Yigidin hakki yigide....

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Mert Tokman

Yigidin hakki yigide....

Post by Mert Tokman »

Gecen gun IPworld'un FB-GS macinda ki kotu servisinden ve ikide bir baglantinin kesilmesinden bahsetmistim...

Macin ertesinden yaptigim itirazdan oturu bugun bir mesaj yollayip parami geri iade ettiklerini acikladilar...

Mesaji buraya da kopyaliyorum... boyle boyle dogru servis vermeyi ve musteriyi mutlu etmeyi ogreniyorlar artik... Ipworld'den bir daha mac almamaya karar vermistim - ama kararimi degistirdim...
Sayin Mert Bey,
Para iadesi hakkindaki talebiniz goz onunde bulundurulmus ve yapilan incelemelerimiz sonucunda Fenerbah?e - Galatasaray maci icin yaptiginiz odeme tarafimizdan iptal edilmistir.

Herhangi bir sorunuz oldugu takdirde bize e-mail ya da Canli Destek yoluyla ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla

IPWorldTV Sales Team
Web Site: www.ipworldtv.com
e-mail address: sales@ipworldtv.com
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Sizin adınıza sevindim. Hakkımızı aramayı bilirsek, birçok şirket adam gibi hizmet sunmayı öğrenir.
Post Reply