Fener havası!

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ozgur Al

Post by Ozgur Al »

Cok fazla alinganlik yapiyoruz gibime geliyor. GS yi istedikleri sekilde yazabilirler. Bizim yonetimin i,si gucu yok bunlarla ugrasiyor. Ben alinmadim adamlarin bu sekilde yazmasina. Ne var ki?

alin size Galatasaray resmi dergisi nisan sayisi sayfa: 97. Galatasaray-Fenerbahce mac yorumu:

....85' de Citkirildimspor' un firikicisi 2-1 yapiyor skoru..........

Ben okudum ve guldum sadece...boyler seyler olur..
SUPER MARIO JARDEL

Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Hasan Tezcan wrote:Ne buyuk saygisizlik ama. Insan ayirimi yapanlar mi ayip ediyor, yoksa mor
rengini kullananlar mi? Curuk, kokusmus insanlarin yorumu iste...
Gurcan Bilgic'in o yaziyi yazdigi gunlerde Aziz Yildirim'dan yedigi cok ciddi bir firca vardi. Aziz Yildirim kongre kursusunde elemanin FB'liligini sorgulamis ve acikca tehdit etmisti. O nedenle ve panik halinde FB'liligini kanitlamak icin sacmaladigi bir yaziydi. Bu kadar vasat adamlari konusmasak diyorum.

Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Hasan Tezcan wrote:Ne buyuk saygisizlik ama. Insan ayirimi yapanlar mi ayip ediyor, yoksa mor
Hasan cok guzel yakalamissin. Kendi camiasini savunurken buyuk bir sefillik yapmis ve escinselleri kucuk görmus.

Ayrica GS'da her tur sacmalik olur ama asla ve asla bu maksatla yani bilerek böyle birsey resmi duzeyde yapilmaz. Bu mumkun degil ben hic duymadim bunu zaten. Geceleyin lacivert mor görmus olabilir. GS lumpen bir klup degil bunu yapsin. Bu konuda kimseyle de tartismaya girmek istemiyorum. Senelerce yasanmis tecrubeler var GS kafilesi ve seyircisine Kadiköy'de neler yapildigina dair. Asap bozucu bahaneler duymak istemiyorum.

Savas Macun

Post by Savas Macun »

Kerem Tezic wrote:
Hasan cok guzel yakalamissin. Kendi camiasini savunurken buyuk bir sefillik yapmis ve escinselleri kucuk görmus.

Ayrica GS'da her tur sacmalik olur ama asla ve asla bu maksatla yani bilerek böyle birsey resmi duzeyde yapilmaz. Bu mumkun degil ben hic duymadim bunu zaten. Geceleyin lacivert mor görmus olabilir. GS lumpen bir klup degil bunu yapsin. Bu konuda kimseyle de tartismaya girmek istemiyorum. Senelerce yasanmis tecrubeler var GS kafilesi ve seyircisine Kadiköy'de neler yapildigina dair. Asap bozucu bahaneler duymak istemiyorum.

Sen baska dunyada yasiyorsun o zaman.
Rustu'nun dovuldugu goruntuleri skorboard'dan yayinladiniz.
Bu gayriresmi mi?
Geciniz SS'de teroru safsatasindan her iki tarafda ayni derecede cirkin ve ayni derecede birbirinden nefret ediyor.Bu kadar basit.
2009 Uefa Kupasi Finali Fenerbahce Sukru Saracoglu'nda..

