RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Mehmet Gurdal Cetin

RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Tum forum uyelerinin ve ailelerinin Mubarek Ramazan Bayramini kutlariz.

CETIN AILESI
Mehmet G. Cetin (Bayram suresince TV kumandasinin ucundaki adam
Cigdem Cetin (1 1/2 still)
Levent Cetin (Ingiltere'den)
Selahattin (The goldfish ,kavanozdan)
TRUST GALATASARAY
MGC

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Herkesin bayramını kutlarım.Umarım herkes mutlu, sağlıklı, huzurlu şekilde bayramı geçirir.

Bu arada fenerli kardeşlerime bayramı haram eden Herr Daum ve öğrencilerine ise teessüflerimi bildiririm. Sakın üzülmeyin 50 yıldır yaptığınız gibi seneye bir daha şansınızı denersiniz.Yeterki Allah uzun ömürler versin.. :lol:

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Bayram tebrigine bende katilayim. Mubarek olsun ve el openleriniz cok olsun.

Bu vesile ile zaman her $eyin ilaci diyerek $oyle bir de tarih du$eyim. Bu tur bayram kutlama mesajlari bazen fena halde takke du$urup keli butun ciplakliligi ile gosteriyor vakti ile bu keli goremeyenlere. Olayin farkinda olmayanlar icin sozum elbetteki buradaki topluluktan di$ari. Malum burayi kacirmadan okurlar da; tarih du$mem ona.
Last edited by Cengiz Akgun on Wed Nov 02, 2005 8:00 pm, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Guldurdunuz beni :lol:

Ilahi Mehmet bu "Selahattin the goldfish" olayi bizim evde de var. Herhalde baliklara senin verdigin gibi "anlamli" ad veremedigim icin bir turlu uzun yasamiyorlar. Neyse bir de senin methodu deneyim :idea:

Galatasaray camiasi ile dost sporseverlerin bayramini kutlarim.

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ben de herkesin bayramini kutluyorum. Buyuklerimin ellerinden, kucuklerimin yanaklarindan operim. Herkese hayirli bayramlar tatiller.

Bugun dini bir gun. Bunu firsat bilerek yine bir hatirlatmada bulunacagim. Nitekim "parada, malda degil hayirda iyilikte birbirinizle yari$in" diye buyuruluyor. Ayrica "iyi soz koku toprakta, yapraklari dallari gokte olan bir agaca benzer, surekli yemislerini verir" deniyor, o yuzden beni affedersiniz umarim.

Pakistan'daki depremi biliyorsunuz. Forumda katrina icin baslik actim, Pakistan icin acmaya firsat olmadi. Katrina'da yasanan felaketten cok daha buyuk ve yeterince yardim yapilamadi. Yuzbinlerce insan ac, evsiz barksiz, fakirlikten kiriliyor, ki$ yaklasiyor. Yapilan her bir yardimin cok buyuk faydasi var. Ben ailemiz adina, katrina icin verdigim gibi, pakistan icin de Unicef'e kendi keseme gore bir yardimda bulundum, internet uzerinden unicefe ve daha bir suru kurulusa bagista bulunabilirsiniz.

Bu kutsal gunde hayrinin cok olacagini umut ediyorum.

Yine tekrardan iyi bayramlar, saygilar...
Cengiz Akgun wrote: Bu vesile ile zaman her $eyin ilaci diyerek $oyle bir de tarih du$eyim. Bu tur bayram kutlama mesajlari bazen fena halde takke du$urup keli butun ciplakliligi ile gosteriyor vakti ile bu keli goremeyenlere. Olayin farkinda olmayanlar icin sozum elbetteki buradaki topluluktan di$ari. Malum burayi kacirmadan okurlar da; tarih du$mem ona.
Demek takkenin dusmesi bir bucuk seneyi askin bir sureyi buldu ha Cengiz abi. Yalniz ben sana bir konuda katilamayacagim. Takke dusmus olabilir ama cikan keli bence hala "yeni sac modeli" olarak goruyorlardir. "Vay be, saclarini kazitmissin cok yakismis, biz de mi kazitsak acaba?" deyip duruyorlardir. Cunku takke coktan dusmustu ama insanlarin gozu gormek istemedi mi gormek istemiyor malesef...

Ozan Ersoy

Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Cumlenizin mubarek bayramini kutlarim.

Yazmadan edemiyecegim. Bayram tebrikleri arasina laf sokusturmakda hic yakismamis.

Savas Macun

Post by Savas Macun »

Herkesin ramazan bayrami mubarek olsun.Dini veciblerini yerine getirenlerin dualarini da allah kabul etsin diyelim ve sozu baglayalim.

Selamlar
Savas

Post Reply