TFF Super Kupa:GS-BJK (0-1)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Yuh be! Cafercan nasıl götürülmez! Falz masraftan mı çekiniyorlar? Bir kişi daha gitse aç mı kalacaklar? Hangi eşşeğin kararıysa bu yazıklar olsun!

Tolga Girici wrote:
Mehmet Gorgen wrote:GERETS HOLLANDA KAMPINA MÜLAYİM, ZAFER ŞAKAR VE CAFERCAN'I GÖTÜRMEMİŞ.

AÇIKÇASI BEN CAFERCAN'I GÖTÜRMESİNİ BEKLİYORDUM.

Bu çocuk yarın birgün başka takıma yollanırsa arkasından çok ah vah kelimelerini duyarız.
Bunu ben de okudum maalesef. Gecen sene devre arasinda PAF ligine geri dondu, nerdeyse gol krali oluyordu, buyuk ayip ediliyor bence Cafercan'a. Tamam, bir suru genc oyuncu var, hepsi forma bulamayacak ama Cafercan en iyilerden birisi. Mesela sol kanada yabanci alinacagina Ayhan'in yedegi olabilirdi. Forvet arkasi oynar, frikikleri de var. Ben herhangi bir Anadolu takiminin yoneticisi olsam en azindan kiralarim ve ilk 11 oynatirim.

Okan Akçay

Post by Okan Akçay »

3ünü götür,ayhan volkan cihan ı geri çağır.
kafayı yiyecem ya
bu kadar kötü yönetilip buna rağmen başarılı olan başka bi takım var mıdır acaba?
Image

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Kampa goturulen PAF oyunculari asagidakiler:
Oğuz Şabankay
Uğur Erdoğan
Mehmet Güven
Arda Turan
Ferhat Öztorun
Aydın Yılmaz
Uğur Uçar
A takimi tecrubesi bile olmayan Oguz Sabankay, Ugur Erdogan goturulmusler, ki ikisinin de cok methini duydum, zaten U. Erdogan'in 17-18 golu var, ama Cafercan'i da goturselermis keske.

Bu arada kampta Dunya Kupasi'ni kim kazanir diye sormuslar, 30 kisinin 18'i Italya demis.

Ekleme: Diger forumda kampa gitmeyen Mulayim, Cafercan ve Zafer'in Istanbul B. Belediyespor'a kiralanacagindan bahsediliyor, ki mantikli, zira o takimi Abdullah Avci ve Arif Erdem calistiracak bu sene. Mulayim Erdem de amcasi Arif Erdem'in ogrencisi olacak :)
Last edited by Tolga Girici on Thu Jul 06, 2006 7:40 pm, edited 1 time in total.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

7 kişide az-uz bişey değil. Anadolu takımlarında varmıdır bu kadarı bilmem. Bu gayet güzelde Cafercanda götürülse gerçekten güzel olacaktı.
Sol ayaklı futbolcu bulmak kolay değil Gerets amca!
Gazetenin biri "Cafercan götürülmedi" gibi bir başlık atıp bunu haber yapsa, GS'yi karıştırmak istiyorlar falan diye düşünmeden sevinirim :)
Uydurma transfer haberleri yapmalarından iyidir..
Tolga Girici wrote:Kampa goturulen PAF oyunculari asagidakiler:
Oğuz Şabankay
Uğur Erdoğan
Mehmet Güven
Arda Turan
Ferhat Öztorun
Aydın Yılmaz
Uğur Uçar
A takimi tecrubesi bile olmayan Oguz Sabankay, Ugur Erdogan goturulmusler, ki ikisinin de cok methini duydum, zaten U. Erdogan'in 17-18 golu var, ama Cafercan'i da goturselermis keske.

Bu arada kampta Dunya Kupasi'ni kim kazanir diye sormuslar, 30 kisinin 18'i Italya demis.

