Pamuk eller cebe (her kuruş kabul ediliyor)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Cengiz Akgun wrote:
Murat Fahrioglu wrote:Bu konunun tum yazilarinin okuyamadim ama merak ediyorum. Bizim bagis kampanyasinda yalnizca 1.5 milyon dolar mi toplanmis, 5.5 milyon diye duymustuk. Niye hala oyuncularin parasi verilmiyor? geriye kalan 4 milyon ne oldu? Oyunculara hic mi para verilmedi, yarisi odendi diye yazmislardi bir ara. Borcun odenmesi icin baskanin sagiligina mi kavusmasi bekleniyor, baska birisi toplanan parayi oyuncularin hesaplarina yatirmayi bilmiyor mu?
Duymadin mi? Telefonda veririz diyenler sonradan bir daha telefona cikmami$lar. 5.5 M dolari kim kaybetti de GS buldu. Kampanya devam ediyormu$ bir iki dolarda sen yolla istersen. Ama Kanada dolari diye begenmezler.
Biliyorum Cengiz Abi, iste biz de durumu espiriye vuruyoruz. Basin da yonetimle bir olmus bizimle dalga geciyor. Ben esas kulupte calisanlarin da maaslari verilmemis, onu da merak ediyorum ne kadar dogru diye. Bu kadar mi dustuler.

Kanada dolari da nerdeyse birebir olacak Amerikan dolari ile, ben de o zaman yollarim biriki dolar.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Cengiz Akgun wrote:
Murat Fahrioglu wrote:Bu konunun tum yazilarinin okuyamadim ama merak ediyorum. Bizim bagis kampanyasinda yalnizca 1.5 milyon dolar mi toplanmis, 5.5 milyon diye duymustuk. Niye hala oyuncularin parasi verilmiyor? geriye kalan 4 milyon ne oldu? Oyunculara hic mi para verilmedi, yarisi odendi diye yazmislardi bir ara. Borcun odenmesi icin baskanin sagiligina mi kavusmasi bekleniyor, baska birisi toplanan parayi oyuncularin hesaplarina yatirmayi bilmiyor mu?
Duymadin mi? Telefonda veririz diyenler sonradan bir daha telefona cikmami$lar. 5.5 M dolari kim kaybetti de GS buldu. Kampanya devam ediyormu$ bir iki dolarda sen yolla istersen. Ama Kanada dolari diye begenmezler.
:D evet kampanya fos cikti galiba...

Mustafa Dogan

Post by Mustafa Dogan »

Ümit Davala Serhatın programında. UEFA kupasını aldığımız sene 8 ay para alamadık ama herkes almıyor görünüyordu, biz alamıyoruz ama bazıları alıyor gibi bi hava yoktu (Hagi, Popescu ve Taffarelle ilgili olarak) dedi..
Meczup

Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

NTVde 90 dakika bittikten sonra bir hanimin sundugu spor programina Faruk Sukan misafir oldu. Canaydin yonetimini yerden yere vurarak kendi yonetimini goklere cikardi. Laf arasinda GSnin kurtarma planini milyon dolarlari ekletip cikararak sundu. Bir suru rakam verdi. Neyin ne olup olmadigini takip etmek cok zordu.

Koca klubu maskaraya cevirdiler. Hala canlari sikilinca TVye cikip sidik yarisiyorlar. Bunlari dinledikce, okudukca icim karariyor. Bir insan durup dururken TVere cikip neden ipe sapa gelmez projeler ortaya atar anlamis degilim.

Mustafa Dogan

Post by Mustafa Dogan »

Farun Süren Sanem Altanın konuğu idi. Adam az eleştirilmedi. Çıkıp kendini savunması en doğal hakkı...
Mehmet Marsan wrote:NTVde 90 dakika bittikten sonra bir hanimin sundugu spor programina Faruk Sukan misafir oldu. Canaydin yonetimini yerden yere vurarak kendi yonetimini goklere cikardi. Laf arasinda GSnin kurtarma planini milyon dolarlari ekletip cikararak sundu. Bir suru rakam verdi. Neyin ne olup olmadigini takip etmek cok zordu.

Koca klubu maskaraya cevirdiler. Hala canlari sikilinca TVye cikip sidik yarisiyorlar. Bunlari dinledikce, okudukca icim karariyor. Bir insan durup dururken TVere cikip neden ipe sapa gelmez projeler ortaya atar anlamis degilim.
Meczup

Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Mustafa Dogan wrote:Farun Süren Sanem Altanın konuğu idi. Adam az eleştirilmedi. Çıkıp kendini savunması en doğal hakkı...
Aylardir Canaydin'dan bir laf duymadik. Adam hastanede. Faruk Suren zamaninda cikti konustu. Simdi fol yok yumurta yok ayni seyleri tekrarlamanin savunma yapmakla alakasi yok. Ustune Canaydin usulu hayali bir kurtarma plani sunuyor. Neyin ne oldugu her zaman ki gibi belli degil, maksadin ne oldugu hic belli degil.

