Bu gençleri bileniniz var mı?

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Mehmet Gorgen
Staff Member

Bu gençleri bileniniz var mı?

Post by Mehmet Gorgen »

ilk önce bugün benim çok beğendiğim ingilizlerin four four two dergisinin türkçe baskısı çıkmış bugün onu aldım.
Haberlerin % 90'ı Türk futbolu ile ilgili. Tanıtım fiyatı 2,5 YTL. 148 sayfa. Dolu dolu çok güzel dosyalar var. Tv'lerde yabancı maçlarla ilgili yorumlar yapan Mert Aydın editörlüğünde hazırlanmış.

Almanızı tavsiye derim.

Dergideki Türk futbolunda gençlerden öne çıkan isimlerin çoğu GS,FB ve BJK'dan verilmiş.

Bunun yanında Altay'dan Eren Güngör stoper oynuyormuş ve bu çocukta iş var başlığıyla haber yapılmış.1 sayfa haber yapılmış. 1988 doğumlu.Bu sene Altay A takımına çıkmış.Çocuğun daha profesyonel futbol hayatı 1 sene olmamış.

Diğer bir isim U20 ve daha sonra ümit milli takımdan bilinik bir isim olan Antalya'lı Burak yılmaz. Devre arasında BJK ahmet dursun+500.000 usd vermesine rağmen Yılmaz vural bu oyuncuya ihtiyacım var diye bu oyuncuyu vermedi.Forvet ve forvete dönük orta saha oyuncusu olarak oynuyor. Biraz bjk'lı ibrahim akın'ı andırıyor.

Bi diğer oyuncu Gençlerbirliği asaş spordan Giray. Stoper.Ümit milli takıma seçildi.

Mehmet Batdal, İzmir takımı Bucaspor'un forveti. Ümit milli oldu. Bonservis bedeli oarak kulübü 3 milyon usd istiyor.Bir rivayete göre bjk ile anlaşmış.
Image
http://www.superspor.com/detail.php?Typ ... 9&go=16658

2.lig a kategorisinden Türk telekomsporda oynayan serkan özkan ki bu oyuncu fransa'nın saint etienne takımı altyapısından alınmış.

Bursasporda orta sahanın solunda oynayan ibrahim dağdaşan bu oyuncuyu salı günü lig tv'de maçını seyrettim.Birşey göremedim.

Post Reply