Santra Programi

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Cengiz Akgun
Moderator

Santra Programi

Post by Cengiz Akgun »

Bu ATV'deki Santra programi ne kadar banal bir program yahu. Uc tane susak bir arada. Kazim Kanat evlere $enlik. Ahmet Cakar ise bir alem. Kimseye laf du$urtmuyor. Gerets'in ne namuzlugu kaldi ne $ikeciligi. Tam mahkemelik olacak laflar soyleyip duruyor.
Last edited by Cengiz Akgun on Tue Nov 07, 2006 5:52 pm, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Çakar eski formundan çok uzak! Kazım gibi bir adamın yanında silik kaldığını gördükçe içim sızlıyor :)
Hey gibi günler. 1-2-3 diye seri sorular sorar, ortalığın tozunu attırırdı :)

Yahu Cengiz abi, reklam yaptın etki altında bıraktın, açtık izledik ve baktım izlemeye devam ediyorum.. Neyse çok geçmeden farkettimde değiştirdim kanalı :) Seinfeld izleyip kendimize gelelim :)

Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Cengiz agbi, fast food kulturunun boyle donemsel egilimleri vardir. Bir donem Reha Muhtar tarzi habercilik, Ayse Arman turu yazarlik geldi gitti bu memlekete. Simdi etkisini kaybetti. Spor programlarinda da Sansal ve Can Tanriyar'in kesfettigi televole devrini tamamladi, sonra Star ekolunun polemik yaratan adamlari piyasaya suruldu, spor programlarini ahira cevirdiler.

Ama tum fast food urunleri gibi bunun da miadi doldu, artik vatandas hakem hatasi gormekten, kavga izlemekten bikti. Artik hicbiri rating yapamiyor. Zaten futbol bakimindan dunyada da ciddi bir goruntu kirlenmesi var. Ben lisedeyken (1980'lerde) Real Madrid'in herhangi bir Sampiyon Kulupler Kupasi macini bir ay onceden beklerdik, sadece o degil; Ingiltere Sut kupasi finali, dunya artistik buz patinaj sampiyonasi (annemin favorisidir) dahil tum aktiviteleri ma-aile izlerdik. Atletizm icin defter tuttugum ve 200 metreci Pietro Mennea ile 1500'cu Steve Ovett, Sabestian Coe (sonradan Steve Cram) gibi adamarin benim gozumde idol zamanlari hatirliyorum da simdi hicbirsey beni cekmiyor.

Selamlar;

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Dogru elbette. Benimde i$ yerimde i$ sonu olan saat 5'de (Turkiye de gece yarisi 12 oluyor bu program ba$layinca hem ligin ozetini gorurum hem de tarti$ilacak bir $ey varsa onlardan haberim olur diye 3 haftadir duzenli bu programi seyretmeye ba$ladim.

Bir kere $unu soyleyeyim. TRT'de bu boyleydi ABD bu program aki$ ve saatlerine uygunluk en onemli dusturdur. Saat 12:00 de ba$layacak denilen program 12:01 de bile ba$layamaz. Boyle bir $ey olmasi icin ya 12 Eylul gibi bir olay ya da Uzay mekiginin du$mesi gerekir ki TV kanallari programlarini iptal edip bunlara odaklansinlar. 3 haftadir bakiyorum. Progtam aki$ina gore 0:00 diye gosterildigi halde ilk hafta 12:30 da filan ba$ladi. Gecen hafta 12:20 filan buldu. Dun ise 12:13 filan gibi ba$layabildi. Buradan zaten lagarligi anlamak lazim. Pragram aki$i eski Hamidiye vapurunun tarifesi gibi bir $ey. Sadece programin ne zaman ba$layacagi konusunda bir fikir vermekten oteye gitmiyor.

