Antu'da seviye yine tavan yapmis

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Murat Kara

Post by Murat Kara »

Cengiz Akgun wrote:Sansuru filan nereden cikardin.
Sevgili Cengiz,

Seviyesiz bir yaziyi buraya asmakla, o yazi hakkinda seviyesiz bir tartisma yapma arasinda ne alaka var allahaskina. Ayrica boyle bir yazi da asilmis degil. Bu forumun bunca yillik basarisinin ardindan, asilsaydi da kimsenin tartismaya girmeyecegi ortada. Yani senin sandigin gibi ciddiye alinmaz. Saflikla ciddiye alanlar da aradan bir zaman gecince caktirmadan utanirlar.

Ayrica rekabetin en girgir taraflarindan birisi birbirine camur atip, onu temizlemek ve camur banyosu yapmaktir. Senin onca forum tecrubene ragmen dayanamayip gecmiste antu.com'dan bahsetmen de o nedenle dogal. Yeri geldiginde elbette bahsedeceksin. Ancak simdi gecmiste hata yaptim, tufaya geldim bak aman ha cok tehlikeli bu isler, siz yapmayin havasina girmen cocukca ve saftirik kaciyor.
Ozgur Huseyinoglu wrote:Bu kural, Murat Hocam tarafindan sansur olarak gorunmus korkarim, ama cok gecerli bir gerekcesi var. Siz tutup da diger yerlerdeki insanlara "satastiginiz" zaman, onlar da gelip bizim burdaki huzurumuzu bozma egiliminde oluyor...
Sevgili Ozgur, bu kuralin ve ardindaki amacin farkindayim. Ancak bu senin bahsettigin satasmalar sirasinda insanlar cok seyi ogrendi burada. Bunlarin en basinda da nasil tartisilacagini ogrendi. Bu forumun ilk yillarindaki seviye problemleri bu tartismalar olmadan cozulebilirmiydi, sirf bir kural kondu diye?

Onemli olan bu tartismalari iyi yonetmek ve sonucta herkesin kazancli cikmasini saglamaktir. Yoksa, yassak hoca burada boyle seylere izin verilmez deyip kestirip atmakla pek bir yere varilmaz. Ben kendi adima huzurun bozuldugu donemlerde daha yaratici yazilar yazildigini da dusunuyorum.

Bu konudaki hassasiyeti de elbette anliyorum. antu.com'daki nefretin buraya sicramasi forumun sonu demek olur. Ancak bu foruma katilanlarin bu kadar aciz olduklarini varsaymak da forum icin o kadar tehlikeli bir durum olur.

Yine de son karar o kadar emek sarfedip, forumu uzun suredir ayakta tutmakla kalmayip, kalitesinin artmasina aktif bir sekilde katkida bulunan forum daimlerinin elbette. Sanirim buna kimsenin bir diyecegi yok.

Neyse cok uzattim...

Bu arada Cengiz'in heyheyleri bir suredir ortalikta yoktu. Damarina bir basip, hala yerinde mi degil mi diye yoklamak geliyor insanin icinden.

Iyi bak yerli yerinde duruyormus...

Ahmet Emre Nazli

Post by Ahmet Emre Nazli »

Cengiz Akgun wrote:************************************
vBulletin Mesajı
Cok yakinda hizmetinizdeyiz

Burasi cok onemli ama. Yahu bu forum olayinin attachment gibi resim bastirma olayi yokmu. Illa bir yerlerde mi olacak URL olarak "image".

ee bu da cengiz abinin yazısı; isim vermeden asmış gerçi. ama olsun; antu dan yazı asmış demektir. elbette bununla diğer asılan yazılar arasında fark var.
bu tartışma çok uzadı bence. :oops:
hoşça kalın

Mehmet Gurdal Cetin

Artik Galatasaray Konussun

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

BIRAKIN ANTUYU MANTUYU

Biz su Trabzon macini alalim
Herkes konussun, sansurlu sansursuz
Hic bir sey umurumda degil
Trabzon macini alirsak
Artik Kimse Tutamaz Galatasaray'i
Ne Hakemi
Ne AY'si Ne SS'si Ne FB'si

Tek istegim FB ile oynayana kadar FB'nin bi kere daha puan kaybetmesi

BU TAKIM SAMPIYON OLACAK
oyle yada boyle

K-O-N-S-A-N-T-R-A-S-Y-O-N
TRUST GALATASARAY
MGC

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ben hatami kabul ettim. Bu sacmaligi hoca verir talkimi kendi yutar salkimi gibi ba$latan ben oldum ve asil ozur dileyecek biri varsa o da benim bu konuda. Mustafa gibi bunu firsat gorerek dozu iyice kacirip angut tan ba$layip i$ ibnelere varinca aydim zaten ama i$ i$ten gecti. Bu herifler yuzunden burada gonul hatir kirmam da cabasi. Dedim ya hasmina en guzel sitem ve hakaret varligini gormemezlikten gelmek diye. Yapabilene elbette.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Mustafa Dogan

Post by Mustafa Dogan »

Seviyenize halel getirdiğim için özür dilerim...
Cengiz Akgun wrote:Ben hatami kabul ettim. Bu sacmaligi hoca verir talkimi kendi yutar salkimi gibi ba$latan ben oldum ve asil ozur dileyecek biri varsa o da benim bu konuda. Mustafa gibi bunu firsat gorerek dozu iyice kacirip angut tan ba$layip i$ ibnelere varinca aydim zaten ama i$ i$ten gecti. Bu herifler yuzunden burada gonul hatir kirmam da cabasi. Dedim ya hasmina en guzel sitem ve hakaret varligini gormemezlikten gelmek diye. Yapabilene elbette.
Meczup

Mehmet Ulupinar

Post by Mehmet Ulupinar »

Cengiz Akgun wrote: i$ ibnelere varinca aydim
:?: :?:

Ahmet Emre Nazli

Post by Ahmet Emre Nazli »

Mustafa Dogan wrote:Hasana korner attırmıyor ibneler bir türlü...

Orhan sakatlandı galiba.. İnşallah çıkmak zorunda kalmaz..
hayatında hiç küfretmeyen insanları da küfrettiriyor adamlar ama yaptıklarına tahammül edebilmek kolay değil. ben çirkinlikte onlarla yarışabileceğimize inanmıyorum; o konuda şampiyon olmalarıyla da iftihar ediyorlar. ama hep iyiler kazanır (en azından uefa kupası ve süper kupayı :) )

Post Reply