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

SHOW TV'NİN YAYIN AKIŞINA GÖRE İLK MAÇIMIZ CUMARTESİ TSI 17.00'DE.
ARKASINDAN TRABZONSPOR'UN MAÇINI CANLI VERECEKLERMİŞ.

http://www.showtvnet.com/yayinakisi/ind ... h=7/8/2006

evren özyürek

Post by evren özyürek »

Ismail Gezer wrote:7 kişide az-uz bişey değil. Anadolu takımlarında varmıdır bu kadarı bilmem. Bu gayet güzelde Cafercanda götürülse gerçekten güzel olacaktı.
7+3 8) :(Resmi Site)
Milli Takım kampında bulunan genç oyuncular Özgürcan, Erkan ve Uğur Demirok 8 Temmuz’da kamp kadrosuna dahil olacaklar.
Paf'ta "Can" bolluğunun yanısıra "Uğur" bolluğu da var.
para...şike...işte fener işte...

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Hasan Şaş'tan Uğur'a fırça...

Image

G.Saray’ın tecrübeli yıldızı Hasan Şaş, Uğur Uçar’ı uyardı. Dün akşamki çalışma sonrasında Uğur’u yerde otururken gören Şaş, “Bu çalışma temposuyla ancak gelecek sezon hazır olursun. Bak görüyor musun? Song 31 yaşında ama kısa sürede takımdaki yerini aldı. Senin daha yaşın kaç, ama tabii çalışmak yerine sağa sola gezmeye gidersen takıma girmen de böyle uzar” diyerek genç oyuncuyu fırçaladı.

Kaynak: Türkiye
Bravo Hasan'a..

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Sakal yakışmış Hasoya :)

Şöyle kel kafa+top sakal, hayli ilginç olur :lol:

Asist Profesörü Hasan Şaş hoca :lol:

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Image

Image

Serif Halimler

Post by Serif Halimler »

1 aydir yari ilgi ile dünya kupasi izledim.. Ilk hazirlik maci da olsa bugün sampiyonu izlemeye hazirlaniyorum. Hazirlik döneminin hemen her yil buralarda olmasi nedeniyle Galatasaray in hazirlik maclarini izlemem mümkün oluyor. Gecen yaz izledigim 3 hazirlik macinda gördügüm Galatasaray in ligi sampiyon bitirecegini hic beklemiyordum, ama oldu.
Fakat SampiLig veya UEFA da olmamamiz da baya zor kabullenilir birseydi. Bu yil kesinlikle SampiLig de oynamamiz gerek, cünkü Galatasaray'a orada olmak zorunda.
UEFA'da Arsenal'i, Süper Kupada Madrid'i.....

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

BUGÜNKÜ MAÇ KANAL D'DE VERİLİYOR....

ACABA NE OLDU ANLAMADIM..

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

GERMINAL MAÇINDAKİ İLK 11'İMİZ

Image

İLK CİDDİ ATAĞIMIZDA 25. DAKİKADA Hasan şaş'ın ortasına Sabri çok yakın mesafeden kalecinin üzerine vurdu.

dk 31 golü yedik. Cezaalanına yapılan ortada kafa ile paslaşma sonunda golü yedik.

dk 32 ceza alanı önünden sabri'nin serbest atışı kalenin yanından dışarı çıktı.

MAÇ 1-0 DEVAM EDİYOR.......

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Yeni frikikcimiz Sabri anlasilan , iki frikik kullandi. Fena degildi, az farkla auta cikti.

Orhan elle oynadi, frikik kullanacaklar, aut.

Bir anda frovetsiz kaldik, Hakan, Umit,Hasa Kabze sakat.

Okan Akçay

Post by Okan Akçay »

arda ve sabri birşeyler yapmaya çalışıyor taktiği ise anlayabilmiş değilim
-------mondi
cihan emre orhan
arda mehmet g. ayhan sabri
-----hasan
---------necati uğur
gibi komik birşey yayın da berbat oyun da gol yedik zaten önemli değil
ben ısrarla cihan şutlansın diyorum 20 dakikada filan yaptığı hatayı çocuk yapmaz
Image

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Arda guzel bir orta yapti, Necati bombos kafa vurdu, az farkla aut.

Post Reply