Ikinci Kazim Kanat. Bu adam gazeteciyim ve ele$tirmenim diyor. Deli filan olmasi lazim $u konu$malarini bir kere de kendi dinlesin. Ufuk'un dedigi gibi ahirda e$ek bile daha usturuplu osuruyordur. Ahmet Cakar. bu adam doktor filan bir de ustelik. Herkese agir hakaretlerde bulunuyor. Culcu'yu itin gotune soktu cikardi kac kere. Dun de Gerets'e namuzsuz $ikeci karaktersiz dedi. Ahmet Cakar'in kendisinin namusundan karakterinin ne oldugu boyle ulu orta atip tutmasindan belli. Du$unebiliyor musunuz Amerikada bir yorumcu Yankee's beyzbol takiminin manageri Joe Torre hakkinda bu sene kotu gitti diye bu laflari etsin. Dilini kicindan cekerler ibreti alem olsun diye. Hayat boyu Joe Torre'ye hizmet eder tazminat odemek icin. Erik Gerets vaktiyle oyunculugu sirasinda bir yolsuzluga kari$mi$ olabilir. Cezasi verilmi$tir ve bugun elinde lisansi Dunya'nin neresinde isterse TD yapma yetkisi varken Ahmet Cakar adama namussuz ve $ikeci derse ki Turkiye de boyle bir $ey konu bile edilmez iken bu adamin hakkinda Ahmeti'in agzina huni ile edilmesi gerekir. Tevekkili degil bu herifi gotunden vurdular. RTUK mu ne karin agrisi var. Burada bulunan beyzadeler Ahmet'le ugra$mak zorunda degiller ama ATV'ye bu tur $ahsa hakaret edici saldirgan ve elde delil filan bulunmadan sohbet ya da ele$tri yapiyoruz diye agzina geleni soyleyebilen bir yayin organini hayatinda goremeyecegi cezalar ile cezalandirmali diyecegim ama Sabah gazetesinin editoru Fatih Altayli oldugunu gorunce boyle ba$a boyle tarak demek daha dogru olacak.

Bir de $unu du$unmek lazim. Gece yarisi ba$layan sabah ikiye uce kadar suren bir programi akli ba$inda kac ki$i seyrediyor diyenler olacaktir. Orasi da dogru. Bir matah olsalar "prime time" denilen ana saatlerde seyredilirlerdi. Gecenin bu saatinde i$siz gucsuz it kopuk'a bu uc susak cok bile diyorlar diyeceksiniz belki de. Oyle olsun.
Last edited by Cengiz Akgun on Tue Nov 07, 2006 8:02 pm, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Savas Macun

Post by Savas Macun »

Cengiz Akgun wrote:Dogru elbette. BEnimde i$ yerimde i$ sonu olan saat 5'de (Turkiye de gece yarisi 12 oluyor bu program ba$layinca hem ligin ozetini gorurum hem de tarti$ilacak bir $ey varsa onlardan haberim olur diye 3 haftadir duzenli bu programi seyretmeye ba$ladim.

Bir kere $unu soyleyeyim. TRT'de bu boyleydi ABD bu program aki$ ve saatlerine uygunluk en onemli dusturdur. Saat 12:00 de ba$layacak denilen program 12:01 bile ba$layamaz. Boyle bir $ey olmasi icin ya 12 Eylul gibi bir olay ya da Uzay mekiginin du$msei gerekir ki TV kanallari programlarini iptal edip bunlara odaklansinlar. 3 hafadir bakiyorum. Pragram pragram aki$ina gore 0:00 diye gosterildigi halde ilk hafta 12:30 da filan ba$ladi. Gecen hafta 12:20 filan buldu. Dun ise 12:13 filan gibi ba$layabildi. Buradan zaten lagarligi anlamak lazim. Pragram aki$i eski Hamidye vapurunun tarifesi gibi bir $ey. Sadece programin ne zaman ba4layacagi konusunda bir fikir vermekten odeye gitmiyor.

