EEE HEINZ'I ALDIK SIMDI SORUN MUHTEREMIN NEREDE OYNAYACAGI

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Gurdal Cetin

EEE HEINZ'I ALDIK SIMDI SORUN MUHTEREMIN NEREDE OYNAYACAGI

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Kaynak Eurosport

BREAKING NEWS

Football 09:17
Argentine winger Kily Gonzalez is poised to leave Inter Milan to join Turkish outfit Galatasaray.

TURKSPOR.NET bu haberi aktarmis.
http://www.turkspor.net/default.asp?o=1&id=8679

HAYIRLI OLSUN DIYELIM ARTIK
BASKA SOZE GEREK YOK

ABI OYNAYACAK BIZDE KARAR VERICEZ
Last edited by Mehmet Gurdal Cetin on Sat Sep 03, 2005 12:00 pm, edited 3 times in total.
TRUST GALATASARAY
MGC

Hasan Tezcan
Site Admin

Re: KILL BILL ARTIK GALATASARAYLI

Post by Hasan Tezcan »

Mehmet Gurdal Cetin wrote:ABI OYNAYACAK BIZDE KARAR VERICEZ
Aynen Mehmet! Umarim Conce gibi bir transfer olmaz...

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ben gecen sene Conce'nin iyi oldugunu dusunuyordum, hatta keske kalsaydi (makul bir paraya) diyorum bugunku takima bakip.

Bu adamdan da cok umutluyum. Cok profesyonel ve saglam bir havasi vardi ne zaman izlediysem.

Iyi bir sol kanat, defansin ustune dusen yuk azalacak, bir de iyi hava yakalanirsa guzel bir GS izleyebiliriz. Tabii hep sagda Ribery kalsa ne olurdu acep diye dusunerek.

Neyse, iyi is, hayirli olsun.

Ali

Yucel F Genc

Post by Yucel F Genc »

Ayri bir topic acildigina gore kesinlesdi anlami cikartiyorum bundan. Hamile nisanlisi, turk kedilerini sevmeyen bir kopegi falan cikmaz son anda insallah.
Kendisini hic seyretmisligim yoktur ama burda soylenenlere bakilirsa bayagi iyi bir transfere benziyor. Hayirli olsun. Bu arada "KIll Billy" lakabi da bayagi hosuma gitti :)

Ali Okan Aksoylu

Post by Ali Okan Aksoylu »

Bence dereyi gormeden pacayi sivamayin.
Bakin hurriyet sitesinde son dakika haberi:

17:17
Galatasaray Kulübü Sportif Direktörü Bülent Tulun, transfer etmeye çalıştıkları Arjantinli oyuncu Kily Gonzalez ile ilgili olarak, kulübü FC Inter ve oyuncuya 22 Ağustos Pazartesi gününe kadar süre verdiklerini söyledi.

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Bolle bi sey olursa EUROSPORT'a kufur e-mali gondermeyen terbiyesiz evladidir :)

Bi de bizim basindan alinti yapmislar dermisim :)
TRUST GALATASARAY
MGC

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Mehmet Gurdal Cetin wrote:Bolle bi sey olursa EUROSPORT'a kufur e-mali gondermeyen terbiyesiz evladidir :)

Bizimkilerin isbitiriciligine karsi Hurriyet gazetesinin guvenilirligi.

Buyrun secin. :lol:

Niyazi Gunay

Post by Niyazi Gunay »

Ali Gursel wrote:
Mehmet Gurdal Cetin wrote:Bolle bi sey olursa EUROSPORT'a kufur e-mali gondermeyen terbiyesiz evladidir :)

Bizimkilerin isbitiriciligine karsi Hurriyet gazetesinin guvenilirligi.

Buyrun secin. :lol:
Bu duruma iki ucu boklu degnek diyorlar galiba :twisted:

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Arkadaslar ne oluyor bilmem farkinda misiniz?

Kill bill in Inter'de yeri yok. Kontrati ocakta bitiyor. Baska talibi de yok. Bunlari bilen bizimkiler ucuza kapatmaya calisiyorlar.

