorum. FB macinin ikinci saatini bizim ilk saatle cakistirmislarmis. Donusumlu vermeleri mantikli olurdu tabii ama, sadece FB macini veriyor gibiydiler benim dinledigim kisa surede. Devre arasindan sonra baslar mac yayini diye ummaktaydim amaaaaa...... bu dallamalar program aki$larina koymus olmalarina ragmen, sali gunune diye reklamini verdikleri programin tekrarini yayinliyorlar galiba mac yerine... Yukarda dedigim gibi, sifre bunlarin korsan yayini vurdu galiba! :) :(
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

SERVET SOLDAN GELEN ORTAYA İYİ KAFA VURDU 1-1
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

1-1 olmuş..

Orta Volkandan mış... Gollük orta yapan bir sol-bek! Allah kavuşturdu nihayet :D
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

83' İlginç bir an!... G.Saraylı bir taraftar sahaya girdi ve sarı kırmızılı bayrağı sahaya dikti, daha sonra güvenlik güçlerine yakalanmadan tekrar tribünlere döndü...
Maraton
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

maç 1-1 bitti.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

G.Saray, Almanya 3. Lig takımlarında Fortuna Düsseldorf ile yaptığı hazırlık maçında 1-1 berabere kald...
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Mehmet Gorgen wrote:maç 1-1 bitti.
Ee nasildi? Anlativer bir. Song sag bek, volkan sol acik mi oynadi? Linderoth nasildi?

Ozan Ersoy
Hakan Bakircioglu

Post by Hakan Bakircioglu »

Maraton'un canli yayin anlatimina gore Serkan ikinci yari Hasan Kabze'nin yerine oyuna aliniyor, sonra da 87. dakikada Necati ile degistiriliyor. Ilginc bir durum, forvet oyuncularinin hepsini gormek istedi herhalde Kalli.

Hakan
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Resmi site, rakip icin:
Alman alt ligi Regionalliga Nord’da mücadele etti ve sezonu 51 puanla 10. sırada tamamladı.
demismis. Bu 2. lig bile degil yani benim cikardigim. Ayibediyor bizimkiler o zaman yahu. Kalli "benim icin, mac mactir, ozeli filan olmaz" diyordu, pestillerini bir cikarsin madem en yakin firsatta... Livescore'da 90'da hala 1-1 gorunuyor...

EDIT: Ohooo, ben bakip da yazana kadar 1-2 bolunme arasinda, ati alan uskudari gecmis! :)... Neyse, ayibediyorlar dedigim de, ne guzel kadro kurduk diye gaza geliyorduk surda sezon basi, yani, yeni transferler hepten oynamasa bile, boyle rakiplere karsi yanim, olmadi, gazimizi kacirmasinlar!...
Özgür
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Ozan Ersoy wrote:
Mehmet Gorgen wrote:maç 1-1 bitti.
Ee nasildi? Anlativer bir. Song sag bek, volkan sol acik mi oynadi? Linderoth nasildi?

Ozan Ersoy
Ozan, maçın yaklaşık 40 dakikasını seyredemedim. Card sharingdeki herifler heralde kartı çıkardı :lol:

Seyredebildiğim kısımlarda hakikaten çok kötü oynadık. Takıma 2-3 tane adam daha lazım. Okan, bouzid kabze olacak gibi değil. Bir lincoln oynasa bugün en azından 1 serbest vuruştan gol atardı gibime geliyor.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Mehmet Gorgen wrote:

....................... Fırat

Song ...Bouzid ......Servet ..............Volkan

Sabri .... Linderoth .......Okan .......... Arda

.........Hasan Kabze ...... Ümit Karan
Şu kadro'nun en az 7'si ilk 11 adayı!

