Turkiye Ligi Maclari 2005-2006

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Cirak

Post by Mehmet Cirak »

Cengiz Akgun wrote:Dun TRT'de Atilla Birlik TS'lu birinden yuzune dirsek yerken gosterdiler. TS GS'yi bir mac arkadan takip ediyor. Bu hafta Sivasla oynadilar gelecek hafta Vestel ile oynayacaklar. Yine malum tabiri yerinde ise Atilla capulcusu arkadan "pijligini" yapmi$ ve TS'lu da ayni Cihan gibi burnuna dirsegi indirmi$. TV'de tabak gibi gozukuyordu.

Acaba attilar mi TS'luyu da oyundan. Atmadilarsa neden? Ikincisi Atilla Birlik boyle iki haftadir ayni boku rahatlikla yiyorsa neden goruntulere bakilarak gereken yapilmiyor. Aklima geldi de sorayim belki bileniniz vardir.
Bu macin hakemi her kimse igrenc biri. Butun ozetleri seyrettim, boyle birsey olamaz. En az 2-3 kirmizi kartlik pozisyon var Trabzon'a karsi verilmesi gereken, hicbirisi verilmemis. Sivas'lilar gene isyan etmemisler, kotu olaylar olmamis iyi ki. Atilan falan yok Cengiz agabey, bir suru de dirsek, tekme, tokat ne ararsan olmus bu macta, hem de hakemin gozlerinin onunde. Dirsek pozisyonunda hekem olay yerinden 1 metre uzaklikte, ve olayi izliyor...
Mehmet Cirak

"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Eee kolay degil. Diyet odenecek ya. Hem sonra Altay'i 3-0 yenemyip Turkiye kupasinada veda ettiler. Ulusoy bo$una mi secildi.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Fatih Mutlu

Post by Fatih Mutlu »

hakikaten trabzon maci tam bir hakem faciasi olmus, saatlerce ekranlarda tumerinki faul muydu, lucianonun kolu sergenin onunde miydi, bosuna tartisilmis.

hakem muhtesem, her pozisyona en cok onbes metre uzakta. ama gozunun onundeki o pozisyonlara nasil kart cikarmaz, akil sir ermez. oraya hic hakemlik tecrubesi olmayan birini koysan, o dirsege, o tekmelere kirmizilari cikarir.

tam evlere senlik iki perdelik tiyatro olmus bu.

Mustafa Dogan

Post by Mustafa Dogan »

----- "İT"AAT EDİN -------
Fenerbahçe tribünlerinde açılan güzel pankart. İT'lerin açtığı pankart. Küfür edilmeyen statta ikamet eden İT'ler. Aziz'in emrine amade İT'ler. Aziz isteyince susan, o isteyince havlayan İT'ler. Aziz İT'ler.
Meczup

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Bu saygisizligi Riza'ya da yapmi$lardi. Ama kapici babamla gurur duyuyorum. Bizleri kimseye muhtac etmeden buyuttu. Hirsiz diyemezler soysuz diyemezler gibi guzel bir laf etti idi.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Tan Erten

Post by Tan Erten »

Mehmet Cirak wrote: Atilan falan yok Cengiz agabey, bir suru de dirsek, tekme, tokat ne ararsan olmus bu macta, hem de hakemin gozlerinin onunde. Dirsek pozisyonunda hekem olay yerinden 1 metre uzaklikte, ve olayi izliyor...
Bu macin hakeminde art niyet aramamak mumkun degil. Sonra da "hakemlerle ugrasmayin" diye sikayet ediyorlar. Sivassporlu oyuncular butun mac boyunca resmen dayak yemisler. Isin enteresani, hic biri de mactan sonra bu konuda bir sey demedi, "TS guclu, 1 puan iyi oldu" filan diyip durdular.
Tan Erten

Mustafa Dogan

Post by Mustafa Dogan »

Image
Image

Basında nerdeyse hiç yeralmayınca bende ufak tefek bi pankart sanmıştım, paşazadeler boydan boya tribünü kapatmışlar bu güzelim pankartla! Bunun Aziz Yıldırımın isteği dışında cereyan etmiş bir hadise olabileceğini düşünen kimse var mı?
Last edited by Mustafa Dogan on Wed Mar 01, 2006 1:12 am, edited 2 times in total.
Meczup

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

"Iki ekmek bir $i$e sut" filan bunlar ince espiriler. It'de siyah beyaz. Ondan sonra anama sovduler devlet nerede diye salya sumuk agla.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Mustafa Dogan wrote:Image

Basında nerdeyse hiç yeralmayınca bende ufak tefek bi pankart sanmıştım, paşazadeler boydan boya tribünü kapatmışlar bu güzelim pankartla! Bunun Aziz Yıldırımın isteği dışında cereyan etmiş bir hadise olabileceğini düşünen kimse var mı?
Bunun basinda yer almamasi da cok ilginc. Ben ilk defa burada goruyorum. Ufak bir pankart zannediyordum. Aziz Yildirim'dan habersiz boyle bir sey hazirlamak mumkun mu?