Inter de biliyor ki Agustos sonu transfer sezonu bitiyor. Ayrica GS'in yeni bir transfere cok ihtiyaci var. Ne kadar erken gelirse o kadar iyi olur.

Yani iki tarafin da kozlari var.

Bu transfer son ana kadar bitmez. Kim sabir edip dayanirsa o karli cikar. Kim sabirsizlik edip hareket ederse o para kaybeder. Iki taraf da son noktaya kadar kipirdamazsa o zaman bu transfer patlar.

22 Agustos tarihinin verilmis olmasi da bence dogru bir haberdir. Bu da bizimkilerin alternatif birinin pesinde olduklarini gosteriyor. Baktilar olmuyor 22'sine kadar, otekisini bir haftada 31 ine kadar bitirmeye calisacaklar.

Tabii bu durumda Kily'den daha kotu isimsiz, Almaguer gibi birinin gelmesi de mumkun. Daha onceki icraatlara da bakacak olursak, bence olacak olan da budur.

Hazirlikli olalim da.

Ozan Ersoy

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

bekleyin 31 agustos'u.

Bizimkiler 22 ağustos'ta transfer yapmaya alışık değildir :lol:

Aksi halde son yılların en büyük süprizi olur.

Benim hatırladığım 31 ağustosta alınan oyuncularımız

Marcio dos santos
bruno quadros
Almaguer
petre
bratu

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Olayi anlamiyorsunuz. Turk Milleti icin Agustos 22 buyuk bir gundur. Buyuk taa'ruz (boyle mi yaziliyordu) Agustos 22'de ba$lar. Buyuk kumandan ordular ilk hadefiniz Akdenizdir der. Onlar Ege'ye yonelir. Niye Ege dememi$tir bilmiyorum. Yunani onune katan Mehmetcik (Gorgen ve MGC ve Cirak'i kastetmiyorum) 30 Agustosta Izmir'e girer.

Bunu bilen Canaydin ve Kiran Kill Billi olmaz ise Bom Bilibili diyerek 22'yi bekliyorlar. Agustos 22'nin onemini kavradiniz herhalde. San Siro'da kafaya bir defa daha Gune$ gececek mi bilmiyorum ama Madrid'de gecen Gune$'in etkileri daha cok uzun surecege benzer.

Ey buyuk Allahim sen nelere kadirsin.
Kimini ozenle yarattin
kimini ise kapip koyuvermi$ gibisin.

(Bu hiyar herifler icin alay konusu ettim ya bu $ehit Gazi konusu da. Eh bana da helal olsun)
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Ozan Ersoy wrote:Arkadaslar ne oluyor bilmem farkinda misiniz?

Kill bill in Inter'de yeri yok. Kontrati ocakta bitiyor. Baska talibi de yok. Bunlari bilen bizimkiler ucuza kapatmaya calisiyorlar.

Inter de biliyor ki Agustos sonu transfer sezonu bitiyor. Ayrica GS'in yeni bir transfere cok ihtiyaci var. Ne kadar erken gelirse o kadar iyi olur.

Yani iki tarafin da kozlari var.

Bu transfer son ana kadar bitmez. Kim sabir edip dayanirsa o karli cikar. Kim sabirsizlik edip hareket ederse o para kaybeder. Iki taraf da son noktaya kadar kipirdamazsa o zaman bu transfer patlar.

22 Agustos tarihinin verilmis olmasi da bence dogru bir haberdir. Bu da bizimkilerin alternatif birinin pesinde olduklarini gosteriyor. Baktilar olmuyor 22'sine kadar, otekisini bir haftada 31 ine kadar bitirmeye calisacaklar.

Tabii bu durumda Kily'den daha kotu isimsiz, Almaguer gibi birinin gelmesi de mumkun. Daha onceki icraatlara da bakacak olursak, bence olacak olan da budur.

Hazirlikli olalim da.

