Linderoth: Bu sene de GS'dayım. (sahaya donuyor mu acaba?)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Gorgen
Staff Member

Re: Linderoth: Bu sene de GS'dayım. (Yine sakat- 07.08.09)

Post by Mehmet Gorgen »

Cambiasso bile döndü; ama...

29 Eylül 2009 Salı

İsveçli yıldızla aynı sakatlığı yaşayan Inter'li Cambiasso iki haftadır Milano ekibi için ter döküyor.

Galatasaray'ın müzmin sakatı Tobias Linderoth, Eskişehirspor maçını da tribünden izlemekle yetinirken, İsveçli yıldızla aynı sakatlığı yaşayan Inter'li Cambiasso iki haftadır Milano ekibi için ter döküyor. İşte ikisi de ön liberoda görev yapan iki futbolcunun yakın geçmişte yaşadıkları: Linderoth, 8 Ağustos tarihinde menisküs ameliyatı oldu.

Inter'li Cambiasso, İsveçli meslektaşından 9 gün sonra aynı şikayetle bıçak altına yattı. Arjantinli yıldız, menisküs ameliyatından 34 gün sonra 20 Eylül'de Cagliari-Inter maçıyla sahalara döndü ve o günden bu yana 3 maçta forma giydi. Galatasaray'ın İsveçli ön liberosunun menisküs ameliyatının üzerinden ise 50 gün geçti ancak Tobias Linderoth hala ortalıklarda yok!

Kaynak: Sabah
Tan Erten

Post by Tan Erten »

Bugün Akşam gazetesindeki fotoğraflarda Linderoth'un idmanda çekilmiş resmi vardı, altında da yakında "sahalara döneceği" yazıyordu. Umarım doğrudur, orta sahadan pas çıkartamaz olduk.
Tan Erten
Eray Tunç

Post by Eray Tunç »

Mehmet Gorgen wrote:Cambiasso bile döndü; ama...

29 Eylül 2009 Salı

İsveçli yıldızla aynı sakatlığı yaşayan Inter'li Cambiasso iki haftadır Milano ekibi için ter döküyor.

Galatasaray'ın müzmin sakatı Tobias Linderoth, Eskişehirspor maçını da tribünden izlemekle yetinirken, İsveçli yıldızla aynı sakatlığı yaşayan Inter'li Cambiasso iki haftadır Milano ekibi için ter döküyor. İşte ikisi de ön liberoda görev yapan iki futbolcunun yakın geçmişte yaşadıkları: Linderoth, 8 Ağustos tarihinde menisküs ameliyatı oldu.

Inter'li Cambiasso, İsveçli meslektaşından 9 gün sonra aynı şikayetle bıçak altına yattı. Arjantinli yıldız, menisküs ameliyatından 34 gün sonra 20 Eylül'de Cagliari-Inter maçıyla sahalara döndü ve o günden bu yana 3 maçta forma giydi. Galatasaray'ın İsveçli ön liberosunun menisküs ameliyatının üzerinden ise 50 gün geçti ancak Tobias Linderoth hala ortalıklarda yok!

Kaynak: Sabah
Serefsiz basin basligina daha yakisacak bir "haber" olmus. Bunu hazirlayana da bir meniskus ameliyati yapsalar da biz de gorsek bakalim Cambiasso'dan daha kisa surede iyilesebilecek mi?

Hazir futbol basinindan bahsetmisken, Milliyet sitesinde mactan sonra atilan baslik "Galatasaray 7'de 7'yi yemedi!" imis. Imis diyorum cunku ana sayfalari rezalet bir durumda oldugu icin uzun sure once ana sayfalarina bakmayi biraktim.
Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Ctesi yada Pazar Ligtv sabah haberlerinde Linderoth'un tamamen iyilestigi ve oynamaya hazir oldugu soylendi. Hatta bir hazirlik macinda da oynamis galiba (A2 lerle olabilir)

Du bakalim bu sefer ne kadar saglam gidecek.
Ulan adami sigorta yaptirmis olsak Pert olarak parasini almistik be :D
TRUST GALATASARAY
MGC
Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Mehmet Gurdal Cetin wrote:Ctesi yada Pazar Ligtv sabah haberlerinde Linderoth'un tamamen iyilestigi ve oynamaya hazir oldugu soylendi. Hatta bir hazirlik macinda da oynamis galiba (A2 lerle olabilir)

Du bakalim bu sefer ne kadar saglam gidecek.
Ulan adami sigorta yaptirmis olsak Pert olarak parasini almistik be :D
Roportaj yapmislar da sakatligim tamamen gecti ama antreman eksigim var diyor. Yani daha simdi simdi oynamaz herhalde.
Salih Bora

Post by Salih Bora »