Mustafa Dogan

Post by Mustafa Dogan »

Hocam o bayanın bir iki hafta önceki konuğu Canaydın idi. Canaydının kendini savunmak için en çok kullandığı argüman geçmiş yönetimleri suçlamak değil mi? Adamın adı sürekli geçiyor. Senelerdirde ilk defa gördüm tv de.. Haklıdır veya haksızdır, bilemeyiz ama konuşmaya hakkı olduğu bi gerçek.
Mehmet Marsan wrote:
Mustafa Dogan wrote:Farun Süren Sanem Altanın konuğu idi. Adam az eleştirilmedi. Çıkıp kendini savunması en doğal hakkı...
Aylardir Canaydin'dan bir laf duymadik. Adam hastanede. Faruk Suren zamaninda cikti konustu. Simdi fol yok yumurta yok ayni seyleri tekrarlamanin savunma yapmakla alakasi yok. Ustune Canaydin usulu hayali bir kurtarma plani sunuyor. Neyin ne oldugu her zaman ki gibi belli degil, maksadin ne oldugu hic belli degil.
Meczup

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Al sana bir yuzsuz daha...kim ne kadar borc birakmis bana ne!! Senin
yönetimin makete 12 milyon USD verdi, Jardel olayi ve onun akabinde gelisen
olaylar...yok canim sen uzun Canaydin yönetiminden cok daha kötu bir yönetim
sergiledin gercekten. Emre Okan'i kacirman, pozitif budget balance yapman
cabasi...duzenbaz cikmis simdi hasta adamain arkasindan bok atiyor...
yaziklar olsun sana!

Tolga Girici

en cok para verenler

Post by Tolga Girici »

Bağış Yapan Galatasaraylılar'a Plaketleri Verildi

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Polat'ın yürüttüğü çalışmada, Galatasaray Spor Kulübü'ne en yüksek miktarda bağış yapan 15 Galatasaraylı, 3 Nisan Pazartesi günü, Çırağan Kempinski Oteli Saray Bölümü'nde düzenlenen törenle plaketlerini aldılar.

Plaket töreninde Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, Yönetim Kurulu Üyeleri Semih Haznedaroğlu, Adnan Polat, Şükrü Ergün, Atilla Kınay, Mehmet Helvacı, Ahmet Dedehayır, Ali Gürsoy, Fatih Gökşen, Haldun Üstünel ve Tunca Hazinedaroğlu'nun yanı sıra davetliler ve çok sayıda basın mensubu da hazır bulundu.

Ödül töreni öncesi bir konuşma yapan Adnan Polat, düzenlenen bağış çalışmasına yüksek miktarda katkıda bulunan Galatasaraylılar'a bu yardımlarından ötürü Yönetim Kurulu adına bir ödül vereceklerini söyledi; ardından bağış yapan Galatasaraylılar'a teşekkürlerini ileterek, plaketleri vermek üzere sözü Başkan Özhan Canaydın'a bıraktı.

Özhan Canaydın ise Adnan Polat'ın başlattığı bu çalışmaya katılan tüm Galatasaraylılar'a teşekkür ederek plaket törenine geçti. Törene katılamayan isimlerden İpek Kıraç'ın yerine Ayşe Kurt, Oğuz Çarmıklı'nın yerine Adnan Polat, Nevzat Kalkavan'ın yerine Alkın Kalkavan, Selahattin Beyazıd'ın yerine Sabahattin Kart ve Ünal Aysal'ın yerine de Cem Şirin plaketleri teslim aldılar.

Galatasaray Spor Kulübü'ne en yüksek miktarda bağış yapan 15 Galatasaraylı şu isimlerden oluşuyor:
(Alfabetik sırayla)

Adnan Polat
Ayşe Gürsoy
Cemal Özgörkey
Doğan Hasol
Emre Belözoğlu
Galip Öztürk
İpek Kıraç
Mesut Gümüştaş
Oğuz Çarmıklı
Nevzat Kalkavan
Orhan Yüce
Selahattin Beyazıd
Talip Öztürk
Tunca Hazinedaroğlu
Ünal Aysal
Isadamlarinin arasinda Emre Belozoglu'nu gormek ilginc. :) Seneye takima da gelir belki.

Ismail Gezer

Re: en cok para verenler

Post by Ismail Gezer »

50 bin dolar verdiği söylenmişti NTV'de. Adam Galatasaraylı, 3-4 sene sonra cebi doldurunca, memleket hasretiyle yanıp tutuşursa, oyun kurucu aramak zorunda kalmayacağız bence.
Tolga Girici wrote:

Adnan Polat
Ayşe Gürsoy
Cemal Özgörkey
Doğan Hasol
Emre Belözoğlu
Galip Öztürk
İpek Kıraç

Isadamlarinin arasinda Emre Belozoglu'nu gormek ilginc. :) Seneye takima da gelir belki.

Post Reply