Galatapalace Olsun!

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Cengiz Akgun
Moderator

Galatapalace Olsun!

Post by Cengiz Akgun »

Allah ne muradiniz varsa versin. Once $aka sandimdi ama bunlar ciddi imi$. Riva'nin adini Disneyland'e ozenip Beyazitland yapacaklarmi$. Oneri vermi$ler resmi sitede aciklami$lar kabul gormu$. Bence orada da durmasinlar. Dun Mehmet Ulupinar GS rengi ile oynadilar diyordu. Bence Galatasaray adindan da sIkIldIk. Tebdil-i hava da keramet vardir diyerek klubun adinida lutfen Galatapalace ya da Galatapalas yapsinlar. Palas oteli filan var ya. Ha Palas amiyane mi kacar. O zaman Palace olsun. Ayni Chrystal Palace gibi olur. Bayagi da afili olur yani.

Alpay karde$im sen de imza verdin mi bu oneriye eger orada idiysen Cumartesi mactan once. Vermedi isen kimdir bu soytarilar. Turgay Kiran'i sececek adamlar mi? Eger bunlar cogunlukta ise lutfen sen de benim bu teklimi iletiver. Kabul gorecegine eminim.

Hic mi $eref ve haysiyetiniz kalmadi sizin birader diyemediniz mi bu ismi onerenlere. Kendi adinizi da Johnny, Jimmy filan koyun bu kadar merakli iseniz bu Ingilice ve Amerkancaya. Eger Beyazit bu ismi kabul ederse ona da cok agir konu$acagim bak $imdiden soyluyorum. Ha diyeceksiniz ki Ulus Parki denince bu kadar bagirmiyorsun? Ne bok yiyeyim bari bu Land i$ini kurtarayim diye cabaliyorum. Kanima dokunuyor bu tur yapmacik isimler adlar. Allah a$kina soyleyin Beyazitland e$egin kulagina konan kelebek gibi olmami$ mi? Ama dogru ali$tirdilar GS Store olurda Beyazidland neden olmaya.
Last edited by Cengiz Akgun on Mon Feb 27, 2006 6:22 am, edited 2 times in total.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Benim uzaktan uzaga gozlemledigim Selahattin Beyazit'in boyle garip onore edilmelere ihtiyaci olmamali., Zaten bu araziyi kulube onun kazandirdigini sagir sultan bile duydu. Orada yapilan tesislerden birine Beyazit'in adi verilebilir. Arazinin satisi ile yapilacak herhangi bir sportif tesis'e Beyazit'in adi verilebilir. Stadin girisine plaket cakilabilir. Yapilacak binbir turlu onore etme yontemi varken Beyazitland ucubesi kimin aklina geldi? Bir de bunu yuz yilin en buyuk icraati gibi resmi siteden duyurmalari da komik degil mi?

Mashattan

Galataport

Beyazitland

Ne gerek var bunlara? Turkcede kelime mi kalmadi?

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Galataport olursa galata palace da olur.

Satılacak araziye niye isim verme yarışındalar onu anlayamadım. Satın alacak kişi heralde oraya kendi belirlediği ismi verir.

Canaydın'ın da seyrantepe arazisi ile ilgili yaptığı tek icraat ismini Aslantepe olarak değiştirmekti.

Sadece onu yaptı.

İcraatını söz verdiği 100 tane direk dilmeyi bile beceremedi.

Alpay Dedeoglu

Re: Galatapalace Olsun!

Post by Alpay Dedeoglu »

Cengiz Akgun wrote: Alpay karde$im sen de imza verdin mi bu oneriye eger orada idiysen Cumartesi mactan once. Vermedi isen kimdir bu soytarilar. Turgay Kiran'i sececek adamlar mi? Eger bunlar cogunlukta ise lutfen sen de benim bu teklimi iletiver. Kabul gorecegine eminim.

Ama dogru ali$tirdilar GS Store olurda Beyazidland neden olmaya.
Gidemedik isten gucten. Gitsem de cok sinirlenirdim. Mali Kongreler igrenctir. Bilirsinki ibra olacak, bilirsinki kursude mali konularla ilgisi olmayan seyler soylenecek, bilirsinki Kalpakcioglunun en hafif tabirle makyajlana makyajlana bir hal olmus aptal bilancolari ustune konusulacak.

Buz ada,GS store, simdide Beyazit land. Bence ''Terres de Sultan Bejazet''
falan yapalim daha havali olsun. Beyaziti baskan yapip servetini kefil etmek istiyorlar, butun bu saklabanliklar ondan ama, ama zirnik koparamazlar, bundan haberleri yok.
NO ADNANS, NO CRY !!

Post Reply