Bence hiç boş yere umutlanmayın. Ben Linderoth'dan ümidimi kestim.
Şöyle düşünüyorum... Linderoth Galatasaray'a geldikten bir müddet sonra trafik kazası geçirerek cartayı çekti. Yönetim de bunu kamuoyuna ilan ederek insanları üzmemek için hakikati saklıyor. Sanki sakatmış da onun için oynamıyormuş numarası yapıyor.
Ya da Linderoth gerçekte bizim kulübe hiç transfer olmadı da, bizimkiler böyle bir transfer gerçekten yapılmış nuramasına yatıyorlar.
Fakat diyeceksiniz ki: O halde arada sırada çeşitli kanallara röportaj veren adam Linderoth değilse kim?
Ben onu da düşündüm... Gerçekleri saklamak için çare arayışına giren Yönetimimiz, rahmetlinin bir benzerini (dublörünü) kameralar önüne sürüyor olabilir. Bence bu kişi, Linderoth'a çok benzeyen sağ bekimiz Uğur Uçar'dan başkası değil.
Hafif bir makyajla ve çat pat İngilizce'yle Linderoth kılığına girip medyanın önünde arz-ı endam ediyor olabilir.
En mantıklı açıklama bu.
Yoksa, mümkün mü yani, "Demirden Adam" denilen bir adamın tam iki sene önce sırra kadem basıp o günden beri birkaç maç hariç sahalarda görülmemesi...
Bu işte bir iş var. :P
AYRILMAZ İKİLİ
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Adamin lakabi simdi de "Linde" oldu :-D Saglam geliyormus.

http://www.fotomac.com.tr/gal116.html

Not: Sakat degil artik ;-) Basligi duzeltin.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.
Salih Bora

Re: Linderoth: Bu sene de GS'dayım. (sahaya donuyor mu acaba?)

Post by Salih Bora »

İnternete düşen bir video var, bilmem izlediniz mi...
4-5 yaşlarında bir kız çocuğu, bilgisayarda Super Mario oynuyor. Annesi de çocuk oynarken cep telefonuyla görüntüsünü çekiyor.
Kız oyunu bitirmeye o kadar konsantre olmuş ki, bağırış çağırış, gözyaşları, hıçkırıklar, inlemeler... Fakat bir türlü bitiremiyor.
"Bitirdim, bitirdim, bitirdim, haaayaaaaaaeeerrrr..."
Böyle bir video. Bilen varsa lütfen link'ini assın.
Bizim Linderoth maceramız azıcık ucundan bu kızın Mario oyununu bir türlü bitirememesini andırıyor.
Tam Tobi'ye kavuştuk, kavuşacağız, bu sefer geliyor, geldi galiba... derkeeen... Hop, adam sakat, üç ay daha sahalarda yok.
Şener Şen'le Müjde Ar'ın Arabesk isimli ünlü filminde de esas kız'la esas oğlan birbirlerine bir türlü kavuşamıyorlardı. Hatta filmin sonunda şöyle diyordu dış ses: "Tam birbirlerine kavuşacaklar iken 35 sel, 22 yangın, 54 toprak kayması, 4 çığ atlattılar..."
(Rakamları sallıyorum)
Bakalım bu sefer biz de Tobi'ye kavuşabilecek miyiz?
"Bedenime sahip olabilirsin ama ruhuma asla" temalı Yeşilçam filmleri gibi bonservisine sahip oluyoruz ama oyunculuğuna henüz ulaşamadık... Haydi hayırlısı.
AYRILMAZ İKİLİ
Eray Tunç

Post by Eray Tunç »

Linderoth "Gribal enfeksiyon gecirdigi icin" takimin ilk antrenmanina katilmamis.
Eray Tunç

Post by Eray Tunç »

Neyse bugun idmana cikmis. AP "O kadar para saydik, gerekirse Linderoth'u sirtimizda tasiyacagiz ama sozlesmesi bitmeden en azindan yarim sezon oynatacagiz" demis, resmi sitedeki fotograflar da alinan bu kararin uygulamaya konuldugunu gosteriyor :)

Image

Image
Levent Guntay

Post by Levent Guntay »

Linderoth cok mutluymus. Hicbir sey yapmadan senede 1.3 milyon euro alsam, ben de cok mutlu olurdum. Senede 3 milyon TL yapar, 3 senede 9 milyon TL. Vay anam vay. Futbol tarihinde bu kadar uzun zaman yatarak ve bu kadar para kazanmaya devam eden futbolcu yoktur herhalde. Helal olsun adama, kapi gibi kontrat yapmis, bizimkiler gikini bile cikaramadi kac senedir.

