Transfer Gündemi- 2007

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Locked
Ercan Arslan

Post by Ercan Arslan »

Cihan, bizim daha once bu kistaslara gore ismi gundeme gelmemis 10 milyon civarini gecmeyen oyuncu listemiz vardi.. orada kimler kaldi suanda? mesela Emile Heskey vardi..
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ercan Arslan wrote:Cihan, bizim daha once bu kistaslara gore ismi gundeme gelmemis 10 milyon civarini gecmeyen oyuncu listemiz vardi.. orada kimler kaldi suanda? mesela Emile Heskey vardi..
Aston Villa ile sanırım üç yıllık sözleşmesi olan 28 yaşında daha önce Türkiye macerası olan Norveçli bir zenci oyuncu var. Adı geçmemiştir umuyorum. :D

Ali
Cihan Serbetcioglu

Post by Cihan Serbetcioglu »

o listede Nilmar Heskey Carew Louis Saha ve Afonso kaldi bildigim kadariyla..
Ercan Arslan

Post by Ercan Arslan »

evet John Carew'de olabilir bu isim.. yine Govou Lyon'da Juninho ile problem yasayan bir isim.. ancak, Hakan sukur gibi uzun boylu tarifine uymuyor..
Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Cihan Serbetcioglu wrote:Alpay abi sen onu Veronla karistirdin..Crespo interde..ve sanmiyorumki yönetimin kariyerinin son bölümüne gelen bi futbolcu alsin..yoksa Morientes alinirdi coktan..
Hemde cok feci bir bicimde . Nedense ikisini hep karistirim.
Pardon kotu cuvalladim :(
NO ADNANS, NO CRY !!
Cihan Serbetcioglu

Ercan Arslan wrote:evet John Carew'de olabilir bu isim.. yine Govou Lyon'da Juninho ile problem yasayan bir isim.. ancak, Hakan sukur gibi uzun boylu tarifine uymuyor..
Govou süper kupada golü atan isimdi

Lyon bu yil üclü forvette Govou-Baros-Benzema üclüsünü düsünüyoo gibi..arti Abdul Kader Keita Hatem Ben Arfa gibi isimler var...cekinerek Fred olabilirmi diyorum hayal kurarak :D
Ercan Arslan

Post by Ercan Arslan »

Fred orada Carew, Nilmar vesaire pek cok kisiyi yedi.. bilmiyorum bu kez o gider mi..
Cihan Serbetcioglu

bi sakatligi yoksa nedense süper kupa macinda forma giymedi..lyon genellikle 2 kanat forvet 1 santrforla oynuyo..o santrforda Baros gibi duruyo..Lyonunda sürekli forvet transfer dedikodulari cikiyodu Baros ve Frede ragmen...

Fredin satilmasina su mantikla bakilabilir...sampiyonlar liginde iki senede sadece 4 gol bulabilmis..ligdede 15 gol barajini gecememis..

zaten bakarsak gecen yil sadece 20 mac oynamis 7sinde sonradan girmis..
Ercan Arslan

Post by Ercan Arslan »

Cihan Serbetcioglu wrote:bi sakatligi yoksa nedense süper kupa macinda forma giymedi..lyon genellikle 2 kanat forvet 1 santrforla oynuyo..o santrforda Baros gibi duruyo...
yapi olarak Baros'un degil, Fred'in o pozisyonda oynamasi lazim ama.. Keita'nin gelisi belki..ama Baros Fred icin bir alternatif degil bence...

neyse, oradan G.saray'a gecersek Fred ismi de bizi sasirtmasin o zaman diyelim...ancak ben hala Afonso Alves diyorum..
Cihan Serbetcioglu

ben siralamami yaptim 3 oyuncu kaldi benim listemde..

1.Alfonso Alves
2.Markus Rosenberg
3.Fred
Ercan Arslan

Post by Ercan Arslan »

Baptista ve Morientes isimlerinin sirf spekulasyon ve hedef sasirtma olarak DHA tarafindan ortaya atildigini dusunuyorum... cunku sponsorlarimizdan biri de o.. alinacak adamin fiyatinin artmasini istemezler diye dusunuyorum... gerci Baptista hala bir yere gitmedi.. benimki bir teori..
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Baptista'nın menajeri yarın madrid'e geliyormuş. Real madrid çarşamba günü de baptista için milan ile görüşecekmiş. Real madrid baptista2nın milan'a gitmesinden 20 milyon euro gelir elde etmeyi umuyormuş.

http://www.marca.com/edicion/marca/futb ... 21836.html

Bu arada Cassano Avusturya'nun Red Bull Salzburg takımıyla anlaşmış.
Ercan Arslan

Post by Ercan Arslan »

tam dusundugum gibi, o fiyati biz versekte adam bize gelmezdi zaten..
Cihan Serbetcioglu

bu sistemde zaten Baptista Kezman gibi fiyasko olurdu tek forvette..

zaten biz Fred Carew ve Alfonso üclüsünde yogunlasalim futbol dünyasinda gündemimize gelmeyen tek isimler 8)
Cihan Serbetcioglu

Galatasaray : Saha dans le viseur
Fabrice LAMPERTI - lundi 30 juillet 2007 - 13h43

A la recherche d’un attaquant de renom, les dirigeants turcs viennent de se renseigner sur l’international français de Manchester United.

Galatasaray est toujours bredouille. La quête d’un attaquant de standing pour la saison prochaine reste vaine. Après avoir tâté les pistes Julio Baptista (Real Madrid) ou Kevin Kuranyi (Schalke 04), le club turc lorgne des joueurs français. Louis Saha se trouverait aujourd’hui dans le viseur stambouliote.

Les fréquentes blessures du Français commenceraient à agacer Sir Alex Ferguson, son entraîneur à Manchester United. Les rumeurs de départ fleurissent. Galatasaray se serait renseigné sur l’ancien pensionnaire de l’INF Clairefontaine. Mais son indisponibilité longue durée (il devrait reprendre à la fin de l’année) a refroidi les dirigeants turcs.

F.L.

bu adam aklimdan uctu ki en sevdigim adamlardan biri :D ..türk basinindan önce fransada cikmasi dogru olma ihtimalini yükseltiyor..
Locked