Gursoy ve Akyel

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Cengiz Akgun
Moderator

Gursoy ve Akyel

Post by Cengiz Akgun »

Ortada bir gariplik var. Gursoy birilerinden (Canyadin olmali) intikam alma hirsi icinde. Fatihi benim butun cabama ragmen GS yonetim kurulu karari ile GS kazandiramayinca ortada kalan cocuk (bak sen sanki babasi) icin TS ba$kanina rica ettim hatta iyi cikmaz ise parasini ben verecegim dedim ve bugun gordunuz yuzumu kara cikarmadi diyor. Bunlar tamamen kendilerini $a$irmi$ insanlar yahu. Madem a$kinda idi sen de git TS ba$Ina birader ya da paran coksa boka ver de ye denmez mi Ergun beye. Madem oyle istifani basarak cika idin dedigin yapilmayinca ve bu kadar da emindin olaydan ben burada e$ek ba$i miyim diye neden hala orada kugurup oturdun diyen de yok kendine. $imdi boyle konu$manin anlami ne?

GS yonetiminin Canaydai ba$kanliginda ne kadar ahenkli cali$tiginin bir gostergesi bu Hasan Utku bey karde$im. Bundan sonra Canaydin yine ba$kan olsa ne degi$ecek? Bunlar olmayacak mi saniyorsun. Adamin ba$kan olmak icin hicbir vasfi ve karakteri yok ki? Hem bildigini okuyor hem de param gitti kefilim diye yaptigi yanli$lari GS'dan talep ediyor. Ustelik onca olaya ragmen hala dogru yaptigini soyleyebilen bir adam. Bu adam bu ya$tan sonra degi$ip ha ben burda burda hata yaptim degi$mem lazim filan mi diyecegii bekliyorsunuz boyle umide kapilip altinda iyi bir kadro olursa bunlar olmaz filan derken. Anlami$ degilm halen. Adam bildigini okuyan katir gibi inatci bir insan. Bu degi$ir mi hic. Geciniz.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Post Reply