WC 2006: TÜRKİYE - ISVICRE 4-2 tuncay(2),38 sukur,51 necati

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

golü yedik
gol streller volkanı çalımlayarak attı.

3-2 dk 86
Last edited by Mehmet Gorgen on Wed Nov 16, 2005 11:03 pm, edited 1 time in total.

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Hadi gecmis olsun... Bir dahaki pazara surelim essegimizi. Bu kadar bile sasirtici.

Ozan

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Bitti beyler. Ben de caktirmadan bir TV istasyonu yakaladim seyretmeye ba$lami$tim ki olay bitti. TV'daki salak $imdi iki gol lazim diyor.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

herkes maçı bıraktı futbolcular bile.

seyiricler salak salak bağırıyorlar.

FB tezahüratı da iyi gider..

luciano, nobre niye milli takımda yok diye heralde :lol:

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Terim soyunmu$ ceketi filan atmi$. yakinda pantolunda cikarirsa $a$irmam
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

dk 89 tuncay kafa ile golü attı 4-2

dk 90
uzatmalara geçildi

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

4 dakika uzatmalar oynanıyor.

dk 93

tümer serbest atış kullandı.

dk 94

maç bitti ne oldu şimdi ben birşey anlayamadım bizim 4 gol ne işe yaradı şimdi.

yazık hem de çok yazık oldu.

GAME OVER.
Last edited by Mehmet Gorgen on Wed Nov 16, 2005 11:18 pm, edited 1 time in total.

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

ALMAN ARD KANALINDA İSVİÇRELİ OYUNCULARLA KORİDORDA RÖPORTAJ YAPILIYOR HERİFLER SEVİNÇTEN DÖRT KÖŞE..

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mehmet Gorgen wrote: 4 dakika uzatmalar oynanıyor.
maç bitti ne oldu şimdi ben birşey anlayamadım bizim 4 gole ne işe yaradı şimdi.

yazık çok yazıııkk oldu.

GAME OVER.
Bunu once Terim efendiye sonra da Alpay efendiye soracaksin. Sen git bu adamlari yenecem diye orada sacmala ve maca 1-0 yenik ba$la ondan sonra boyle kan ter icinde kal ve benim gibi adami niye milli takima cagirmiyorlar diye sitem et. Birde Volkan'in hali ne idi oyle. taa orta sahaya filan cikip calimi da yedi idi bir ara kalede bo$tu. Nedir ne yapmak istiyordu? Aptal oldugunu bir kere daha Dunyaya kanitlamak mi?

Yine $urada bir $ey diyecegim kizacaksiniz. Isvicreliler benim gordugum kadari ile topu bizimkilerden cok daha iyi oynuyorlardi sonuc 4-2 olmasina ragmen. Cunku takim olarak top ayaklarina geldiginde herkes ne yapacagini biliyor. Hic bo$una yazik oldu filan demeyiin. Turkiyede futbol degil hala gugu$ oynaniyor gugu$.
Last edited by Cengiz Akgun on Wed Nov 16, 2005 11:28 pm, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Birileri $u basin toplantisinida soyleneleri geciverse. Terim ne dedi acaba? Elimizden gelen bu idi saglik olsun filan mi diyor yoksa yine hakem makem filan mi derdi.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Hasan Utku

Post by Hasan Utku »

Cengiz Akgun wrote:Birileri $u basin toplantisinida soyleneleri geciverse. Terim ne dedi acaba? Elimizden gelen bu idi saglik olsun filan mi diyor yoksa yine hakem makem filan mi derdi.
Haksızlık,hakem,penaltı,hakem,penaltı....Bir de alttan gelen yeni gençlerden sözetti...

Terim'e sevgimiz saygımız sonsuz, ama takımlarına oynattığı beş ileri beş geri tuhaflığını bıraksın artık..Yoksa alttan gelen gençler de bu hep kısa vadeci anlayışla oynayacaklarsa vay futbolumuzun haline..

Keşke şu maçı değişen İspanyol hakem yönetseydi...On beş dakikada biterdi maç..Başka da yorumu yok oynanan futbolun..

Savas Macun

Post by Savas Macun »

TERIM'IN MAC SONU SOYLEDIKLERI...

Ben hayatımda bu kadar ahlaksız iki hakem görmedim.. İsviçre'de ayrı, burada ayrı.. Kazanıyorsunuz, hemde 4 gol atıp kazanıyorsunuz.. Ama hakemleri hesap etmiyorsunuz..

Biz herkes diyo ya Almanya bizi çok istiyo diye yok öyle bir şey.. Sen öyle iki penaltı vermiyosun.. Sonra Almanya seni bekliyor.. Sadece hakem mi?.. Son derece tahrik eden, oyunculara çok güzel laflar söyleyen medeniyet beşiği takımı var..

Medeniyet kisvesi içerisinde baya bi ahlaksızlık görüyoruz..

