28. Hafta:G.Saray-G.Birligi 3-0 (7', 20' Necati, 48' Ilic)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Butun takim oyundan iyice dustu. Hala oyun degisikligi yok. Penalti pozisyonu dahil, son 15 dakikada 3 gol yiyebilirdik. Gayet net pozisyonlar buluyorlar, hala uyuyoruz,.

Ozan Ersoy
Hasan Utku

Post by Hasan Utku »

Kerem Tezic wrote: Hasan abicim karamsarlik falan degil, GS Avrupa'da iken 10-15 yil boyunca futbola doyduk futbol heyecani yasadik. Bunun tamamen bitirilisine ve hic bir özelligi olmayan belki Birlesik Arap Emirlikleri kadar kalitesiz bir ligin hedef alinmasina isyan ediyorum. Tepki olmadikca ay sampiyon olalim da diye tepkiyi kastikca bu adamlar basimizdan inmeyecek kazik cakacaklar. Camianin iki yuzlulugune cildiriyorum. Sardan'i listesinde Cansun var diye secmeyen kibirliler Cansun dönemindeki sportif basarilari es geciyor, bir CL ceyrek finali, bir de muthis bir grupta kil payi kacan ceyrek final? Neden? Cunku en azindan guvenin sevginin oldugu yerde basari oluyor. Sen istedigin kadar cafcafli isimleri listene sok olacagi bu kadar iste. Neyse ben sinirlerimi ne yipratayim bizim taraftar bu yönetime layik demek ki. Ben artik maca bile bakmiyorum bosa vakit kaybi, islerin nereye gittigi ortada.
Kerem,söylediklerinin hepsi doğru şeyler de,uluslararası çıtanın düşmesinde salt bizim suçumuz olmadığını da kabul etmemiz gerekir..Tüm güzel günlerin ardından,bozulup adileşen bir lige de haliyle uyum sağladık..Keşke gerekli atılımları yapıp kendimizi hepten soyutlayabilseydik..Ama her günü ayrı sorunlarla cebelleşen bir ülkede yaşıyoruz ve ne kadar istesek de Galatasaray Kulübü'nü bu hengamede farklılaştırıp ayrı koyamayız..Tabiri caizse eşyanın tabiatına aykırılık hali.. :)
Last edited by Hasan Utku on Sat Apr 01, 2006 10:21 pm, edited 1 time in total.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Necati rakibinden siyrildi, topu icerde tuttu, Hakan'a guzel pas verdi, Hakan 100%luk golu kacirdi.
Dakika 72, paslasiyoruz, seyirci olay cekiyor.

Isaac cikiyor Sedat giriyor. Genclerbirligi biraz da forvetlerinin tecrubesizliginin kurbani oldu bugun.

Sedat biZden giden oyuncu. Sezon basindan kamptaydi.

Mondragon yuzde 150lik pozisyonu ve ardindan olusan karambolu tek basina uzaklastirdi.

Defansimiz cok kotu, hala gol yememis olmamiz serbetli olmamizla aciklanabilir.
Last edited by Tolga Girici on Sat Apr 01, 2006 10:26 pm, edited 2 times in total.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Gerets emmi, bak yan tarafta birileri giriyor birileri çıkıyor, sende yapabilirsin aynısını!
Hasan Utku

Post by Hasan Utku »

Ne kadar olumsuzluk,o kadar iyi sonuç..

Mucizenin hala bizi terketmeye niyeti yok demek ki.. :)
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

herhalde Ergun ve hakan sahada olunca Hakan unsal "degisiklik yapilmasi lazim" demeyi unuttu!

Dakika 80.

simdi Aydin hazirlaniyor girmeye.
Last edited by Tolga Girici on Sat Apr 01, 2006 10:31 pm, edited 1 time in total.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Tolga Girici wrote:Necati rakibinden siyrildi, topu icerde tuttu, Hakan'a guzel pas verdi, Hakan 100%luk golu kacirdi.
Hakan'in kacirdigi gol ayiplanacak bir pozisyon. En buyuk santrafor bizim santrafor denir buna. Alti pasin icinde lokum gibi tingir mingir gelen topu iskaladi. Dunya kupasi geldi aklima bir anda.

Dakika seksen hala oyuncu degisikligi yok. Simdi Aydin girecek... Sagol Gerets.

Ozan Ersoy
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Ligte en çok gol kaçıran futbolcu Ümit Karandı. Lig bitmeden Hakan Ümiti yakalar belki!
Ozan Ersoy wrote:
Tolga Girici wrote:Necati rakibinden siyrildi, topu icerde tuttu, Hakan'a guzel pas verdi, Hakan 100%luk golu kacirdi.
Hakan'in kacirdigi gol ayiplanacak bir pozisyon. En buyuk santrafor bizim santrafor denir buna. Alti pasin icinde lokum gibi tingir mingir gelen topu iskaladi. Dunya kupasi geldi aklima bir anda.

