2007-2008 Sezona Hazirlik donemi ve Maclari

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Hakan Bakircioglu

Post by Hakan Bakircioglu »

Bu arada epey saglam yagmur yagmis macin ilk yarisinda.
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Biraz önce gs tv muhabiri maçın 2. yarısında dolu yağdığından naçın bir daha durduğunu tekrar başlayınca da gs'lı oyuncuların oyuna konstantre olamadıklarını söyledi. Golü kendi kalesine anıl atmış.(Song değil)

Maçta enfazla dikkat çeken ismin çok fazla gol kurtaran orkun olduğunu söyledi. Yani orkun bizi fark yemekten kurtarmış.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Fenerde Kocaelisporla 2-2 berabere kalmış..
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Mehmet Gorgen wrote:Biraz önce gs tv muhabiri maçın 2. yarısında dolu yağdığından naçın bir daha durduğunu tekrar başlayınca da gs'lı oyuncuların oyuna konstantre olamadıklarını söyledi. Golü kendi kalesine anıl atmış.(Song değil)
.
Görüntüleri izledim Song atmış golü. En azından ben öyle gördüm, zaten teselli edilende oydu :D

Özgürcan'ın golünü beğendim :D

Ama bu maç hiçbir şekilde ölçü olamaz.. 2 dakkalık özete dayanarak bunu söylüyorum evet :D
Cihan Serbetcioglu

Post by Cihan Serbetcioglu »

macin 90 dakikasi suan gstvde..
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Asy.net'de macin ozetini koymuslar.

http://www.dailymotion.com/video/x2ocvk ... spor_sport

Ozgurcan guzel isler yapmis bu macta. Ilk golde iyi hareketlenmis, gelisine guzel vurmus. Ikinci golde Linderoth guzel bir pas atmis. Yine Ozgurcan hareketlenip Lincoln'e cikartmis, o da ilk golunu atmis. Attigimiz penaltidan onceki pozisyonda LIncoln'un guzel bir pasi var. Demek ki oyuncular biraz daha gayretli olursa ve birbirinin dilinden anlarsa gol problemimiz olmayacak. Bir de duzgun vuran bir forvet gelirse cok iyi olur.

Kendi kalemize attigmiz golde spiker Anil diyor ama Song atmis, sanssizlik olmus. Diger iki golde savunma hatasi var, Orkun'un pek hatasi yok.Zaten mac duraklamis, saganak yagmur, oyuncu degisiklikleri derken o kadar olur diyelim simdilik. Ozgurcan'in asist ve golune sevindim en cok.
Ercan Arslan

Post by Ercan Arslan »

Linderoth'un Inamoto'dan farki 2. golde Ozgurcan'a verdigi pas..
Oguzhan Basyigit

Post by Oguzhan Basyigit »

Ercan Arslan wrote:Linderoth'un Inamoto'dan farki 2. golde Ozgurcan'a verdigi pas..
tobias golde lincoln pası verdi..sağa bakarken sola pas attı dikkat
Ercan Arslan

Post by Ercan Arslan »

bende o pasi diyorum...
Cihan Serbetcioglu

Post by Cihan Serbetcioglu »

Karsiyaka macina gecelim..Lincoln yok..

mac kadrosu:

Stjepan Tomas
Ferhat Öztorun
Rigobert Song
Tobias Linderoth
Okan Buruk
Barış Özbek
Hakan Şükür
Ismael Bouzid
Anıl Karaer
Mehmet Güven
Özgürcan Özcan
Uğur Uçar
Orkun Usak
Serkan Çalık
Arda Turan
Volkan Yaman
Servet Çetin
Ümit Karan
Fırat Kocaoğlu

sakatlik listesinde Aykut,Sabri ve Lincoln var..

bunun disinda kadroda olmayan Hasan Sas var..Ayhan Akman var..Mehmet Topal var..
Hakan Bakircioglu

Post by Hakan Bakircioglu »

Lincoln'un rahatsizligi (sindirim sistemi enfeksiyonu?) onemli degildir umarim. Geldiginden beri icinde hafif sakatlik/rahatsizlik imasi olmayan bir yazi cikmadi Lincoln ile ilgili, artik Lincoln ile ilgili haberleri cekinerek okuyorum :)

Bu arada hem Lincoln'u hem de onu golgede birakacak yeni transferi gormeyi umarak Karsiyaka macina gideceklere yazik oldu.

Hakan
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Kem gözlerden korumak lazım Lincoln'ü :D

Bu maçın tarihi 4 ağustos değilmiydi yahu?

Yıldız transfer nerde hem?:D

Bu yönetimin beni deli eden yönü bu! Yapmadan konuşuyorlar! Hemde çok iddialı konuşuyorlar. Oysa hiç gereği yoktu afralı tafralı laflara. Zaten yaptığınız tranzferlerin çoğu takdir edilmiş. "Lincoln'ü bile gölgede bırakacak transfer.." gibi saçmalıklara gerek yoktu! Neyse.. Karşıyaka'yı da yenemezsek, moraller pek iyi olmayacak :)
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Hakan Bakircioglu wrote:Lincoln'un rahatsizligi (sindirim sistemi enfeksiyonu?) onemli degildir umarim. Geldiginden beri icinde hafif sakatlik/rahatsizlik imasi olmayan bir yazi cikmadi Lincoln ile ilgili, artik Lincoln ile ilgili haberleri cekinerek okuyorum :)

Bu arada hem Lincoln'u hem de onu golgede birakacak yeni transferi gormeyi umarak Karsiyaka macina gideceklere yazik oldu.

Hakan
Sindirim sistemi enfeksiyonu - ishal olmanin bilimsel adi :) Yagli ve bol baharatli Turk yemeklerine ve kebaplara fazla alisik olmayan yabancilar icin gayet normal bir durum -- Linderoth'un ayni sekilde olmamasi supriz olan :wink:
Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Kardes bir sitede bir Galatasarayli maci

http://www.maraton.com.tr/canli/ izledigini yazmis. Adini unuttum simdi ama ona kredi vererek sizle bu linki paylasmak istedim.

1-0 onde oldugumuz yaziliyor. Gol Hakan Sukurden
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Yine bir maçı daha kaçırdım. Suçlu Özgür Hoca :D

Murat abi'nin dediği gibi 1-0 öndeymişiz.. Bakalım radyospor veriyormu..

İlk yarı bitmiş bile..

54 Orkun
4 Song
76 Servet
74 Volkan
14 Uğur
6 Linderoth
7 Okan
66 Arda
8 Barış
99 Ümit Karan
9 Hakan Şükür

Okan yerine Lincoln, Barış yerine Sabri konursa Rize maçının kadrosu çıkmış demektir..

34'lük forvetimiz golü kokluyor gibi :D
Post Reply