Biz hep misafirperverliğimizi gösterdik.. Koruduğumuz insan bile tahrik etmek için bişey söylüyo.. Müthiş profesyoneller bu konuda.. Soyunma odalarında gittik hocalarını tebrik ettim.. Oyuncularımızı soyunma odalarına soktuk ve olayları yatıştırdık..

Gelecek için çok ümitliyiz.. Kendi takımımızı kuracağız.. Daha geniş havuzdan çok iyi oyuncular bulup takır takır top oynayan bir takım getireceğiz..

Türk milleti kusura bakmasın.. Ama ben iyi oyunun hesabını kendi halkıma veririm.. Hakem benim oyunuma karışamaz.. Bunlar bile ilk defa şahadete geldi penaltı dedi ama sen vermiyosun.. Kırmızı kartı vermiyorsun.. Hakan orta yapıyor, top kornere çıktı diyerek korner veriyosun..Peki o top kornere nasıl çıktı?.. Bariz elle müdahale ile.. Bunlara rağmen 4 gol atmayı başardık.. Ama bazı oyuncularımızın konsantrasyon kaybı bize iki gole mal oldu..

Herkese çok teşekkür ediyorum.. Özellikle bizi destekleyen taraftarımıza, Türk milletine çok teşekkür ediyorum.. Çok istedik olmadı.. Biz burdan bu turu almalıydık..

Bundan sonra yaşananların hiç bir önemi yok.. Artık cezaysa cezayı yiycez..

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Hasan Utku wrote: Haksızlık,hakem,penaltı,hakem,penaltı....Bir de alttan gelen yeni gençlerden sözetti...
..
kolay degil Hasan. Sana da ayda 200 bin dolar maa$ versek sonra kalkip yapacagin bu mu idi derler diye birilerini hedef gostereceksin muhakkak. Degilse nasil aciklayacaksin Isvicrede Isvicreyi yenme derdini. Sanki son macmi$ gibi 1-0'dan sonra bile gol atma derdini adamlarin dili di$ariya ciktigi halde. Degilse benimde cok hatalrim oldu $u aldigim paranin yarisina yeni cocuklari yeti$time fonuna yatirdim $imdiden anlari kampa alacam filan demen gerekir. Bunu diyemiyorsan yelpaze gibi kolunu acan adami gormeyip Hakam $erefsizdir diyeceksin. Ben de macin bir bolumu yakaladim. Ma$allah bizden ceza sahasina her giren topla yorgunlugun tesiri ile ilk once kendini yere atiyor arkasindan hakeme bakiyordu.

Terim saygisini bozuk para gibi harcayan anca boyle onun du$ukluklerini goremeyenleri ve dayiligi adamlik sananlarin gozunde buyuyor. Ben ondan umidi coktan kestim. Halbuki eline ne kadar guzel firsatlar gecmi$ti.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Mehteran-i Eyup Sultan Izmir Marsi caliyormus su an. Bir dunya kupasi daha kacti. Turk futbolu belini dogrultamaz kolay kolay. Bakin altta basarili olan U-17 falan sizi yaniltmasin. Sorun yetenek de degil asil onu devam ettirmede yatiyor asil guc olan bu. Iste burda beyin ve irade devreye giriyorlar (ya da bizim sporcularin durumunda devreden cikiyorlar). Turk futbolu veya turk sporu su anki rezil ortamda, sabah aksam hakem kararlari tartisarak kabugunu kiramaz ve iceriye mahkum olur hep. Emre denilen beyinsiz ilk mac yoktu abuk subuk bir kart aldi, bu mac az daha gene atilacakti. Bu kadar aptal oldun mu istedigin kadar yetenegin olsun. Bir dunya kupasi daha kacti. Su siradan Iskocya, Irlanda bilmem Avusturya kac tane dunya kupasi gördu bizim gördugumuz tek.

Yucel F Genc

Post by Yucel F Genc »

Biliyorum, burda bir cok kisi dokturecek (bilrek, bilmeyerek) Maci bir barda setredip, eve yeni geldim. Tabii ki cok uzgunum. Ilk maca bakip, bu takimin Dunya Kupasinda ne isi var, ikinci maca bakip da yazik, cok yazik, boyle bir takim nasil olur da Dunya Kupasin'a gidemez diye dusunuyorum. Hakemla dadasmaya gerek yok, her ne kada ilk yaridaki penaltiyi vermeditse, ikinci yarida da Serhat'in dususune ????? verdi. Milli mars soylenirken, her futbolcumuzun gozunun icine baktim ve bu maci lacaz dedim, alacagimiz bildim de, elecenegimiz bilemedim. Alpay dahil, herkesin anasindan ictigi sut helal olsun, ugrastilar, cok zordu, olmadi :( Isvicrelilerin mac duduguyle beraber soyunma odasina depar atarak kacmalirini hala anlamis degilim, boyle bi macin sonlarina dogru da "FB" tezahuirati yapan herkesi de kiniyorum.

Post Reply