WC 2006: TÜRKİYE - ISVICRE 4-2 tuncay(2),38 sukur,51 necati

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Yucel F Genc

Post by Yucel F Genc »

BITMEDI MI DAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA?

Cemal Savas

Post by Cemal Savas »

Selcuk kaleciye giden faul atti Uzun topla geliyorlar, tac. Fena oynamiyoruz. Turkiye diye Tezahurat yapanlari isitiyorum, Cok top kaybi var. Yari voley Volkan topu koseden cikardi.

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

dk 90 volkan önemli bir topu tuttu

uzatmalar başlıyor serhat akın oyuna giriyor

Cemal Savas

Post by Cemal Savas »

Ceza sahamizdan faul kullaniyoruz. Dk.89 Hasan vurdu kalecide. Top yavas gelmisti.

Cemal Savas

Post by Cemal Savas »

Volkan topla yavas hareket ediyor. Degaj, oteki kalecide. Inanilmaz top Volkanin kucagina geldi. Buyuk sans. Man it was .....

Serhat giriyor, Okan cikiyor. okan epey etrafina bakindi ve simdi disarida.

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

maç bitti
0-1

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Danimarka Jensen ile 1-0 one gecti Gurcistan'a karsi. Aferrin aslanlarima, nazar degmesin, gelene gidene bes ceksinler insallah. :lol:

Cemal Savas

Post by Cemal Savas »

Defanstan dan dun cikiyoruz.Tac atarken zamandan calindigi icin sari kart yedik. Uzatmalardayiz.

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Cemal Savas wrote:Defanstan dan dun cikiyoruz.Tac atarken zamandan calindigi icin sari kart yedik. Uzatmalardayiz.
Yahu mac bitmis Cemal bey, tabeleadan mi koyuyorsunuz? :lol:

Yucel F Genc

Post by Yucel F Genc »

OHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH! Simdi isime donebilirim :). Yine son dakika'da bi bokluk cikacak diye nefes alamadim burda. Neyse hepimize gecmis olsun. EN BUYUK DANIMARKA BASKA BUYUK YOK :)

Cemal Savas

Post by Cemal Savas »

Mac bitti. Ukraynalilar seyirciyi alkisliyorlar. Eee ne olacak $inci

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Cemal Savas wrote:Mac bitti. Ukraynalilar seyirciyi alkisliyorlar. Eee ne olacak $inci
Ayaklari uzat, keyfine bak. Yunanlilar dusunsun. Ama once su Danimarka Gurcu maci bir 5-0 bitsin. :lol:

Bu arada dunya futbolu devlerinden Liechtenstein ve Luxembourg macinda ilk yari Liechstein'in 1-0 galibiyetiyle sona ermis.

Ali

Cemal Savas

Post by Cemal Savas »

Ali Gursel wrote:
Cemal Savas wrote:Defanstan dan dun cikiyoruz.Tac atarken zamandan calindigi icin sari kart yedik. Uzatmalardayiz.
Yahu mac bitmis Cemal bey, tabeleadan mi koyuyorsunuz? :lol:
Ben maci alrkadasin verdigi linkten izliyorum. Korean Tv ???Yaziladiktan 30 saniye sonra mac bitti. Simdi yeni bir mac baslayacak. Ben sevdim bu kanali. Kamerun oynayacak bizim Song(4 numara) kaptan yahu. :shock: Afrika grubu sanirim. Isim olmasa seyredecegim.

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Gurculer 10 kisi. Yuru be Danimarka, kim tutar sizi son maca kadar?

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Şimdi tek şansımız arnavutluğu yeneceğiz danimarka-yunanistan maçından da yunanistanın yenmesi dışında normal bir sonuç bekleyeceğiz.

Bence 2. olarak eleme maçlarına gitme şansımız şuanda % 60 civarında

yunanistanın % 30 danimarkanın bence şansı %10 ancak var.

Afferin çocuklar...

Merci Terim..

Post Reply