YARISMA: Dunya Kupasi / Metin Oz'e Tebrikler - Yildizlar...

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Ozgur Huseyinoglu

YARISMA: Dunya Kupasi / Metin Oz'e Tebrikler - Yildizlar...

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Selamlar,

WC 2006 yarismasini oynayanlar bayagi azinlik kaldik ama, hem 16. haftanin hatirlatmasini yapayim dedim, hem de, yarisma bitip de, 1. belli olmadan, play-off'lari ekleyip eklememek konusunu bir sorayim dedim. Benim pek yetisme umidim yok, ama onumdeki ilk 4:

Code: Select all

1  Metin Oz          228  525
 2  Haldun Ozdemir    228  524
 3  Bahri Unlu        224  521
 4  Kilichan Gurleyik 228  518
bu konuda karar versin bir an once! Eger tersi yonunde ikna edici yorumlar/fikirler duymazsam, kayitlarin "tam" olmasi acisindan, play-off maclarini da, 17 ve 18. haftalar olarak ekleyecegim yarismaya karsilasmalar belli oldugu gibi.

Hoscakalin,
Last edited by Ozgur Huseyinoglu on Tue Dec 06, 2005 4:21 am, edited 1 time in total.
Özgür

Bahri Unlu
Staff Member

Post by Bahri Unlu »

Benim oyum "iyi olur " seklinde.
Madem basladi turnuva bitene kadar birinci belli olmaz demi.
O yuzden dibine kadar puan dagitimina devam.. :)

.
* * *
Bahri Unlu
ISO 2000, UEFA ve Super Kupa $ampiyonu taraftari

Metin Oz

Post by Metin Oz »

Selam Ozgur Hocam,

Konferans icin sehir disinda idim, benim haberim birinci belli olduktan sonra oldu ama bence mahsuru yok. Biraz daha heyecan olsun bakalim :-)

Metin

Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Metin Oz wrote:Selam Ozgur Hocam,

Konferans icin sehir disinda idim, benim haberim birinci belli olduktan sonra oldu ama bence mahsuru yok. Biraz daha heyecan olsun bakalim :-)
Islerin yogunlugu icinde, bayagi agir davranmis oldum bu konuda ama, sari yildizi verip, tebrigi iletmeden gecmis olamazdik tabiki de! :)

Dedigin gibi, bayagi bir heyecan oldu Metin Hocam! 17. hafta kabul ettigimiz, ilk play-off maclari sonucunda, bir puanla onde oldugun birinciligini, 4 puan birden geriye duserek kaptirinca, geri alman hayli zor gorunmustur herhalde ama, 2. play-off maclari (18 hafta) da, rakibin Haldun Ozdemir icin hayli kotu gecip de, ona 3 macta, mucizevi bir geriden-gelme mucadelesi ile, 6 puan fark atinca, final itibariyle FIFA 2006 yarismamizda, tekrar 2 puanla one gecip, 2. sari yildizina hak kazanmis oldun!!

Bu yarismada sari yildizin verilmesiyle, haftalik kucuk kirmizi yildizlari da, emekliye ayirmis oldum (Gettiii, getti gapi gibin 2 yildizim! :D ).

Bugun 15. haftanin butun maclarinin bitmesiyle, Super ligde de son 3 haftanin birincileri yildizlarini almis oldu, tebrikler kendilerine.

Bu arada, Gorgen onceden dokundurmusmus, Super lig yarismasinin su anki birincisi, "Canser Skorbilir" sene sonuna kadar surdururse, birinciligini, ya da arada hafta birincisi olursa, (okuyor mu forumu bilemem ama) hic kusura bakmasin, benimle baglantiya gecip, daha gercekci bir isimle kaydini duzeltmesi gerekiyor yildizini almasi icin...

Hoscakalin,
Özgür

Metin Oz

Tesekkurler...

Post by Metin Oz »

Tesekkurler Ozgur Hocam. Ben ilk baraj maclarindan sonra gitti gozuyle bakiyordum ama geri geldi sari yildiz. :-) Benim tek kirmizi yildiz da gitti seninkiler gibi, sarinin yaninda guzel duruyordu hani. Sansa bir tane alirsam iki sarinin ortasina isterim ama :-) Haldun ve Bahri Beyleri de tebrik ederim. Sana da yarisma isleri ile ilgilendigin icin ayrica tesekkurler. Maclari seyretmesi daha zevkli oluyor.

Metin

Post Reply