ATMA ŞU FRİKİKLERİ HASAN !!!!!!!

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Yasin Gürel

ATMA ŞU FRİKİKLERİ HASAN !!!!!!!

Post by Yasin Gürel »

Bugünkü fotomaç'tan;

Frikikler Heinz'ın

Eric Gerets, bugünkü Denizlispor karşılaşmasında kazanılacak serbest vuruşları Marek Heinz'ın kullanmasını istedi. Hasan Şaş'ı uyaran Belçikalı teknik direktör, "Sen sadece kornerleri kullan" ifadesini kullandı. Heinz, idmanda attığı frikik golleriyle dikkatleri üzerine toplamıştı.

Birilerinin bu Hasan'ın elinden topu alması lazım.Adam nerdeyse eve götürüp beraber uyuyacak :lol: (Eşi bu konuya ne der bilmem ) Sanki hayatında frikik golü varmış gibi her frikiğin başına geçiyo.Biz Heinz'ı ne diye aldık frikik atsın orta yapsın diye.Gerets sonunda uyarmış inşallah işe yararda biraz frikik golü seyrederiz.

Sevgilerimle
SARIYLA KIRMIZIYLA ALNIMIZIN AKIYLA!!!!!

Tan Erten

Post by Tan Erten »

Frikik atma hastalığı Hasan'a Arif'ten geçmiş olmalı. Arif de hemen topu başına geçip dağlara taşlara vururdu. Zamanında attığı bir frikik golünü tekrarlama hevesinin bunun sebebi olduğu rivayet edilir.
Tan Erten

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Sevgili Tan,

ARIF 'banane banane ben aticam' ERDEM'in kacirdigi bir penalti vardir gecen senelerde...Hayatim boyunca affetmeyecegim Arif'i o davranisi yuzunden.

HEINZ'in Turkiye'deki ilk freekick golunu Fenere karsi bekliyorum.
TRUST GALATASARAY
MGC

Can Baysan

Post by Can Baysan »

Mehmet Gurdal Cetin wrote:HEINZ'in Turkiye'deki ilk freekick golunu Fenere karsi bekliyorum.
Hasan fırsat tanırsa tabii... :D :D

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Hasan'in hakli olarak canina (kampana yani) ot tikayacaklar. Hak etmi$ hem de nasil. Kufur etmedim diyor. mactan sonra hakeme bir baki$i var etmi$ten beter. Agzi burnu da tav$an gibi oynuyordu. Herhalde Dereli'nin gelmi$ gecmi$ine rahmet okumuyordu.

Alsin iki mac cezayi bir daha boyle cikintilik yapmaz belki. O dedigi karizmasini bir cizsinlerde kestane gibi akli ba$ina bir gelsin hele. Bu arada Tulun efendiye de "ince ince" bir giydirmeleri lazim ama bunu yapacak adam lazim adam federasyonda. Bicakci anca bu kadar becerebiliyor.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Post Reply