Kelepir LIONBED Evleri (Florya)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Oltunc Özgür

Kelepir LIONBED Evleri (Florya)

Post by Oltunc Özgür »

Bugun gazeteleri okurken hep ayni teraneyi goruyoruz, yok falanca su kanatta oynasin yok filanca sol beke gecsin.. Hele hele BJK yazarlari hepten ucmus vaziyette .. Allahtan FB ligde oyle boyle gidiyorda yazarlar fazla dokunamiyorlar. Aslinda hicbirimiz kabul etmiyoruz bu takimlardan cacik olmayacagini yani takimi en ideal 11'ler ile cikartsak hatta 11:11 permutasyon kombinasyon yapsak yinede cacik olmayacak.. Son yillarda ligimizde kaliteli oyuncu yetismiyor olanlarda haliyle avrupa liglerinde yada emeklilik icin gun sayiyorlar. Ligin kalitesizligi yuzunden gundem magazin ve kavga ile gecistiriliyor, turkiye'de gercek anlamda seyirci destegi ve urun satisi bir tek FB'de var allah icin takimlari can cekissede maca gidiyorlar. GS'nin ben derbi ve onemli avrupa maclari haric stad doldurdugunu son 10 senede gormedim..
Simdilerde eldeki Riva ve Florya arazisinden bahsediyorlar, herhalde orayada da su agaoglu my world yok ıncity gibi komik ecnebi isimler koyup "cimbom lionbed" filan derler fiyati 400 bin dolardan daire satarlar.. Acikcasi ben dip neresi diye bekliyorum cunku gidisat hep asagiya dogru, Herkes feerpiley'e yukleniyor ama yerine aday yok, son 3 senede turk ligine para yatiranlar kalp krizi gecirdi (A.Y, O.C,A.A).
Birde spor yazarligi ile cocuklarini yurtdisinda okutan GS'li yazarlar var, agizlarinda dis yok ama Asis yilshtirim filan diye yagladikca yagliyorlar adami sanarsiniz A.Y amcalari, anladigim kadariyla oralarda satin alinmis...
Boyle bir lig boyle bir sistem uzerine yorum yapmak gercekten komik ama guzel gunlerin gelecegi umuduyla kalemleri klavyeleri sicak tutmak lazim..

Herkesin gecmis bayramini kutlarim..

Barcelona tarzi yada Cruyff devami futbolu sonuna kadar destekliyorum, birgun takimiminda boyle oynayacagini umarak..

Post Reply