9.hafta: K.Erciyesspor-G.SARAY 1-2 H.SUKUR(2)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Yucel F Genc

9.hafta: K.Erciyesspor-G.SARAY 1-2 H.SUKUR(2)

Post by Yucel F Genc »

Mac TFF tarafindan daha once 18:45 olarak belirtilen baslama saatini saat 14:00'e degistirilmis. 4.5 saatlik bir degisikligin manasi nedir, anlamadim. Bu donemde gunduz maci neden oynatilir?????

Ozan Ersoy

Re: Kayseri Erciyesspor-G.S. 15-Ekim Cumartesi Saat 14:00

Post by Ozan Ersoy »

Yucel F Genc wrote:Mac TFF tarafindan daha once 18:45 olarak belirtilen baslama saatini saat 14:00'e degistirilmis. 4.5 saatlik bir degisikligin manasi nedir, anlamadim. Bu donemde gunduz maci neden oynatilir?????
Iftar. Seyircilerin maca gelebilmesi icin yapildi bu degisiklik, keza erciyessporun ricasi vardi.

Ozan Ersoy

Mustafa Dogan

Post by Mustafa Dogan »

Sağ kanat için bu maçta neden Ardayı denemiyoruz anlamiyorum. En azından yedekte bekler insallah. Yoksa Uğur+Cihanla sağ kanattan zor gideriz biraz..
Meczup

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Cihan ve Altan iyilesti; Ugur ya da Cihan sag bekte Altan da orta sahanin saginda gorev yapar herhalde.Arda ilk 18'de olur diye tahmin ediyorum.

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

salı günkü antreman kıran kırana geçmiş. :lol:

"
Florya Günlüğü: 11 Ekim Salı

Teknik Direktör Eric Gerets yönetiminde gerçekleştirilen ve Ramazan ayı nedeniyle saat 21.00'de başlayan antrenmanda futbolcular, koşunun ardından tek pas çalışması yapıp, çift kale maç oynadı." (resmi site)

Bu kafayla erciyesspora'a yenilmezsek iyidir. İş olsun diye antreman yapılıyor. Gündüz 14'te oynayacağımız maça gece antremanlarıyla hazırlanıyoruz.

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Kayseri ve arkasından oynayacagımız ASY deki Denizli ve Ankara daki Gencler macları sadece lig icin degil kulubun Tromso trajedisi sonrası genel havasını bulması icin cok onemli. Bu ucluden mutlak 9 puan almalıyız ki, GS yoneticisi ve taraftarı birbirine degil, lige konsantre olabilsin.

TS macındaki galibiyet, Tromso trajedisi sonrası hissettiklerimizi, olabilecekleri Sn. Gursoy un acıklamalarına kadar erteleyebildi. Tromso yenilgisini icine sindirebilecek, "is kazasıdır, olur boyler seyler" seklinde gecistirecek ve boylece hislerini kontrol edip dısa vurmayacak bir kisilik bu camiada na mevcut! Sn. Gursoy un acıklamaları vuku bulmasa, baska bir neden yuzunden polemik yasayacaktık. Tromso = Travma.

Bircok kisinin aksine, Sn. Gursoy un "FB her bransta bizi gecti, ezeli rakibimizin arkasında kaldık" soylemi Tromso trajedisini ikinci derecede onemli bir baslıga itekleyip bir nevi unutulma surecine sokan, kulubu ana hedefine tekrar odaklayan, gereksiz konuları gundemden dıslayan, Tromso trajedisi sonrası yapılmıs en akılcı tedavi ve soft landing olarak degerlendiriyorum.

Kayseri, Denizli ve Genclerden cıkarabilecegimiz 9 puan, travmayı atlatmamızı bir olcude saglayacak. Bu uc karsılasmada oyunun kalitesi zerre kadar umrumda degil. Dokuz puan istiyorum, nasıl gelirse gelsin!

Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Takimda asil sorun sakatlarin fazlaligi. Istanbul'dan bir arkadasimin dedigine göre Florya'da calistiklari sahada bakim varmis o yuzden zemini cok bozuk adeta tarla gibi bir sahada calisiyorlarmis bu yuzden sakatliklardan kurtulamiyor takim.

Mehmet Ulupinar

Post by Mehmet Ulupinar »

Kayseri, Denizli ve Genclerden cıkarabilecegimiz 9 puan, travmayı atlatmamızı bir olcude saglayacak.
Bence cok iyimser bir tahmin. Birincisi 9 puan, ikincisi travma icin. Ramazan ayinda yillar yili sure gelen bir dusus var takimin oyununda. Cok acik ve net gorulen bir sey.