Ikinci Kazim Kanat. Bu adam gazeteceyim ve ele$tirmenim diyor. Deli filan olmasi lazim $u konu$malarini bir kere de kendi dinlesin. Ufuk'un dedigi gibi ahirda e$ek bile daha usturuplu osuruyordur. Ahmet cakar. bu adam doktor filan bir de ustelik. Herkese ahir hakaretlerde bulunuyor. Culcu'yu itin gotune soktu cikardi kac kere. Dun de Gerets'e namuzsuz $ikeci karaktersiz dedi. Ahmet cakar'in kendisinin namusundan karakterinin ne oldugu boyle ulu orta atip tutmasindan belli. Du$unebiliyor musunuz Amerikada bir yorumcu Yankee's abyzeball takiminin manageri Joe Torre hakkinda bu sene kotu gitti diye bu laflari etsin. Dilini kicindan cekerler ibreti alem olsun diye. Hayat boyu Joe Torre'ye hizmet eder tazmintai odemek icin. Erik Gerets vaktiyle oyunculugu sirasinda bir yolsuzluga kari$mi$ olabilir. Cezasi verilmi$tir ve bugun elinde lisansi Dunya'nin neresinde isterse TD yapma yetkisi varken Ahmet Cakar adama namussuz ve $ikeci derse ki Turkiye de boyle bir $ey konu bile edilmez iken bu adamin hakkinda Ahmeti'in agzina huni ile edilmesi gerekir. Tevekkili degil bu herifi gotunden vurdular. RTUK mu ne karin agrisi var. Burada bulunan beyzadeler Ahmet'le ugra$mak zorunda degiller ama ATV'ye bu tur $ahsa hakaret edici saldirgan ve elde delil filan bulunmadan sohbet ya da ele$tri yapiyoruz diye agzina geleni soyleyebilen bir yayin organini hayatinda goremeyecegi cezalar ile cezalandirmali diyecegim ama Sabah gazetesinin editoru fatih Altayli oldugunu gorunce boyle ba$a boyle tarak demek daha dogru olacak.

Bir de $unu du$unmek lazim. Gece yarisi ba4layan sabh ikye uce kadar suren bir programi akli ba$inda kac ki$i seyrediyor diyenler olacaktir. Orasi da dogru. Bir matah olsalar "prime time" denilen ana saatlerde seyredilirlerdi. Gecenin bu saatinde i$siz gucsuz it kopuk'a bu uc susak cok bile diyorlar diyeceksiniz belki de. Oyle olsun.

Ayni tepkiyi Aziz Yildirim'a yapildiginda gostermiyorsun ama Cengiz abi?

Selamlar
Savas
2009 Uefa Kupasi Finali Fenerbahce Sukru Saracoglu'nda..

Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Savas Macun wrote:Ayni tepkiyi Aziz Yildirim'a yapildiginda gostermiyorsun ama Cengiz abi?
Aziz Yildirim'a "namussuz, serefsiz" deyip de, bacagindan vurulmadan kalabilen medya elemani var mi yahu? Yani, daha dogrusu, oyle bir riskten cekinmeden bunu soyleyebilen?
Özgür

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Savas Macun wrote: ...

Selamlar
Savas
Cevabini Ozgur vermi$. Boyle bir $eye cesaret edip Aziz beye namussuz $ikeci mafya adami diyebilir mi aklini peynir ekmekle yemedi ise ya da kucuk Ahmet'en asilmaya goze almi$sa. Aziz bey ben polis mahkeme anlamam cezalarini kendim veririm diyeli cok oldu.

Aziz beye soyleyebildigi tek $ey $u son istifalar konusunda bu takimi diktatorce yonetiyor cok iyi insanlari kusturuyor FB'ye hizmet ettigini soyluyor ama zarar veriyor dedi. Hani bu lokantada Ek$ioglu ile oburunu "orada birbirinize ne fisildiyorsunuz ulan, kar$imda adam gibi oturun" diye azarladiktan sonra bu adamlar istifalarini basmi$lar ya. Bir de bu olay Japon lokantasinda olmu$ Ingilteredeki mactan sonra. "Benim bildigim klup ba$kani olma durumunda olan agir insanlar Japon restorani gibi hafif me$rep hokkbazligin yapildigi bir yere gitmez" dedi Ahmet. Orada Japon ahci gelir Aziz beyi bilmedigi icin yanagindan herkesin icinde bir makas alir ya da ac agzini diyerek ustune kestigi sebzeden filan atar adami iki paralik eder dedi. Yani Aziz beye dokundugu yerler bunlardi. Birden bu olaylari gozumun onune geldi. Du$unebiliyor musun Aziz beye sebze firlatirken herifi, gulmeden edemedim. Haksiz olmadigi yerler degildi yani bu ele$tirileri. Ben de gidiyorum Japon lokantasina ara sira. Ahcinin makas aldigini hic gormedim ama Ahmet'in dedigi gibi e$ek herif bazen boyle kabagi kucuk kucuk dograyip ac agzini diye firlatmaya kalkiyor ama ben gozlerimi devirince $akadan anlamiyorsun diye beni ve yanimdaki e$imi iskaliyor masadaki agzini acan obur susaklara atiyor.
Last edited by Cengiz Akgun on Tue Nov 07, 2006 9:08 pm, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Helal olsun, kelimesi kelimesine doğru hatırlıyorsun Cengiz abi, bravo, izlerken baya konsantre olmuşsun anlaşılan :)
Cengiz Akgun wrote: "Benim bildigim klup ba$kani olma durumunda olan agir insanlar Japon restorani gibi hafif me$rep hokkbazligin yapildigi bir yere gitmez" dedi Ahmet. Orada Japon ahci gelir Aziz beyi bilmedigi icin yanagindan herkesin icinde bir makas alir ya da ac agzini diyerek ustune kestigi sebzeden filan atar adami iki paralik eder dedi.

