2005/2006 $L Maclari

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Malesef Fener Milan'a şevki abi'nin attığı golle 1-0 yeniliyor.Yenmelerini çok istiyordum. Bu durumda Milan lider olup PSV 3. lüğe düşecek. Schalke de 1 penaltı golüyle psv önünde 1-0 önde.

Ben de sirius uydusundan bir kanalda rosenborg-olimpiyakos maçını canlı seyrediyorum. Kanalın ismi yok ama maşallah diğer CL maçlarında olan golleri aynı anda gösteriyorlar.

Olimpiyakos deplasmanda Rivaldo'nun ceza alanı dışından attığı güzel golle (çok sert ve köşeye attı)1-0 önde.Erol bulut da Olimpiyakos da solbek oynuyor ve ilk 11'de.
Last edited by Mehmet Gorgen on Thu Nov 24, 2005 12:25 am, edited 2 times in total.

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

şevki abi golleri ikiledi.

fb- ac milan:
0-2

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Desene doktor birakin artik ne yerse yesin diye Mehmet. Senin teoriye gore kotu oldu demek.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Mehmet Gorgen wrote:şevki abi golleri ikiledi.

fb- ac milan:
0-2
MIlan hic bir sey oynamadan 0-2 one gecti. Farki yaratan da Shevchenko oldu.

Aslinda Turk futbolunun bir turlu istedigimiz sicramayi yapamamisinin en buyuk sebebi Shevchenko gibi bir golcu yetistirememis olmamiz. Sevki gibi calimlar atip, kosup, mesafe tanimadan istedigi yere topu gonderen bir adamimiz olsa her sey cok daha farkli olurdu.

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

şevki abi inanılmaz goller kaçırıyor.Deli ediyor beni..Ya hiç atma; yada atıyorsan 4-5 tane at değil mi yani :lol:

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

şevki abi benim uyarımı aldı golleri üçledi....

şevki senin gözünü sevem

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Mehmet Gorgen wrote:şevki abi inanılmaz goller kaçırıyor.Deli ediyor beni..Ya hiç atma; yada atıyorsan 4-5 tane at değil mi yani :lol:
kadikoyde ikinci hattrigini yapti.

fenerbahce bu maca hic konsantre olmamis. bahse girerim akillari galatasaray macinda. hic pres yok, milanlilar rahat rahat paslasiyorlar.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Yarin ki gazete ba$liklari "$evki boyle istedi"

$evki abim Turk milli takimina yazdigi tarifeden gitti bugun yine. Hadi bakalim doldurun FB'yi ikinci sinif Brezilyalilari olsun bitsin belki olur bir gun sizde yenersiniz Milan'i filan demek lazim Aziz amcaya. Belli mi olur yani.
Last edited by Cengiz Akgun on Thu Nov 24, 2005 12:55 am, edited 2 times in total.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

şevkiye çok kızmıştım adam dörtledi

0-4

fb:0 şevki abi:4

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Chelsea macini egale etmek uzereler...

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Maçı şevki abi 4-0 kazandı.Fenerbahçem sonunculuğunu iyice perçinledi. :oops:

Maçın hakkı ne olmalıydı diye sorarsanız :lol:
fb:0 şevki abi'nin takımı:10

gilardinao, rui costa vieri,seedorf ve şevki abi inanılmaz goller kaçırdılar.

Ergün Simsek

Post by Ergün Simsek »

Gecen CL serisinde Juve-Bayern macini izlemis, Bayern'li oyunculara/teknik adamlara bildigim butun kufurleri etmistim. Bu kadar mi cirkef oynanir diye. Skor 0-0 iken her turlu oyuncu/oyuncu ya da oyuncu/top birlikteliginde kendini yere atan, saatlerce kalkmayan.. Gol yiyince rakip sahada faul yaptirip, duran toptan gol arayan.. Diyeceksiniz ki arkadas modern futbol boyle, isine gelen skoru koruyacaksin. Boyle dusunen arkadaslara da sozum "Yok arkadas, skoru korumak istiyorsan koru ama bunu da sereflice yap... Yalandan yere atma kendini saatlerce.."..
Neyse bugun de Chelsea Anderlet macini izledim.. Ilk 15 dakikada 2 gol bulan Chelsea, kalan 75 dakikada oyunu o kadar SIKICILASTIRDI ki macin sonunu zor getirdim.

Bu "Yeni Futbol'u" ben sevemedim.
Ronaldinho gibi bir oyuncuya sahada istedigini yapmasina izin veren Barcelona takimina/yonetimine/teknik kadrosuna buradan en derin saygilarimi yolluyorum.. Her alemde basarili olurlar insallah...
saglicakla
Ergun Simsek

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Seyrettiğim maçta (son kısımlarda fb maçını izledim) Rosenborg 85. dakikada penaltı kaçırdı üstelik olimpiyakostan penaltıya sebeb olan da oyuncu atıldı. Penaltıyı olimpiyakos kalecisi nikopolidis kurtardı. bundan 2 dakika sonra helstad topu köşeye plaseleyerek durumu 1-1 yaptı.

Rosenborg takımı tamamıyla tahtabacaklılardam oluşuyor.Hayatımda bu kadar kazma oyuncuyu bir aarada görmedim. Boş kaleye topu auta atma konusunda yarıştılar. Hiçbir iyi oyuncusu yok.

Olimpiyakos da yogoslav djordevic yoktu. Portillo ve brezilyalı geovanni'yi satınca geçen seneki güçlerinden çok çok şey kaybetmişler. Sıradan takım olmuşlar. Tek farkları Rivaldo. Orta sahada oynayan Toure de iyi sayılır.

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

FB 0 AC MILAN 4

Bence cok normal sonuc.

DAUM BIR SARLATANDIR

Simdi medyada Milan maci nasil gundemden silinecek bakin

Bizi Sevisenko yendi tek basina takim vaaaaayyyy!!!!

GALATASARAY maci yine imdatlarina yetisti

Dua etsinler

ALEX VE AURELLO tellibabaya goturup bi okutsunlar

Yoksa yine bunlardan cacik olmaz
TRUST GALATASARAY
MGC

Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

CLde tur atlamak AY ve Daum'un umrunda degil. Biliyorlar ki Turkiye'de sampiyon olmalari nerdeyse garanti. Bu hafta sonu ASYden bir beraberlik bile koparsalar Milan malubiyeti unutulur gider. Cikarlar birde bizim hedefimiz zaten 2007 senesine derler her sey biter gider.

Tartisilmasi gereken bir Turk takiminin milyonlar dokuldukten sonra aciz goruntu cizmesidir. Milan gol attikca FBli oyuncular etrafa gulucuk dagitmaya basladilar. Mac olmus 4-0 Sergio olumune mucadele ediyor bizimkiler lutfen topa giriyor. Apphia biraz mucadele etmeye calisti bakti kimsenin umurunda degil, o da birakti macin bitmesini beklemeye basladi. Kimse umutlanmasin FBli oyuncular yorgun hafta sonu avantajliyiz diye. Hem mucadele etmiyerek yorulmadilar, hem de moralmen yiprandiklarini hic sanmiyorum. Mactan sonra cikmislar TVye cosku icinde anlatiyorlar. Bir az yedik demedikleri kaldi.

Bunlar utanmayi bile unutmuslar.

Post Reply