"G.Saray'da çok mutluyum" diyen müzmin sakat Tobias Linderoth sözleşmesi bitene kadar sarı-kırmızılı formayı giyeceğini ifade etti.
Yaşadığı sakatlıklar nedeniyle geldiği günden bu yana Galatasaray'a katkı sağlayamayan Linderoth sarı-kırmızılı takımda mutlu olduğunu söyledi. İsveçli futbolcu, "Şu anda Galatasaray'ın futbolcusuyum. Kontratım bitene kadar da bu böyle olacak. Transfer konusu tamamen yönetim ve menajerim arasında" diye konuştu.
Sadece hazırlık karşılaşmalarında değil, sakat olduğu dönemde de elinden geleni yaptığını vurgulayan Linderoth, her geçen gün kendisini daha iyi hissettiğini belirtti. Galatasaray'da futbol oynamanın çok kolay olmadığına işaret eden tecrübeli oyuncu, "Kaliteli bir kadromuz var. Rekabet had safhada" ifadesini kullandı. (FOTOMAÇ
Mehmet Gurdal Cetin

Her gecen gun kendini daha iyi hissediyormus :D

Turkiye'nin en iyi "yatarak kayarak" para alan futbolcusu

Abiye saygi duyuyorum.

Utanmadan boyle konusabildigi ve paralari catir catir yiyebildigi

Ve sagolsun gozumuze soktugu icin.

Cok eskiden zamaninda bizimle ayni masada Okey, batak, pis yedili oynayan ve baska seyler de yapan ( :D ) bir cami hocasi (muzezzin- vaiz- imam hepsi iste )arkadasimiz vardi sizlerden iyi olmasin :D

"Salagi sitmek sevaptir "derdi

Linderoth'a lutfen kizmayin
TRUST GALATASARAY
MGC
Can Ergun

Post by Can Ergun »

2,5 senede 22 maç gibi bir istatistiği vardı,kaçı ilk 11 onu da bilmiyorum.Geçen yıl 7 maç falan gibi rakamlar...

Hem bu adamın pişkinliği,hem de yönetimin basiretsizliği insanı çileden çıkartıyor.Kendini tedavi ettirip üstüne para alıyor.Ben de yonca görmüş eşşek gibi sırıtırdım.GS'da mutluymuş,yok olmayacaktın !
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

22 mac bile yoktur, hazirlik maclari dahildir kesin.

MGC cok agir yazmis. Yönetim neticede yönetim ve belli bir sorumluluk tasiyor, ama hesap sormazsaniz ayni savurganlik ile calismalari buyuk bir ihtimal. Curuk elma, armut, yurtdisindan geliyor ise ananas veya kiwi getirirseler sasirmayin. Isin kötu tarafi, sagbek, forvet, stoper ararken Lincoln'u geri getirmeleri bir ihtimal, bilemedin Önder ("amaninbow" derim o zaman) :-D
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.
Mehmet Gurdal Cetin

Hasan Tezcan wrote:22 mac bile yoktur, hazirlik maclari dahildir kesin.

MGC cok agir yazmis. Yönetim neticede yönetim ve belli bir sorumluluk tasiyor, ama hesap sormazsaniz ayni savurganlik ile calismalari buyuk bir ihtimal. Curuk elma, armut, yurtdisindan geliyor ise ananas veya kiwi getirirseler sasirmayin. Isin kötu tarafi, sagbek, forvet, stoper ararken Lincoln'u geri getirmeleri bir ihtimal, bilemedin Önder ("amaninbow" derim o zaman) :-D

Hafifti aslinda be Hasancim,
Ha simdi "bir suru guzel transfer yaptilar icinde bir tane kotu cikabilir" diyen de cikabilir.
Para cok zor kazaniliyor. Bu ulkede kolay yoldan kazananlara degil elbet lafim.

Gecenlerde bir yerde cumhuriyet ilk kuruldugunda cekilen SIKINTILARI okumustum bir yerde. Nereden nereye gelmis su memleket.

Ister bir kisi yada kurum olsun bunu yapan, bu topraklarin parasinin cok kolay bosa harcanmasi gucume gidiyor.

Ankara'ya gittigimde su son krizde (teget gecen) Ankara OSTIM'de binlerce dukkanin kapandigini soylemisti bir musterim. 20 kusur bin dediler de inanamamistim.

TOFAS bin kusur kisiyi atti, emekli etti.Ben sehir degistirdim, cektiklerimi Alpay'la Ufuk cok iyi bilir. Hala cekiyorum.

9 Milyon TL'den bahsediyoruz.Kendi sirketinde boyle bir adami kac ay tutarlar, once ona cevap versin sorumlu yoneticiler ve onlari denetleyen kongre uyeleri...
TRUST GALATASARAY
MGC
Post Reply