Savas Macun

Post by Savas Macun »

Cengiz Akgun wrote:
Savas Macun wrote: ...

Selamlar
Savas
Cevabini Ozgur vermi$. Boyle bir $eye cesaret edip Aziz beye namussuz 4ikeci mafya adami diyebilir mi aklini peynir ekmekle yemedi ise ya da kucuk Ahmet'en asilmaya goze almi$sa. Aziz bey ben polis mahkeme anlamam cezalarini kendim veririm diyeli cok oldu.

Aziz beye soyleyebildigi tek $ey $u son istifalar konusunda bu takimi diktatorce yonetiyor cok iyi insanlari kusturuyor FB'ye hizmet ettigini soyluyor ama zarar veriyor dedi. Hani bu lokantada Ek$ioglu ile oburunu "orada birbirinize ne fisildiyorsunuz ulan, kar$imda adam gibi oturun" diye azarladiktan sonra bu adamlar istifalarini basmi$lar ya. Bir de bu olay Japon lokantasinda olmu$ Ingilteredeki mactan sonra. "Benim bildigim klup ba$kani olma durumunda olan agir insanlar Japon restorani gibi hafif me$rep hokkbazligin yapildigi bir yere gitmez" dedi Ahmet. Orada Japon ahci gelir Aziz beyi bilmedigi icin yanagindan herkesin icinde bir makas alir ya da ac agzini diyerek ustune kestigi sebzeden filan atar adami iki paralik eder dedi. Yani Aziz beye dokundugu yerler bunlardi. Birden bu olaylari gozumun onune geldi. Du$unebiliyor musun Aziz beye sebze firlatirken herifi, gulmeden edemedim. Haksiz olmadigi yerler degildi yani bu ele$tirileri. Ben de gidiyorum Japon lokantasina ara sira. Ahcinin makas aldigini hic gormedim ama Ahmet'in dedigi gibi e$ek herif bazen boyle kabagi kucuk kucuk dograyip ac agzini diye firlatmaya kalkiyor ama ben gozlerimi devirince $akadan anlamiyorsun diye beni ve yanimdaki e$imi iskaliyor masadaki agzini acan obur susaklara atiyor.

Bazen hakikaten inanmakta zorluk cekiyorum olaylari basite indigediginiz vakit.Yani hasbelkader de olsa kendi isinde basarili olmus, kitlelere hitap eden kulubu yoneten bir insanin boyle cocukca seyler yapabilecegini dusunuyormusunuz? Insafiniz kurusun.

FB'de uzun zamandir bir savas veriyor AY ve bunu kimse gormek istemiyor.Tribunleri temizlemeye calisiyor BJK ve GS'in yapamadigini, il guvenlik toplantilarinda kivirarak.Bunu kendisi acikladi da bir allahin kulu cikip da yalan soyluyorsun diyebildi mi?Diyemedi.

Bugun herkesin gozunden kaciyor ama muthis bir savas var tribunlerde, bunun arkasindan ne var ne yok bilinmiyor.Ancak bu gruplara yakin davranan bilet vereni siliyor AY.Bunda o yoneticilerin sucu gercekten varmiydi yokmuydu bilinmez ama oyle arkadasina saka yapti diye bileti kesildi laflari sacma.

Bunun gerci tartismasini seninle daha once yaptik Cengiz abi ancak Hincal,Altayli gibi 1 numarali AY dusmani var.Laf salatasi yapmaktan-kusura bakmayin ama sizde bu kategoriye giriyorsunuz-baska bir sey de yapamiyorlar.Bir tanesi cikar yolda gordugu ama ismini veremedigi bir dernek uyesinin agzindan sallar,digeri de sarhos sarhos dayak yemenin acisini unutamadigindan aklina geldikce sallar durur.Hincal'i vurduklari zamanda Cakar'i vurduklari zamanda allahtan ortalikta yoktu adamcagiz yoksa bir numarali suclu ilan edilirdi.