Dakika seksen hala oyuncu degisikligi yok. Simdi Aydin girecek... Sagol Gerets.

Ozan Ersoy
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Cok ilginc bir istatistik

Cekilen sutlar:

Genclerbirligi 21

Galatasaray 6

Hic bu kadar az sut cekmemistik.

Emre Asik cikiyor, ugur Demirok giriyor, ugur demirok ilk defa oynuyor sanirim

Ferhat giriyor Ergun'un yerine.

Hakan unsal hemen lafini sokusturdu araya Ergun Ferhat'tan daha sakin, daha iyi top kullaniyor dedi. Ferhat'in tek avantaji genc olmasiymis. Aferin Hakan unsal bugun de gorevini yaptin.
Last edited by Tolga Girici on Sat Apr 01, 2006 10:41 pm, edited 1 time in total.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Bülent Kormazın hakem kararlarını yorumlamasını istiyorum...
Hasan Utku

Post by Hasan Utku »

Tolga Girici wrote: Emre Asik cikiyor, ugur Demirok giriyor, ugur demirok ilk defa oynuyor sanirim
Gerets'in şahsen kızdığım yanlışlarının yanında takdir ettiğim en önemli özelliği..Gittiği zaman yeni jenerasyonla dönüşümünü nerdeyse tamamlamış bir Galatasaray bırakacak belki de..

Bu da bizim geleceğe daha umutla bakmamıza neden olabilecek isabetli bir davranış..
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Uğur Demirok isminide ilk defa duyuyorum...
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Tolga Girici wrote:
Emre Asik cikiyor, ugur Demirok giriyor, ugur demirok ilk defa oynuyor sanirim

Ferhat giriyor Ergun'un yerine.

Hakan unsal hemen lafini sokusturdu araya Ergun Ferhat'tan daha sakin, daha iyi top kullaniyor dedi. Ferhat'in tek avantaji genc olmasiymis. Aferin Hakan unsal bugun de gorevini yaptin.
Emre Asik takimin en kotusuydu. Oyle kotu bir ikinci yari cikardi ki evlere senlik. Her hareketi kartlik, penalti ustune ustluk ceza sahasinin etrafinda bictigi ve GB'ne frikik kazandirdigi 3-4 pozisyon var. Iki sari karttan oyundan atilmaliydi.

Kadikoy'de salaga cevirirler Emre'yi. Popo'ya pandik atarlar, 3 tane yazarlar, sonra da kirmizi kartla disar attirirlar. Orhan'in acil iyilesmesi lazim.

Yerine giren Ugur'un sirtinda ne yaziyordu biliyor musunuz? Yanlis gormediysem, "Kucuk Ugur" :D:D

Buyuk Ugur herhalde bizim sagbek Ugur. Ulen bunlar ne zaman buyudu de kucugu de oldu derler.

Macta oyunun hakimi pozisyon zenginligi GB'ne ait. Atamayana atarlar oldu.

GS'da bir iki kivilcim ve penaltilar haricinde pek anlatilacak bir sey yok. Gerets uyuyarak yine GB'nin en az 10 tane daha fazla sut atmasini sagladi. Sabri ne yapti da bu macta yedekten bile dusunulmedi belli degil.

Mesut Bakkal "saka gibi bir mac" diyor. Bence de...

Ozan Ersoy
Hasan Utku

Post by Hasan Utku »

Ismail Gezer wrote:Uğur Demirok isminide ilk defa duyuyorum...
Yeni gençlerden..1,80 boyunda stoper..baktım benim liseyi bu sene bitiren çocuktan ufakmış.. :)
Mehmet Cirak

Post by Mehmet Cirak »

Ozan Ersoy wrote: Yerine giren Ugur'un sirtinda ne yaziyordu biliyor musunuz? Yanlis gormediysem, "Kucuk Ugur" :D:D

Buyuk Ugur herhalde bizim sagbek Ugur. Ulen bunlar ne zaman buyudu de kucugu de oldu derler.
Iyi yakalamissin Ozan, hakkaten benim de cok hosuma gitti. Her hafta yeni bir isim duyuyorum. Gecen hafta Mehmet Guven vardi, bu hafta Kucuk Ugur cikti, obur Ugur'umuz buyudu bu arada, Ferhat'lar Aydin'lar, galibiyetlerden cok daha guzel geliyor bu durum bana.

Hakan Unsal efendi ama ben yorumcu olarak pek begenmiyorum acikcasi son bir kac mactir.
Mehmet Cirak

"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."
Post Reply