Kaleci meselesi...

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply

Gelecek sezona hangi kaleciyle girelim?

Mondragon kalsin
18
55%
Valencia'dan Canizares
2
6%
Monaco'dan Sylva
0
No votes
Rustu
3
9%
Aykut
8
24%
Faruk Gursoy (Kingston)
1
3%
Hicbiri
1
3%

Total votes: 33

Ulas Bardak

Kaleci meselesi...

Post by Ulas Bardak »

Bilen var mi Mondi'nin gidisinin kesin olup olmadigini ? Sizce yerine kimi almak uygun duser? Degisik oneriler geldikce Poll'a ekleyecegim.

Mehmet Erisen

Post by Mehmet Erisen »

Neden Faruk Gursoy veya Aykut yok listede?
Galata Sarayi Mekteb-i Sultanisi

Ulas Bardak

Post by Ulas Bardak »

Mehmet Erisen wrote:Neden Faruk Gursoy veya Aykut yok listede?
Sanirim onlar hakkinda biraz onyargili dusunmusum :oops: . Admin biri ekleyebilir mi onlari da Poll'a lutfen? FAQa gore (gayet mantikli olarak) oy verildikten sonra Poll'u yaratan degistiremiyor secenekleri.

Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Ben oyumu Mondi'ye verdim.

Merak ettigim bir konu var. Ispanya milli takiminin kalecisi Canizares nasil listeye girdi. Adam lider takimin kalecisi bize gelmesine hic ihtimal veremiyorum.

Monaco kalecisini hic duymadim, su anda Monaco-Chelsea macinda yedek.

Ulas Bardak

Source: Milliyet

Post by Ulas Bardak »

Mehmet Marsan wrote:Ben oyumu Mondi'ye verdim.

Merak ettigim bir konu var. Ispanya milli takiminin kalecisi Canizares nasil listeye girdi. Adam lider takimin kalecisi bize gelmesine hic ihtimal veremiyorum.

Monaco kalecisini hic duymadim, su anda Monaco-Chelsea macinda yedek.
Yanilmiyorsam Milliyet'te bir haberden... Hepimiz biliyoruz gerchi "Shu futbolcu listeye alindi", "Shu futbolcuyla telefonda anlashtilar." falan gibi haberlerde cogu zaman pek gercek payi olmuyor. Baslangic icin bir grup olsun diye ekledim ben onlari listeye.

AskinDemir

Post by AskinDemir »

Slyva tam kedi kaleci. Ama uzun zamandır oynamıyor, belki onun sıkıntısı olabilir. Ama kedi kalecilerin genelde bir sorunu vardır, yan topları zayıftır.

Post Reply