2005-2006 PAF Takimimiz yine Şampiyon

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ali Tuncer

Post by Ali Tuncer »

Turnuvanin son gununde attigimiz tek gol (kendi kalelerine attiklari):

http://rapidshare.de/files/22304278/HPIM1081.MPG.html

Turnuvada sahada oynanan cogu mactan daha fazla ilgi toplayan UA-Hollanda (Avrupa) tribun goruntuleri:

http://rapidshare.de/files/22305092/HPIM1063.MPG.html

Resmi sitedeki Cafercan'in 7 golle gol krali oldu haberide ilginc. Topu topu 9 gol attik zaten. Bir tanesi kendi kalelerine. Aydin, Ozgurcan, Oguz'da atmis.

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

PAF Takımımızın katıldığı Amsterdam turnuvasına ait Sn.Selçuk Samlı bey'in çektiği fotoğraflar. Kendisine çok teşkkür ediyorum.

Image

Image

Image

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Fotograf 1:Ajax maci oncesi.

Fotograf 2:Espanyol maci baslama vurusu.

Fotograf 3:3-3'luk(ilk yarisi 3-0 biten)Olympiakos macindan sonra futbolcularimiz.

Taraftarlarimiz mukemmeldi hakikaten ;davullari,flamalari,bayraklari,formalari ile takimimizi her macta(mac boyunca) centilmence desteklediler.

Bir suru fotograf cektim,bu uc tanesi en iyi cikanlardi.Fotografcilik konusunda bayagi bir yol almam gerektigini de iyice anlamis oldum. :lol:
Narcissistic personality disorder is a mental health condition in which people have an unreasonably high sense of their own importance. People with narcissistic personality disorder may be generally unhappy and disappointed when they're not given the special favors or admiration that they believe they deserve.

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Oguz Dizer de Amsterdam turnuvasini izlemis. Diger ulkelerin cocuklari bizimkilerden 2 sene buyukmus.
Gurur duydum...
Oğuz Dizer
odizer@fanatik.com.tr

Milli takımımızı izlemek üzere Belçika, Almanya ve Hollanda arasında dolanırken, Galatasaray ve Fenerbahçe PAF takımlarının Amsterdam Cup’a katılmak üzere geldiklerini ve cumartesi günü maçları olduğunu öğrendim.
10.06.2006
Milliler pazar günü Makedonya ile oynayacağına göre gençlerin yanında bir günlüğüne de olsa bulunmak ve onları izlemek şarttı.
Yaklaşık 5 saatlik bir yolculuk sonrası, Amsterdam kentinin otobandaki 110 numaralı ring girişinden kupa maçlarının oynanacağı stada ulaştık sevgili Fatih Örge’yle. Önce Galatasaray evsahibi Ajax, daha sonrada Fenerbahçe Brezilya temsilcisi Cruzeiro gençleriyle oynadı. 25’er dakikalık iki devre halinde oynanan maçların temposuna uyum zorluğu çekti çocuklarımız. Ayrıca lig bitince tatile çıkmış olmaları nedeniyle, tam olarak hazırlanamadıklarını teknik sorumlular da dile getirmişti zaten. Rakiplerinin de yaş olarak 2 sene önde olduklarını ve fizik gelişimlerini hemen hemen tamamladıklarını da söylemeliyim. Zaten zirveyi de Brezilya ve Hollanda’lı ekipler paylaştı. Yunan, İspanyol, Portekiz temsilcileri de turnuvaya renk katan diğer genç sporcular oldu.
Amsterdam Cup’ın zirvesinde Galatasaray ve Fenerbahçe’ yi görmüş olsam elbette mutlu olurdum ama açık söylemeliyim çocuklarımızın insani değerlerinden büyük gurur duydum. Önce Türkiye’yi sonra camialarını mükemmel temsil ettiler. Bu pırıl pırıl gençleri yetiştiren ailelerine, okul ve kulüplerindeki eğitmenlerine Galatasaray ve Fenerbahçe kulüplerine şükranlarımı, teşekkürlerimi sunmak isterim. Helal olsun. Futbol yetilerine ekledikleri tüm değerler , uyum, disiplin ve mükemmel dayanışma örneklemelerine 10 numara diyorum.
Galatasaray ve Fenerbahçe esas gereklilik olan iyi insan, iyi sporcu ve örnek gençler yetiştirme yolundaki çabalarında başarıyı yakalamak üzere. Bu gerçeğe iki ezeli rakip kulüp sporcularının beraber kamp yaptığı otelde memnuniyetle şahit oldum. Aralarındaki dostluk, arkadaşlık ilişkileri, kıyafetlerindeki özen, davranışlarındaki ölçü ve terbiye, disiplinle harman edilmiş huzurlu pırıl pırıl çağdaş gençler, Türkiye’nin özlediği sporcu profilinin koşa koşa geldiğinin net göstergesiydi. Emekler boşa değil demek ki.
FANATİK Gazetesi Fenerbahçe ve Galatasaraylı evlatların bu şahane dostluğunu önceki gün sizlerle bir fotoğraf karesinde paylaştı. Ben orada, onlarla yaşama onurunu soludum. Biz büyükler çocuklarımızı doğru eğitir, doğru yönlendirirsek o fotoğrafta gördüğünüz dayanışma ve sevgi yaşam boyu devam eder. Aksi halde solmuş birer resim olarak anılarda kalır. Yazık olur. Günümüz çirkinliklerine, yobazlığına, kavgalarına ‘Dur’ diyecek erdemi örneklemek zorundayız. Yaşamın doğru kriterlerini özümsedikleri belli evlatları, toplumu sarıp sarmalamış ‘İlle de bana, sadece bana paranoyasına’ kurban vermeme adına en büyük görev sanırım bizlere düşmekte. Kendi iç çürümüşlüklerimize kurban etmeyelim o ışıltılı yürekleri. Çoook büyük futbolcu olmaktan daha önemli gerçeğin önce insan olmak olduğunu kavramış dimağları yarın kendimize benzetecek hainliği yine becerecek miyiz diye öyle korkuyorum ki!
İnşallah onlar büyüklerine dönüşmez, büyükler(!) onlara dönüşür!

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Amsterdam'daki turnuva'da takimin basinda Emrah Bayraktar vardi ama asagidaki haberde genc takim antrenoru Zafer Koc'un adi geciyor. Paf'in basina kim geldi bilen var mi?
PAF’lar, Bahçeşehir’i farklı geçti: 5-0Suat Kaya’nın görevi bırakmasının ardından yeni sezona Zafer Koç önderliğinde hazırlanan PAF takım, özel maçlardaki performansıyla dikkat çekiyor. Süper Amatör Lig ekiplerinden Bahçeşehirspor’la Florya’da bir hazırlık maçı yapan Sarı-Kırmızılılar, mücadeleyi 5-0’lık galibiyetle tamamladı. Cim Bom’un gollerini Volkan Bekçi (2), Erhan Şentürk (2) ve Efecan attı. PAF’ların önümüzdeki hafta içerisinde de A takımla bir hazırlık maçı yapması bekleniyor.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

PAF takimimiz da bugun 2006-2007 sezonunu aciyor.Butun oyuncularimiza sakatliksiz,basarili bir sezon diliyorum.

04-08-2006 ,Ankaraspor PAF-GS PAF,TSI 17:00 Aktepe Stadi.
Narcissistic personality disorder is a mental health condition in which people have an unreasonably high sense of their own importance. People with narcissistic personality disorder may be generally unhappy and disappointed when they're not given the special favors or admiration that they believe they deserve.

Post Reply