Ciddi Tehlike: Song ve Thomas yolcu

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Alpay Dedeoglu

Ciddi Tehlike: Song ve Thomas yolcu

Post by Alpay Dedeoglu »

Song kampi terketmeye kalkmıs ve ciddiymis.
Bundan daha önemlisi onumuzdeki yil
ezeli rakiplerimizden biriyle anlasma yolunda.
Olmadi Avrupaya.

THomasinda gene baska bir ezeli rakibimizle
anlasma yolunda oldugu gozleniyor.
Onumuzdeki yil yeni bir savunma gobegine ihtiyac var.

Hasari Ribery olayindan fazla olur. Onlem alinsin.
NO ADNANS, NO CRY !!

Can Baysan

Post by Can Baysan »

Kamuoyuna Açıklama

Galatasaray Spor Kulübü Profesyonel Futbol A Takımı oyuncusu Rigobert Song Bahanag maddi sorunlar gerekçesiyle, haftasonu oynanacak Gençlerbirliği karşılaşmasına kendini zihinsel olarak hazırlayamayacağı inancıyla, 31 Mart 2006 Cuma akşamüstü yapılacak son antrenmana katılmak istemediğini belirtmiş, bunun üzerine Teknik Direktörümüz Sn. Erik Gerets tarafından maç kadrosundan affedilmiştir.

Kamuoyunun ve basın mensuplarının dikkatine sunulur.

Galatasaray Spor Kulübü (Kaynak: Resmi Site)
Liseli vardı ya ah o liseli...

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Hasari Ribery olayindan fazla olur. Onlem alinsin.
Olay bu duruma geldikten sonra Song, Thomas ve Saidou nun takımda kalması hayal otesidir. Gitmeleri durumunda ki olması en muhtemel senaryo, Ilic ve Heinz da gonderip devam edilmeli.

Defanstaki ikilinin bize katkıları tartısılmaz. Ama unutmayın bu takım Tromso ya elendi. TC ligi icin, Emre Asık ve yanına monte edilecek bir stoper bizi ligde goturur. Hedef Avrupa ise elimizde tutulmalılar. Zaten CL kalamayıp UEFA dan devam edip, erken elenirsek sıralamadaki yerimiz hakkında tahmimleri okuyoruz.

Ozgur Al

Post by Ozgur Al »

Hafta icindeki macta futbolcular bir pankartla ciktilar sahaya ve Song da tutmustu bu pankarti:

"SAMPIYONLUK ICIN BIR DAHA BIZI YALNIZ BIRAKACAK EYLEMLERDEN KACININIZ"

Ayni pankartin bugun taraftar tarafindan yonetime acilmasini talep ediyorum.

Dunyada baska bir kulupte bu kadar kotu ,beceriksiz , is bilmez, yalanci, bir baska yonetim varmidir acaba merak ediyorum. Sampiyonlugu satiyorlar haberleri yok...
SUPER MARIO JARDEL

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Gecen sezonu maddi sebeplerden dolayi fazla bir olay yasamadan kapattik;1 tane ust duzey yabanci oyuncu bile transfer edebilecegimizi dusunuyordum.Bu sezon yasananlari gordukten sonra durumun oldukca kotu oldugunu anladim.

Mondragon,Song,Tomas,ve Saidou'yu takimda tutup,(Arda'yi geri cagirip) genc takimlarimizdan gelen oyuncularla devam etmemiz mantikli olacak galiba.Gelecek sezon odemeleri zamaninda ya da cok geciktirmeden yapabilmeliyiz .

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Yumrugumu artik masaya vuracagim diyerek soytarilik dizisine yenisini ekleyen acaba niye yumrugunu vuramami$ bu durum kar$isinda. Kafayi duvara ne zaman vuracak acaba?

Song bu kadar ekmek bu kadar kofte diyerek kenera cekilmi$ demek.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Hasan Utku

Post by Hasan Utku »

Sezon başından beri hemen her maçtan önce ya yönetim,ya taraftar,olmadı futbolcular ille bir huzursuzluk ortaya atıyor..

İşin ilginci,her çıkan marazda takım başarılı sonuçlar alıyor..Ardından,tam bu sefer her şey güzel derken de,hop kötü sonuç..

Anlamadım gitti ben bu işi.. :D

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Her mevkiye gençleri koyabilir yada transferle üyük ihtimal gereğini yapabilirsiniz. Ama Tomas ve Song gibi bir ikiliyi bir daha zor buluruz. Bulunmaz değil tabi ama bol miktarda yeşil dolar gerektirir o da bizde yok. Yıldız transfer yapacaklarmışta, Martin bilmem nelerin peşindelermiş de! Eldekileri tutun, transfer isteyen sizin gibi olsun be!

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Beyler size ne song'un parasının verilmemesi.

Bunu düşünecek varsa canaydın ve onu tekrar oraya seçen kongre üyelerinin yarısından fazlasının düşünmesi lazım.

Bu adamlarla bu işin gitmeyeceğini anlamak için kongre üyesi olup Canaydın'a oy vermiş olmak gerek.

Bunun haricindeki herkes Canaydın ile parasızlık sorununun değil azalmak hergeçen gün artacağını biliyorlar.