Mustafa Dogan

Post by Mustafa Dogan »

Ve adamlar bununla övünüyor. Neden tv lerde gösterilmedi bu show diyede medyaya çok kırılmışlar. Sanki iyi bi halt etmiş gibi. Keşke gösterilseydi, Aziz Yıldırımın ikiyüzlülüğüne delil teşkil ederdi. 1 hafta sonra bizim takımı nasıl karşılayacaklar bakalım. Bunlar adam olmaz :)
Meczup

Mustafa Dogan

Post by Mustafa Dogan »

Ulusoy hakemlere demişki: "Yahu nedir bu formsuzluğunuzun sebebi?"
Hakemlerde demişki:"Geçmiş dönemde biz iyi çalıştırılmadık, gerektiği gibi antreman yapmadık Haluk Baba!"
Yani mealen böyle bişey... :)
Meczup

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Hasan Tezcan wrote:Aziz Yildirim'a göre:

http://www.ajansspor.com/haber/136373
Bir de utanmadan konusuyor. Bakin BJK macinda bu it yazan igrenc kartonlari, anonsla defalarca Istiklal marsindan sonra kaldirilmasi icin insanlari uyarmislar. Yani organize. Gecen seneki ne kadar asagilik ise bu seneki de o kadar. Tam Bagdat caddesi kafasi iste. Kapiciligi kucumsemek, rakip taraftara organize kufurlerle karton sov yapmak, lumpen kultur iliklere isleyince yaptiklari ile rezil olurlar böyle. GS'a da böyle birsey yapmislardi, takim sahaya caikinca hoparlörden 'ananin bilmemnesi i.. Galatasaray' diye insanlari bagirtan tezahuratin cagrisimi yapilmis ayrica insanlarin oturacagi yerlere bir domuza bile reva görulmeyecek pis, diski ve yumurta karisimindan olusan otlar tribunlere konmustu. Hem GS'in hem BJK'nin yönetim bazinda cok sert tepki vermedigi surece bunlar devam edecek.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Kerem Tezic wrote: 'ananin bilmemnesi i.. Galatasaray' diye insanlari bagirtan tezahuratin cagrisimi yapilmis ayrica insanlarin oturacagi yerlere bir domuza bile reva görulmeyecek pis, diski ve yumurta karisimindan olusan otlar tribunlere konmustu. Hem GS'in hem BJK'nin yönetim bazinda cok sert tepki vermedigi surece bunlar devam edecek.
O anons "?oleceksiniz, ananizin a... goreceksiniz" idi. "?" i$aretli kismi aklima gelmiyor. Bu adi herifin lafi ile kenefe dahi gidilmez kufur konusunda. Kendisinin agzinin herkezden bozuk oldugunu herkes biliyor. Onu (ben kufuru tasvip etmem) bu $ekilde anasina kufur ederek yola getirecekler. Zayif tarafi ke$fedildi cunku. Kendisi yaptirtinca iyi ama kendine direk yapilinca midesi kaldirmiyor haspanin.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Kerem Tezic wrote:
Hasan Tezcan wrote:Aziz Yildirim'a göre:

http://www.ajansspor.com/haber/136373
konmustu. Hem GS'in hem BJK'nin yönetim bazinda cok sert tepki vermedigi surece bunlar devam edecek.
Cikacaklar '' Muharrem Guler gibi il guvenlik toplantisi diye AY yandasligi ve avukatligi yapan tarafli kamu yoneticileri oldugu surece , samimiyetten bahsedemezsiniz'' diyecekler. Bunu diyecek biri var mı? Yok.

Istanbul Valisi olmaya hic yakismayan bir zat. Kamu yoneticilerindeki kalite zaafiyetinin en onemli gostergesi. 10 milyonluk Istanbul'un emanet edildigi yonetici bu olmamali.

Bir baska Bakan da Aslan kediye dondu, vakif kurup kurtaralim falan diyor.
Dahiyane muthis espri!!!

Gordugum ise, yonetim becerisine sahip olmayan bakan ve kamu yoneticilerinin , RTY'nin FB zaafiyetine oynayip gorevlerinde kalmasi.
AKP buradan cok darbe aliyor, farkinda degilller.
Yaziktir!!! Sonra futbol niye geriliyor ve siddet var?
NO ADNANS, NO CRY !!

Post Reply