4. Hafta: GS-G.Antep 2-2(Ilic, Umit)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Cengiz Akgun
Moderator

4. Hafta: GS-G.Antep 2-2(Ilic, Umit)

Post by Cengiz Akgun »

Hadi bakalim.
Last edited by Cengiz Akgun on Mon Aug 28, 2006 4:42 pm, edited 6 times in total.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Beşiktaş ve Trabzon maçlarından sonra karşımıza çıkan takımlar yıpranıyor mu yoksa palazlanıyor mu, bundan sonra anlayacağız!

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Umit Karan ve Hasan Kabze bugun antrenmanin tumunde takim ile calismislar.
Florya Günlüğü: 24 Ağustos 2006 Perşembe

Galatasaray, FK Mlada Boleslav karşısında aldığı galibiyet ertesinde özel bir uçak yolculuğu yaparak, 24 Ağustos Perşembe günü sabaha karşı İstanbul'a vardı.

Günü dinlenerek geçiren oyuncular bu akşam Florya Metin Oktay Tesisleri'nde basına açık bir çalışma yaptı.

Teknik ekibimiz Erik Gerets, Reinhard Stumpf, Erdal Keser ve Nezih Al, Boloğlu yönetiminde, merkez sahamızda saat 20.00'de başlayan antrenmanının ilk bölümünde, ısınma koşusu ve esneklik çalışmaları yapıldı.

Dün akşam oynanan müsabakada ilk onbirde görev alan oyuncular 2x20 dakikalık aerobik koşu ve stretching egzersizlerinin ardından Florya Metin Oktay Tesisleri sağlık merkezinde yapılan masaj ve terapi seanslarıyla rejenerasyon çalışmalarını tamamladılar.

Karşılaşmada görev almayan ya da kısa süre görev alan oyuncular, antrenmanın ana bölümünde gruplar halinde pas çalışmaları yaptılar. Bu bölümde kaleciler; kaleci antrenörü Nezih Ali Boloğlu ile özel bir çalışma yaptılar. Daha sonra dar alanda üç takım halinde, kalecilerin de katıldığı kenar ortaların kullanıldığı teknik bir çalışma yapıldı.

80 dakika süren antrenman soğuma koşusu ve esneklik çalışmalarıyla tamamlandı ve oyuncular fitness çalışmaları için merkez binamıza geçtiler.

Maçta aldıkları darbeler nedeniyle Orhan Ak ve Sasa İliç'in tedavilerine sağlık merkezimizde devam edilirken, Necati Ateş tedavisinin ardından fizyoterapistlerimiz gözetiminde salon ve sahada çalıştı.

Tedavileri süren Hasan Kabze ve Ümit Karan bu akşam antrenmanın tümüne takımla birlikte katıldılar.
Galatasaray yarın akşamüstü saat 18.00'de yapacağı son antrenmanla cumartesi günü Gaziantepspor ile yapacağı Turkcell Süper Ligi karşılaşmasının hazırlıklarını tamamlayacak ve Metin Oktay tesisleri'nde kampa girecek.

Tan Erten

Post by Tan Erten »

Tolga Girici wrote:Umit Karan ve Hasan Kabze bugun antrenmanin tumunde takim ile calismislar.
Son zamanlarda takim adina duydugum en guzel haberlerden biri. Karan ve Kabze'ye cok ihtiyacimiz olacak iki kulvarda birden yarismaya baslayinca. Sansliyiz ki, TR liginin en iyi vurus teknigine sahip bu iki forveti bizim takimimizda.

Antep macini 3 puanla kapatip, arkasi gelir diye umud ediyorum. Ilk 6 haftayi atlatalim daha fazla zaiyat vermeden...
Tan Erten

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Yarın maçtayım. Maç kadrosunu asacak bir babayiğit çıkar heralde. :lol:

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Bu aksam bizim hanimin kizlarla tasli okey gunu var.Oglanlara ben bakicam vakit bulabilirsem internete girer asarim ama soz veremiyorum.80lerin packman firtinasi esiyor bizim evde bugunlerde.Korkunc derecede sarmis durumdayiz.Ne guzel oyunmus be.Ahh gencligim :)

Bende Kabze ve Karan'in yavas yavas gelmelerini cok sevindim.Acikca soylemek gerekirse ilk 6 hafta onlarsiz olmak bence iyiydi.

Takim yavas yavas tamamlansin ve formagirsin istiyordum.

Gelecek parlak beyler
TRUST GALATASARAY
MGC

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Mehmet Gorgen wrote:Yarın maçtayım. Maç kadrosunu asacak bir babayiğit çıkar heralde. :lol:
Cihan ...... Tomas .... Song .... Orhan

Sabri ..... Okan ..... Ayhan .... Hasan

......................Ilic........................