Bir insani sevmezsin,kaba bulursun, saygisiz bulursun.Ama bel altina vurmak hic bir vicdan sahibi insan evladina yakismaz.

Selamlar
Savas

Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Savas Macun wrote:Bir insani sevmezsin,kaba bulursun, saygisiz bulursun.Ama bel altina vurmak hic bir vicdan sahibi insan evladina yakismaz.
Bu vicdansizlikla, bel altina vurmakla suclananin ben oldugumu sanmiyorum (?) ama, yine de soylemis olayim. Benim sorum, hafif saka yollu olsa da, samimi bir soruydu aslinda. Benim gozlemledigim, nasil zamaninda FT'e gazeteciler laubali olamiyorduysa pek fazla, onun da otesinde bir derecede, o dedigin iki isim disinda AY'i pek elestireni goremiyorduk medyada, var mi diye onu sordum... ki, o ikisi bile, burda Cengiz Hocam'in soyledigi hesap, sikecilikle, namussuzlukla suclamamistir herhalde (?). Genelde AY hakkinda okudugum en kotu elestiri, hem FB'ye, hem Turk Futboluna zarar verdigi yonunde oluyordu.

Ayni soruyu dondurup, ben sana sorsam peki Savas? Bir insani seversin, cok takdir edersin ama, hic mu kusuru yoktur sence, girdigi bunca ikili tartismada, anlasmazlikta. Hep onun yaptiklari dogru, kovulan, istifa eden yoneticilerin, baskan adaylarinin, diger klup baskanlarinin yaptiklari mi yanlistir??

Su imzana tasidigin lafini bile anladigima emin degilim isin dogrusu. Daragci, asilmak demek degil mi? Cok tikir tikir islemese de hukukumuz, acaip aleni sekilde orman kanunlari da gecerli degil hepten memlekette. Yani daragcina gitmenin nedeni, adam oldurmek, vatana hiyanet filan gibi nedenler olabilir ancak (ki, aslinda EU uyum cercevesinde, hepten kalkti aslinda idam cezasi degil mi?)... Neyse, diyecegim odur ki, ne kadar milyonlari pesinde surukluyor olsa bile, bir takim sevgisi, baskanligi olayinin, insani daragcina goturecek ne gibi bir gerekcesi olabilir ki? GS'liler ordu ile isbirligi icinde ihtilal yapip da, yonetimi ele gecirip, butun FB'lileri idama mi mahkum edecekler sanki?!?
Özgür

Savas Macun

Post by Savas Macun »

Ozgur Huseyinoglu wrote:
Savas Macun wrote:Bir insani sevmezsin,kaba bulursun, saygisiz bulursun.Ama bel altina vurmak hic bir vicdan sahibi insan evladina yakismaz.
Bu vicdansizlikla, bel altina vurmakla suclananin ben oldugumu sanmiyorum (?) ama, yine de soylemis olayim. Benim sorum, hafif saka yollu olsa da, samimi bir soruydu aslinda. Benim gozlemledigim, nasil zamaninda FT'e gazeteciler laubali olamiyorduysa pek fazla, onun da otesinde bir derecede, o dedigin iki isim disinda AY'i pek elestireni goremiyorduk medyada, var mi diye onu sordum... ki, o ikisi bile, burda Cengiz Hocam'in soyledigi hesap, sikecilikle, namussuzlukla suclamamistir herhalde (?). Genelde AY hakkinda okudugum en kotu elestiri, hem FB'ye, hem Turk Futboluna zarar verdigi yonunde oluyordu.

Ayni soruyu dondurup, ben sana sorsam peki Savas? Bir insani seversin, cok takdir edersin ama, hic mu kusuru yoktur sence, girdigi bunca ikili tartismada, anlasmazlikta. Hep onun yaptiklari dogru, kovulan, istifa eden yoneticilerin, baskan adaylarinin, diger klup baskanlarinin yaptiklari mi yanlistir??

