Secim- 2004: 20-Mart-2004- BASKAN CANAYDIN

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Hangi adaya oy verirsiniz?

Ozhan Canaydin
10
15%
Turgay Kiran
13
20%
Mehmet Cansun
27
42%
Alp Yalman
5
8%
Hicbiri
10
15%

Total votes: 65

Zoban Raftik

Post by Zoban Raftik »

Digiturk de simdi mac oncesi C.Tanman acikladi
Yilmaz Tokoz, Cuneyt'in rizasini almadan ismini kendi YK aday listesine yazmis. Cuneyt bu konudan duydugu uzuntuyu ve saskinligi dile getirdi.
Cuneyt Tanman nasi olur sa Y.Tokoz'un listesinden girer diye soranlar da cevap olur bu sanirim.

2 lafindan 1 i "ben yuzerdim bogazin serin sularinda" olan bu amcayi da
artik kulupten nasil uzaklastirirlar orasini bilemicem.
liberta per gli ultras

Mehmet Erisen

Post by Mehmet Erisen »

Detaylari bilmiyorum, ATVde yakaladim biraz once, Canaydin yeniden secilmis.
Hayirli olsun.
Galata Sarayi Mekteb-i Sultanisi

Ozgur Al

..

Post by Ozgur Al »

Hayirli olsun demek isterim ama. buyuk hayal kirikligina ugradim. basarasizligin prim yaptigi bir camia ya sahibiz galiba. yine bizi 6-0 li 5-0 li maclar beklemez isallah.

saygilar ozgur
SUPER MARIO JARDEL

Ozgur Al

Post by Ozgur Al »

Canaydin 1353
Cansun 1175
Tokoz 38
SUPER MARIO JARDEL

Sinan Edil

Post by Sinan Edil »

LigTV naklen gosterdi, Canaydin iki yil daha baskan. En azindan bu sefer tek adam olamayacak.
Ölüm varmış, korku varmış
Bu dünyanın sonu varmış

Benim için yoktur tasa
Kalbimde sen yaşadıkça

Ozer Kunacav

Post by Ozer Kunacav »

Gorunuse gore 'kardesi' cok olan aday kazandi! Aman 'abileri' kazansin diye Galatasaray'i tarihinin en kepaze haline getirmis olan bir baskana oy verenlere tesekkuru borc biliyorum! Hayirlisi olsun!

Ozer

Ozgur Al

Post by Ozgur Al »

Degisik taraftar sitelerinde anketler yapiliyor. En cok oyu acik ara farkla Mehmet Cansun aliyor. Demekki Taraftar Mehmet Cansunu istiyor.Taraftar kim? yagmur camur demeden maca gidiyor.. deplasmana gidiyor..forma aliyor... Peki bu oy verenler ne yapiyor... Kac tanesi maca gitmis.. kac tanesi deplasmana gitmis...Neymis 1960 senesinde uye olmus sanki kulubun sahibi gelecegimize set cekiyor.. kim icin ? ne icin?.. bu kulubun sahibi kim 2500 kisimi 20 milyon taraftarmi...Yaziklar olsun...

saygilar ozgur al
SUPER MARIO JARDEL

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ozer Kunacav wrote:Gorunuse gore 'kardesi' cok olan aday kazandi! Aman 'abileri' kazansin diye Galatasaray'i tarihinin en kepaze haline getirmis olan bir baskana oy verenlere tesekkuru borc biliyorum! Hayirlisi olsun!

Ozer
Kar$isina son bir ayda otobusde ev odevini yapan ilk okul cocugu gibi satip savip cikolata gofret yiyecegiz diyen Cansun ile cikarsan sonuca bu kadar $a$mak gerekmiyor herhalde. Gursoy'un listede olmasida buyuk bir manevra. Eh Kongre uyelerinin nasil oy verdigini bilmez degilsiniz. Neyse bakalim artik olan oldu.

Bu arada yuh sesleri Olimpiyat stadinda yukseliyor.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Aylan Izmirli

Post by Aylan Izmirli »

Artik tamamiyle tasinmazlarin ortaya dokulucegi belli olan bu donemde Galatasarayin gelecek ikinci asiri icin yapilanmasi ve sahip oldugu gayrimenkulleri en iyi sekilde kimlerce ve nasil bir sekilde faydali bir sekilde gelire donustureleceginin planlanmasinda kanimca en iyi secim iki aday arasindan yapilmisdir.

Su ara sportif basaridan onemli olan sey.
Bu tasinmazlarin Kulubumuze en iyi ne sekildel faydalanacagi planlanacaksa ,namusundan hic suphelenmedigim Sn Canaydin iyi bir secimdir.
Bu asla diger adayimiz icin supheli oldugum diye fikre kapilanmamasni i icin rica ederim ,ama bir icraatlerini hic beyenmedigim Sn Canaydinin bu konularda biraz daha temkinli oldugu kanaatindeyim..
'
Yalniz artik butun yapilacaklar bir adamca gizli kapakli degil bu gibi kararlar sadece Baskan ve yonetiomce asla degil bir tarafsiz bunye disi arastirma firmasinca hazirlanip Kongre onunde butiun olanaklar ortaya konulmalidir karara varilmadan.

Bu ara, su andaki butun yonetimdeki kisilerinde ilerde ortakliga girecegimiz Finans Kapital iliskilerindeki kimseyle bir ortakliligin su anda olmamasina cok dikkat edilmelidir.