Hasan Tezcan abimiz hariç karan'ı ilk 11'e koymayan yoktur. Sol kanadın Volkan+Arda olacağı, Sabrinin orta'nın sağında olması gerektiği, Linderothun gerekliliği falan filan konularında kimsenin şüphesi yoktur heralde.. Ama 3. lig takımıyla güç-bela berabere kalındıysa ortada ciddi bir sorun var demektir..
Okan Akçay

Post by Okan Akçay »

http://www.dailymotion.com/video/x2kj1e ... dorf_sport

Maçın özeti,ama izlemesek daha iyi! Bir tek gol güzel
Image
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ben de Duseldorf denince B. Duseldorf anladi idim. Almaz saylanmaz bu mac bir daha oynansiz. Abuziddin ne ittin evladim diyecektim ama buna Turkiye de 3 buyuklere penalti calmazlar.
Last edited by Cengiz Akgun on Thu Jul 19, 2007 1:41 am, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Mehmet Gorgen wrote:18 . dakikada golü penaltıdan yedik
Kazma bouzid'in penaltı yapmasından dolayı
:lol:
Hocam bu arada sen izlemiyordun herhalde. Bir kere penalti penalti degil. Bouzid kendi kalesine atmis golu. Kaleciyle karsi karsiya kalan adama arkadan yetismis topa adamdan once vurmus ve gol olmus. Hakemin golu vermesi gerekiyordu. Golden sonra duduk calip penalti vermis. Penaltiysa da Ismail'in atilmasi gerekiyordu.

Bu arada Song orta sahada oynamis diye mi gordum ben? Hep orta sahada yer aliyordu, defansin arasinda hic goremedim. Yine garip bir takim var sahada anlasilan. Bouzid-Servet stoper, sol bek volkan mi? Sag bek kim? Arda'yi da serbest oynatmis olabilir.

Kalli'nin neye baktigini anlamak zor. Belki de ona bunadi diyenlerle dalga geciyor, amaci bu Temmuz ayinda takima ter attirip, mac yaptirmak. Emre Asik da orta sahada oynadiydi ilk macta.

3. lig takimi GS kadar pozisyon bulmus. Kalli'nin bildigi vardir deyip bekleyecegiz. Ben Kasim ayina kadar elestirmeyecegim. Besiktas macinda Song orta sahada, Servet sag bek oynarsa, zaten ortada ne Kalli kalir ne Polat. Ozan da bir sure forumda yazmaz :D Ama oyle olmayacagina eminim. Kalli sonuc alacaktir.

Ozan Ersoy
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Ozan Ersoy wrote:Bu arada Song orta sahada oynamis diye mi gordum ben? Hep orta sahada yer aliyordu, defansin arasinda hic goremedim. Yine garip bir takim var sahada anlasilan. Bouzid-Servet stoper, sol bek volkan mi? Sag bek kim? Arda'yi da serbest oynatmis olabilir.

Kalli'nin neye baktigini anlamak zor. Belki de ona bunadi diyenlerle dalga geciyor, amaci bu Temmuz ayinda takima ter attirip, mac yaptirmak. Emre Asik da orta sahada oynadiydi ilk macta.

3. lig takimi GS kadar pozisyon bulmus.
Resmi site asmis Kalli'nin mac sonu soylediklerini:
Mac Sonrası: Karl-Heinz Feldkamp

Fortuna Düsseldorf sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Teknik Direktörümüz Karl-Heinz Feldkamp şunları söyledi:

"Mücadeleden memnunum. Oynadığımız son 3 hazırlık maçının en zoruydu. Rakibimiz Fortuna Düsseldorf 90 dakika dişli bir rakip özelliği gösterdi."

Feldkamp bazı oyuncuların alışılmışın dışında farklı mevkilerde oynatılması ile alakalı soruya ise "Hazırlık kampının özelliklerinden birisi de budur. Bazı oyuncuların farklı pozisyonlarda oynayıp oynayamayabileceklerini görebilmemiz açısından bu tercihleri yaptık. Sezona hazırlanmanın amaçlarından biri de budur bizim için. Örneğin Song ileri çıktı, gol pozisyonuna da girdi, gol de bulabilirdi. Sol kanat ve sağ kanattaki ikilileri ve orta sahadaki ikiliyi oturtmaya çalışıyoruz. Takım halinde oynamaya alışmamız lazım. Çalışmalarımız bu yönde devam edecektir" diyerek sözlerini tamamladı.
Özgür
Post Reply