Ozan Ersoy
Gene forumun pozitifi biz olalım bari. Ozan durumu cozmus.
Sebze-mayve pazarina aksam kapanmaya vakit gidersen,
3 ihtimal vardır. Ya öndeki daha gösterisli ve mostra denen
meyve-sebzeyi kaparsin, ya biraz fazla alip buyuk indirim alirsin,(bazen 1. ve 2. olailik beraber olur), bazende istedigin bitmis olur veya adamlar coktan kamyona yuklemis olur ve sende avucunu yalarsin, veya alternatifi curuk carik seyler alirsin.

Ben 1. ve 2. olasiliklarin gerceklesecegine inaniyorum.

Bir de ilk kariyerime basladigim zaman gözlemim.
Kayserili tuccarlar aksam is saatinden 2-3 saat once gelirler,
baslarlar pazarliga, bunaltirlar, tatli tatli konusurlar,
cogunlukla karsidakiler lanet olsun , yeter artik, mesai bitiyor dedigi icin,
cogunlukla iyi bir indirim koparip, mali oyle alirlar

Sabreden dervis nasil bir murad'a erecek bakalim.?
Apiah'a 8 milyon Euro(32 yasinda Viera geliyor ve adamimiz onun yedegi bile olamayip yollaniyor) , Ailton 5 milyon USD(Bak bu adama deger gibi ama genede biraz fazla), Kily'e 1,5 milyon USD.
Ayni zamanda oynadiklari/oynayacaklari ligde 3 takimin ters olarak siralanisi.

Daha 5. haftayi bekliyorum. 1 ay once yazdiklarimi yazacagim,
sonra da arkasina bir de felaket tellalarinkini copy/paste edecegim.
NO ADNANS, NO CRY !!

Mehmet Cirak

Post by Mehmet Cirak »

Daha 5. haftayi bekliyorum. 1 ay once yazdiklarimi yazacagim,
sonra da arkasina bir de felaket tellalarinkini copy/paste edecegim.
Insallah!
Mehmet Cirak

"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Ben de diyorum ki Canaydın bu külübün başında olduğu sürece başarı ancak futbolcu ve TD'nin fazladan birşeyler yapmasıyla mümkündür.

Başkan ve adamları kulüp yönetmesini bilmedikleri gibi hergün bir yönetim rezaleti yapmaya devam edeceklerdir. İleride daha çok örneklerini göreceğimizden eminim.3.5 senedir maşallahları var beni hiç yalancı çıkarmadılar.

Benim aklım hala baloda kaldı :lol:

Getirdikleri o meşhur fransız şarkıcının adı neydi? (adını bile unutmuşum) :lol:

Levent Guntay

Post by Levent Guntay »

Killy Gonzales'e 1.5 milyon dolar bonservis cok bile olabilir. GS'a transferi olmadan onceki senelerde adini bir kac kez duydum iste o kadar. Adam yasli (32 galiba) motivasyon hirs diye birsey kalmamis. Ustelik GS'a gelmem diye diretmisti yaz basinda. Simdi bir daha zorluyoruz, hala da kasiyor.

Arjantinli futbolcular Guney Amerika'nin en zengin ulkesi olduklarindan rahatina duskun, kaprisli ve biraz da simariktirlar. Arjantinlilerde, Brezilyalilarin futbola acligi, fakirlikten gelmenin hirsi, motivasyonu, ve devamliligi kesinlikle yoktur.

Kendi kulturlerine yakin ulkelerde oynamak isterler. Ispanya ve Italya disinda Avrupa'da oynayan ve basarili olan Arjantinli cok azdir. (Ispanyolca konustuklari ve Arjantinlilerin yarisinin Italyan asilli oldugunu goze almak lazim.)

Ortega ornegi de ortada. Simdi de gazeteler Ortega'nin Turkiye icin iyi seyler soylemedigini soyluyor.

Bonservise 2 milyon dolar, senelik kendisine 2 milyon euro, gelsin 5-10 mac oynayip sonra kapris yapip, rezalet cikarip ulkesine donsun. Yaziktir Galatasarayimin paralarina ve zamanina derim.

Post Reply