Neyse inanin buyuk bir beklentiyi Baskanimizsdan degil,yonetimizdeki ikinci ve ucuncu adamlardan asil beklemekteyim.

Guzel gunlere dogru

Saygilarimla
Aylan Izmirli

Murat Recevik

Post by Murat Recevik »

Umarim batmayiz.
iki senede FT le harcanan 70 kusur milyon var ve ortada takim yok.
simdi gene paralar harcanacak, takim kurulacak.
Basari gelirmi bilemiyoruz.
Amator subeler ne olacak, orasi tam muamma.
Umarim yakinda teker teker kapatilmaz onlarda.

Aydin Karoglu

Post by Aydin Karoglu »

GS kongresinde bugun Canaydina oy atan ellerin topunun iki yakasi bir araya gelmesin.Ulan bir camia bu kadar mi FBlesir be mazosistmisiniz oglum siz bu ne ya . Liseli genclik Dinazorlar kongresi , ulan biz megerse kime gonul vermisiz tuh ALLAH CEZANIZI VERSİN.

Tum suc FT nin oldu, simdi ifadesiz suratiyla cikti gene TV karsisina OC.verip de tutamadigi 11 tane sozun her harfi her virgulu , noktasi OC cilere yol olsun.

Korhan Kivanc

Post by Korhan Kivanc »

Galatasaray icin kara gun. Inanilmaz uzgunum. Kongre bu baskani alasagi edemedigine yansin, biz kendi derdimize yanalim. Coktan istifa etmesi gereken bir baskan, tekrar aday olma yuzsuzlugunu gosterdi, kongre de bok varmis gibi secti. Tez zamanda basimizdan defolur gider insallah. Dayanilmaz bir aci.

Tolga Binyildiz

Post by Tolga Binyildiz »

Aydin Karoglu wrote:GS kongresinde bugun Canaydina oy atan ellerin topunun iki yakasi bir araya gelmesin.Ulan bir camia bu kadar mi FBlesir be mazosistmisiniz oglum siz bu ne ya . Liseli genclik Dinazorlar kongresi , ulan biz megerse kime gonul vermisiz tuh ALLAH CEZANIZI VERSİN.

Tum suc FT nin oldu, simdi ifadesiz suratiyla cikti gene TV karsisina OC.verip de tutamadigi 11 tane sozun her harfi her virgulu , noktasi OC cilere yol olsun.
Bu laflarinizdan dolayi sizi siddetle kiniyorum. Eger kongre uyesi olsa idim sanirim ben de bugun Canaydin'a oy verirdim. Ayne ankette verdigim gibi. Kimseye allah belanizi versin demeye hakkiniz yok. Canaydin'i basarili mi buluyorum hayir, ama Mehmet Cansun'un su onumuzdeki donemde Galatasaray icin cok tehlikeli isler yapcagini dusundugumden dolayi oyumu ona vermezdim.

hep dedigim birsey vardi kim secilirse secilsin, birlik olunsun camiadaki surtusmeler bitsin , Galatasaray' i bu zor donemde herkes el ele vererek kurtarmaya calissin.

sayet Mehmet Cansun secilse idi, secilmesini istememe ragmen yine kendimce destegimi verecektim. Onu secenlere Allah belani versin diyerek degil. Goruyorum ki malesef camiada bu tur bir birlesme olamayacak gibi. Yine de bir bakima forumlardaki sonuclarin kongreye yansimamasi bu acidan sevindirici benim icin. Yoksa sizin bu tarz hareketleriniz kongre ye de yansimis olsa hep alay ettigimiz Fenerbahce kongrelerinden ne farkimiz kalirdi? galatasarayli' ya yakisan kim secilirse secilsin ona destek vermek tir bu secilmis kisi icin degil Galatasaray imiz icin.
Umarim sozlerinizden dolayio pismanlik duyar burada bir ozur dilersiniz.
Saygilar sevgiler

Can Erkut Sevinc

Hayırlı olsun! (2)

Post by Can Erkut Sevinc »

Bu konuda çok yazdım ben de..

İki adaya da ne gönlüm ve ne de aklım razı gelmiyordu, ne diyelim hayırlısı olsun.

Umarım geçen iki yılda yaşattığı yanlışlara bakarak, baktırılarak düzgün bir yönetim gösteriri Ö.C., pek de umudum yok, ama bu kongreden çıka çıka bu çıkıyormuş neyleyim.. Umarım kötü ihtimal olmaz ve iki seneyi dolduramadan çuvallamazlar.

Bize Galaatasaray için düşünmek, çalışmak, destek için elden geleni yapmak düşer artık başka mevzunun anlamı yok.

Merci!
Özhan Canaydın'a İŞ EMANET EDER MİSİNİZ? müstahakız! http://gsdosyasi.wordpress.com/2005/12

Bulent Uzbicen

Post by Bulent Uzbicen »

benimde canım epey sıkkın...modası geçmiş bir lisenin, modası çoktan geçmiş dinazorlarından başka bir şey beklenemezdi. cansun a bayıldığımdan değil ama canaydın a " aferin " demenin anlamı ne ? iki senedir, tıkır tıkır işleyen makinenin çarkına çomak sokmaktan başka ne yapmış acaba bu başkan ? verdiği hangi sözü tutmuş ?

yoksa oylar, terim i kovduğu için mi ? yada ergun gürsoy u gizli başkan yaptığı için mi ?

Post Reply