Oy verenler 2 sene daha denesin bakalım.

Kim haklı çıkacak göreceğiz.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Gelecek sezon Galatasaray’in cok daha mutevazi bir butceyle yola devam etmesi lazim,bu acikca goruluyor.Kisa surede de durum duzelmeyecek.

Oyuncularimizin hepsine saygi duyuyorum;ama boyle devam etmemiz zor.O yuzden defansimizi saglama alip,bazi seyleri degistirmemiz gerekiyor.Mondragon,Song,Tomas kalmali;Hakan Sukur ve Ergun Penbe bir sezon daha rahatlikla oynayabilir.Orhan Ak (solak bir oyuncu gerekli bence) ,Emre Asik,ve Hasan Kabze’yi de tutup genc takimlarimizdan gelen oyuncularla devam edersek odemelerde daha az zorlaniriz.(ucretinde buyuk bir artis olmayacaksa Saidou da kalsin) Uzerimizdeki borc yuku de azalir.

Boylelikle odemeleri duzenli yapan ve genc oyunculari on plana cikaran bir kulup durumuna geliriz.Yurt disindaki yerli/yabanci genc oyuncular da Galatasaray’da oynamaga daha sicak bakarlar.Tipki Arsenal’e baktiklari gibi.Bugun Wenger’i Turkiye’ye davet edip kulubun durumunu anlatsaniz kesinlikle farkli bir sey soylemezdi.

Tabii ki sampiyonluk sansimiz oldukca azalir.14 yil , radyoda mac dinleyerek, sampiyonluk bekledigim gunleri iyi hatirliyorum;bir sure daha beklenebilir.Ama,3-4 sene sonra, dogru adimlar da atilirsa, duzluge cikariz;ust duzey oyuncularimizla cok guclu bir takim oluruz.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

İliç ve Heinz hariç herkes kalmalı mı yani? İş bitirici bir oyun kurucu alınamazsa İliçte kalmalı bence..
Selçuk Samli wrote: Oyuncularimizin hepsine saygi duyuyorum;ama boyle devam etmemiz zor.O yuzden defansimizi saglama alip,bazi seyleri degistirmemiz gerekiyor.Mondragon,Song,Tomas kalmali;Hakan Sukur ve Ergun Penbe bir sezon daha rahatlikla oynayabilir.Orhan Ak (solak bir oyuncu gerekli bence) ,Emre Asik,ve Hasan Kabze’yi de tutup genc takimlarimizdan gelen oyuncularla devam edersek odemelerde daha az zorlaniriz.(ucretinde buyuk bir artis olmayacaksa Saidou da kalsin) Uzerimizdeki borc yuku de azalir.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

"İliç ve Heinz hariç herkes kalmalı mı yani? İş bitirici bir oyun kurucu alınamazsa İliçte kalmalı bence.."

Ilic,Heinz,Volkan,Cihan,Ayhan,Necati,Umit Karan,Hasan Sas,Saidou(eger kontratinda buyuk bir artis olacaksa).

Bu cok radikal bir karar olur,buyuk ihtimalle de boyle bir karar alinmaz.Ben sadece fikrimi yaziyorum.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Bu oyuncuların hepsi gitmeli mi? :)
Tam tersini düşünüyorum! Gece gündüz transfer hayalleri kurulacağına eldekiler tutulsun ve paraları ödensin yeter..
Selçuk Samli wrote: Ilic,Heinz,Volkan,Cihan,Ayhan,Necati,Umit Karan,Hasan Sas,Saidou(eger kontratinda buyuk bir artis olacaksa).

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

"Bu oyuncuların hepsi gitmeli mi?
Tam tersini düşünüyorum! Gece gündüz transfer hayalleri kurulacağına eldekiler tutulsun ve paraları ödensin yeter.. "

Ismail Bey,

Tekrar belirteyim butun oyuncularimiza buyuk saygi duyuyorum,islerini buyuk bir ciddiyetle ve iyi yapiyorlar.

Gelecek sezon 5 olan gelirimiz 10'a cikmayacak;tribun geliri,lisansli urun satislari,yayin gelirleri,sponsorluk gelirleri fazlaca degismeyecek.5'ten fazla harcadiklarimiz kulube yuk olacak.O yuzden gelecek sezon 5 harcayalim diyorum.Keske gelirlerimiz 15 olsa da hepsi kalsalar, 1,2 tane daha cok iyi oyuncu transfer edebilsek.(5,10,15 bir ornek sadece, spesifik bir rakam degil)

Ben sadece fikirlerimi yaziyorum.Ne yapilacagina yonetim karar verir,cok buyuk ihtimalle de butun oyuncular kalirlar.

Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

FB Song'a yabanci oyuncu kontenjani
yukari cekilir cekilmez transfer etme garantisi verdi.
Hadi hadi acik acik yazmayalim dedim ama
FB medyasi gene abuk sabuk konuyu
baska yone cekiyor.
Yok Fransadaki ev taksiti, yok Bursadaki tekstilcilerin ihracat parasi,
falan, yok Marsilya falan.

Masa basindaki butun mumkun oyunlar basladi.
NO ADNANS, NO CRY !!

Post Reply