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Bu konu bayagi "baydi" ama. FB'ye ve FB'lilere verilecek en guzel cevap sahada. Onu bunu bahane edip sahada olasi bir ba$arisizliktan korkarak aglayip sizlamanin moda olu$unu izlemek aci. Bugun GS'liya hakaret edenler GS yonetimi adi altinda toplananlarla bunlari secenlerdir. Bundan daha buyuk hakaret olamazdi bana sorarsaniz. Bu gercegi unutturmak icin FB'lilerin hafifliklerini ortaya getirmek aptal kandirmaktan ote degil. GS iyi oldugu gunlerde FB'liler GS formalari uzerinde ucuncu yildizi takmanin verdigi $imarikliklari kendilerine kar$i yapilan hafiflikten sayip soz etmekteydiler. Roller degi$ti. Bo$layiverin $u anlamsiz FB'yi gayri. Adamlara bir de marifet yapmi$lar hazzi veriyorsunuz ben ona yaniyorum boyle yana yikila serseni$te bulunarak.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Sen de haklisin Cengiz abi. Diyorsun ki muzesinde Super Kupasi, UEFA kupasi ve sayisiz Avrupa zaferi olan takim kala kala su, daha Avrupa'ya gittiginde elege dönen, Göztepe'den bile daha kötu ulkeyi temsil eden takima rakip kaldi 'bir zamanlar kral idi Misir'a simdi kaldi corap ile hasirda' hesabi. Benim de hazmdemedigim bu. Bundan dört sene evvel olsa tamkazdik bile resmi sitelerine ne yazmislar ne yazmamislar. Dun bugun CL maclarina bakiyoruz Milan'i, Barca'si, Arsenal'i, Juve'si hepsi GS'in uzun dönem rakibi olmus, GS'in samarini yemis takimlar. Sen kalk o futbolun oldugu ligten bu lige dön sonra FB ile ugras, onlarin seviyesine in, her hafta komplo teorisi uretip hakemlerle ugras,olacak is degil. Daha dune kadar FB ile olan maclari unutuyordum TV'den bakmiyordum bile. Simdi yeniden rakip olunmus peh peh.
Last edited by Kenan Atak on Thu Apr 06, 2006 10:08 am, edited 1 time in total.

Hasan Utku

Post by Hasan Utku »

Kerem Tezic wrote:Göztepe'den bile daha kötu ulkeyi temsil eden takima rakip kaldi Simdi yeniden rakip olunmus peh peh.
Yahu Kerem Göztepe'ye bari ayıp olmasın,adamlar geçmişte en azından yarı final,çeyrek finaller oynadılar evropada..Başka örnek bul lütfen.. :D

Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Hasan Utku wrote:
Kerem Tezic wrote:Göztepe'den bile daha kötu ulkeyi temsil eden takima rakip kaldi Simdi yeniden rakip olunmus peh peh.
Yahu Kerem Göztepe'ye bari ayıp olmasın,adamlar geçmişte en azından yarı final,çeyrek finaller oynadılar evropada..Başka örnek bul lütfen.. :D
Hasan abi sen kirmayip buldum: Eskisehir, Bursa, Gaziantep, Genclerbirligi, Denizli, Trabzon ve Besiktas. Hepsi "Efsane" den daha iyi temsil ettiler ulkeyi.
Last edited by Kenan Atak on Thu Apr 06, 2006 10:09 am, edited 1 time in total.

Osman Kiciman

Post by Osman Kiciman »

Kerem Tezic wrote:'bir zamanlar kral idi hasirda simdi kaldi corap ile hasirda'
"bir zamanlar kral idi Mısır'a, şimdi kaldı çorap ile hasıra..." olmasın sakın :D

Savas Macun

Post by Savas Macun »

Kerem Tezic wrote:
Hasan Utku wrote:
Hasan abi sen kirmayip buldum: Eskisehir, Bursa, Gaziantep, Genclerbirligi, Denizli, Trabzon ve Besiktas. Hepsi "Efsane" den daha iyi temsil ettiler ulkeyi.

:lol:

Bosver ya Kerem, bu isler gelismemis toplumlarin afyonudur degil mi?

Sen guzelinde koy bir jazz cd'si, sinemaya git, guzel felsefe kitaplarini oku..birak bu lumpenimsi isleri sonra bulasir falan..aman dikkat

Selamlar
Savas
2009 Uefa Kupasi Finali Fenerbahce Sukru Saracoglu'nda..

Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Kerem Tezic wrote:...Avrupa'ya gittiginde elege dönen, Göztepe'den bile daha kötu ulkeyi temsil eden ..."
Kerem bey sizden beklemezdim.

Mac adedi olarak degil, puan oranlamasi itibariyle Turkiye'yi Goztepe'den dahi iyi temsil eden bir tek takim var; o da Galatasaray.

67-68 Uefa 3.tur (ilk tur Atletico Madrid'i eleyerek), 68-69 Uefa yari final (Marsilya, Agres Pitesti, Belgrad, Hamburg ve Macar Ujpest'i eleyerek), 69-70 Kupa Galipleri 3. tur, 70-71 Kupa Galipleri 2. tur.

Post Reply