....................Hakan .....................

Bu benim kadro tahminim. Ilic Cek macinda kotuydu ikinci yari da sakatlandi. Yerine giren Arda ise cok kisa zamanda muhtesem oynadi.

Ben olsam Ilic yerine Arda'yla baslarim. Okan'in yerine de Mehmet Guven'i oynatirdim ama Mehmet orta kulak iltihabi olmus, dun antrenmanlara cikamamis. O zaman mecburen Okan oynayacak.

Ozan Ersoy

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Kadro:

Mondi
Cihan Tolga Song Orhan
Okan Arda Ayhan Hasan
Ilic Hakan
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Evet entresan bir takim cikardi Gerets yine. Tomas Manisa macinda kotuydu, Cek macinda takimin en iyilerindendi. Tolga'yi GS formasiyla bir kere BJK macinda izledim. Tomas'in en kotu halinden de kotuydu. Bakalim ne yapacak. Sabri'yi Manisa macinda Blodeslav macinda kesmedi ki bana gore gecen hafta hic antrenman yapamadigi icin Manisa macinda oynamamasi gerekiyordu. Bandajla igneyle falan cikti sahaya. Ama bu macta kesildi. Ilic sakatlandi bu macta riske ediliyor. Benim tahminim yuruyecek, fazla mucadele etmeyecek ama bir iki pozisyonla oyuna imzasini atmaya calisacak. Arda oynuyor, bakalim sagda mi solda mi oynayacak.

Bu arada bir yonetici bu Toulous lu oyuncuyla 10 gun once ilgilenildigini ama takiminin vermedigini yani ciddi teklifi kabul etmedigini soyledi. Simdi artik 5 gun kala bir transfer olmasi cok zor dedi. Yani transfer kapandi. Bence hayirlisi olmustur.

Ozan Ersoy

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Zenga cezali imi$ tribunlerde oturmasi gerekiyormu$. Gaziantep GS'dan mumkunse yedek klubesinin tam arkasina verin ki maci oradan yonetebilsin ve aldigi cezanin bir onemi olmasin diye GS'dan rica etmi$. GS kabul etmemi$. Bu kadar komik bu adamlar yahu. Neymi GS misafirperver degilmi$ ve onlar olsa Gazianatepte bunu yaparlarmi$.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ya bir Tomas tuturulmu$ gidiyor. Adam (son Cek macini bilmiyorum seyretmedim) benim gordugum her macta hata yapti. defansta liderlik gorevini yapamadigi gibi kaleciyide kontropiyede birakan adam. Tolga ne zaman denenecek peki? Bence Gerets gayet guzel kesmi$ bir de oburunu goreyim diye.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Cengiz Akgun wrote:Ya bir Tomas tuturulmu$ gidiyor. Adam (son Cek macini bilmiyorum seyretmedim) benim gordugum her macta hata yapti. defansta liderlik gorevini yapamadigi gibi kaleciyide kontropiyede birakan adam. Tolga ne zaman denenecek peki? Bence Gerets gayet guzel kesmi$ bir de oburunu goreyim diye.
Cengiz abi, BJK macindaki gibi oynarsa Tolga mactan sonra konusuruz. Defans tandemiyle kaleciyle boyle zirt pirt oynanmaz, istedigin buyuk takima bak. Tolga'yi oynatacaksa, seneye oyle baslasaydi. Simdi bu macta hata yaparsa Tolga, haftaya derbiler basliyor, sonra CL basliyor, Tolga'yi kesip oynatmadigi Tomas'i mi sokacak? Ne sacma is ya..

Ozan Ersoy

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Saha zemini igrenc bir durumda. Cok kotu. Takim yere saplaniyor, sekiyor falan. Daha ikinci mac.

YIyorduk. Cihan duran topta adamini kacirdi, arka direkte Krita 2 adimdan kafayi vurdu disari.

Ozan Ersoy

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Arda nefis basladi solda. 3 kisiyi ipe dizer gibi gecti, sutunu onlediler. Ardindan Ilic pozisyona girdi, acisi cok dardi kaleciden dondu top.

Gol attik ama hakem offside verdi ki karar dogru. Ilic ara pasiyla kaleciyle karsi karsiya kaldi Hasan a atti, Hasan Ilic'den ilerdeydi.

Ozan Ersoy

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ardindan hakem bana gore Antep'in golunu yedi. Bu arjantinlileri sagdan ceza sahasina girdi, Song dengesini kaybetti, sahaya ayagi takildi, donen topu gol yaptilar ama faul vermisti. Faulle alakasi yok. Durum su anda 0-1 olmaliydi.

Ozan Ersoy

Post Reply