Hic zannetmiyorum ama 9 puan kazanabilsek bile Galatasaray'in mali durumunun icler acisi oldugu bir gercek. Tek faydasi yeni super lig tv gelirleri paylasimi acisindan daha fazla para getirecegi. O da bizim yonetimin yaptigi ahmakliklardan sadece birisini bile ortemez diye dusunuyorum. Maalesef..

Yucel F Genc

Post by Yucel F Genc »

Eh artik, donelim Turkcell Ligimize. Yarinki macda son durum nedir, kim sakat, kim oynuyor, muhtemel 11'i bilen var mi?

Deniz Selman

Post by Deniz Selman »

Hakan Sukur Umit Karan
Necati
Heinz Cihan
Saidou
Orhan Tomas Song Ugur
Mondragon

Hasan Sabri ikiside hala sakat, buyuk olasilikla Cihan sag acik olacak...

Deniz

Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Deniz Selman wrote:Hakan Sukur Umit Karan
Necati
Heinz Cihan
Saidou
Orhan Tomas Song Ugur
Mondragon

Hasan Sabri ikiside hala sakat, buyuk olasilikla Cihan sag acik olacak...

Deniz
Altan da iyilesmis, onu da sag kanatta dusunebilir.

Mustafa Dogan

Post by Mustafa Dogan »

Hasan Şaş'ın yeri hariç bütün mevkiler iyi durumda. Milli maç arası çok iyi oldu. Bir hafta önce sahaya çıkacak sağlam bi tane forvet vardı. En iyisi ortanın sağına cihanla başlamak, gidisata göre Altan amca oyuna girebilir.. İnşallah Heinz iyi bir maç çıkartır.
Meczup

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Mehmet Ulupinar wrote:
Kayseri, Denizli ve Genclerden cıkarabilecegimiz 9 puan, travmayı atlatmamızı bir olcude saglayacak.
Bence cok iyimser bir tahmin. Birincisi 9 puan, ikincisi travma icin. Ramazan ayinda yillar yili sure gelen bir dusus var takimin oyununda. Cok acik ve net gorulen bir sey.

Hic zannetmiyorum ama 9 puan kazanabilsek bile Galatasaray'in mali durumunun icler acisi oldugu bir gercek. Tek faydasi yeni super lig tv gelirleri paylasimi acisindan daha fazla para getirecegi. O da bizim yonetimin yaptigi ahmakliklardan sadece birisini bile ortemez diye dusunuyorum. Maalesef..
Ben de sizin mesajinizi biraz iyimser buldum sevgili Mehmet.

Bizim yonetimin ahmakliklarinin Super Lig gelirleriyle falan ortulebilecegini hayal etmek dahi iyimserlik.

Ben resmen sasirdim, takim kazansin isteyecegim, ya bunlar yonetimde kalirsa diye dusunuyorum, yok bunlar gitsin Turgay Kiran aday olacakmis diye duyduklarimi dusunup basim donmeye basliyor. Ali Lukunku'ya 2.68 milyon verildigini duydugumdan beri bizim yoneticilere is basindayken takimin gelirlerinin artmasini da zararli bulmaya basladim.

Saniyorum camia olarak kotu bir ruyadayiz. Ali Sami Yen'de seyirci ile yoneticiler toplanmis, iki baskanlik adayi var, biri Ozhan Canaydin digeri FBli amigo Rambo Okan. Canaydin kahkahalar atiyor, Rambo elinde bicagiyla Sami Yen'in ortasinda Canaydin'a bakip gulumsuyor, arka planda Tromso tam kadro bizim eski acik onundeki ceza sahasinda piknik yapiyor, diger ceza sahasinda ise 100. yil icin organize edilen 3,176inci balo yapilmakta, ve joleli saclari ve gunes gozlukleriyle yoneticilerimiz baloda sohbet ediyor. Futbolcular ise ellerinde bir pankartla sahada, pankartta FB'nin transferlerini, tesislerini ve stadini protesto edip, temiz, esitlikci, butun yoneticilerin beceriksiz oldugu bir lig istiyorlar. Taraftar olarak tribundeyiz, stada inemiyoruz, disari cikamiyoruz, baloyu, piknigi, pankarti, Rambo'yu seyrediyoruz.

Kan ter icinde uyaniyoruz.

Yonetimden onumuzdeki gunlerde guzel bir balo bekliyorum.

Ali

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

G.SARAY MAÇ KADROSU

.........MONDRAGON
UGUR ..SONG ..TOMAS ..ORHAN
...CİHAN .....SAIDOU..... HEINZ
.................NECATI
.......UMIT....... HAKAN SUKUR

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

GOLÜ ATTIKTAN 1 DAKİKA SONRA CENK İŞLER'DEN GOLÜ YEDİK.

DK 41 1-1

Post Reply