Su imzana tasidigin lafini bile anladigima emin degilim isin dogrusu. Daragci, asilmak demek degil mi? Cok tikir tikir islemese de hukukumuz, acaip aleni sekilde orman kanunlari da gecerli degil hepten memlekette. Yani daragcina gitmenin nedeni, adam oldurmek, vatana hiyanet filan gibi nedenler olabilir ancak (ki, aslinda EU uyum cercevesinde, hepten kalkti aslinda idam cezasi degil mi?)... Neyse, diyecegim odur ki, ne kadar milyonlari pesinde surukluyor olsa bile, bir takim sevgisi, baskanligi olayinin, insani daragcina goturecek ne gibi bir gerekcesi olabilir ki? GS'liler ordu ile isbirligi icinde ihtilal yapip da, yonetimi ele gecirip, butun FB'lileri idama mi mahkum edecekler sanki?!?
Son cumlemdeki soz basinda rant pesinde kosup da onu elde edemeyince kisisel hesaplari ugruna kalem sallayanlara.

AY'in elbette hatasi var, kusurlari var.Ikili iliskide hic bulunmadim ama insan iliskilerinin zayif ve despot oldugu soyleniyor.Asabi oldugu soyleniyor ki tibben bu herhalde kanitlanmistir-seker hastasi arkadasim var cok fevri davranir ve cabucak asabi olur.Neyse...

Kovulanlarin, istifa edenlerin hepsi sucludur da demiyorum.Tasarruf baskana aittir, kongrede hesabi kendisi veriyor.Hesap veren kisi ve secilen kisi olarak da calisacagi insanlari secme hakki vardir diye dusunuyorum.Prensiperine veya icra sekline uymayana da gule gule demesi suc mu? Bundan daha dogal ne olabilir.

Bugun Ozhan Canaydin kac yilda kac yoneticiyi eskittigini bir gozunun onune getir hesabini bir yapiver istersen.Ancak FB'de bir kisi istifa etmeye gorsun bu hemen sanki bir hata veya ayipmis gibi AY'a mal ediliyor.

Imzama gelince...

Kim bilir belki de GS'yi sevmeyen olsun bedduasinin sonucunda bir gun daragacina gidersek son sozumuzde belli olsun... :wink:

Selamlar
Savas

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Savas Macun wrote: Bugun herkesin gozunden kaciyor ama muthis bir savas var tribunlerde, bunun arkasindan ne var ne yok bilinmiyor.Ancak bu gruplara yakin davranan bilet vereni siliyor AY.Bunda o yoneticilerin sucu gercekten varmiydi yokmuydu bilinmez ama oyle arkadasina saka yapti diye bileti kesildi laflari sacma.
.....
Bir insani sevmezsin,kaba bulursun, saygisiz bulursun.Ama bel altina vurmak hic bir vicdan sahibi insan evladina yakismaz.

Selamlar
Savas

Ya bana niye Ahmet Aziz beye atip tutarken tepki vermiyorsun diye sordun ben de sana Aziz beye bu tur hakaretlerde bulunmadi ben izlerken boyle laflar soyleyemez dedim. Sence Aziz beye namuzsuz $ikeci filan diyebilir mi? Diyemez. Dese onun icin de ayni tepkileri veririm. Ama Gerets'den boyle bir tepki gelmeyecegini bildigi icin dun herifin namusuna ahlaksizligina verdi veri$tirdi. Gerets bugune kadar Turkiyede namuzlugunu ya da $ikeciligini ortaya getirecek ne yapti? Ayni mi bunlar Aziz bey icin soyledikleri ile. Bak ben Aziz bey icin bunlari dedi bile demedim. $u son istifa eden adamlarin neden istifa ettikleri FB klubune gore i$lerinin yogunlugu yuzunden oldu dendi. Sence oyle mi oldu? O masada o gun oturan iki uc gazeteci agzini acamiyor cunku bir daha o masada oturamaz deniyor. Ama istifayi verenlerin neden verdigi ben her yerde okudum. Beni de hic ilgilendirmiyor konu bile yapmadim sen bana Aziz Yildirm'i sorana kadar. Beter olsunlar ke$ke kalkip bir iki de tokat atsaydi.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Sorulacak sorular belli, verilecek cevaplar belli :)

Kazım'da zaten bir numara yok..

Çakar, eski Telegol günlerindeki Çakar olsa Aziz oraya zor çıkardı zaten :D

Gürcansa tıs pıs oturuyor, seyrediyor..

Eller ağızlarda Aziz'i dinliyorlar uslu uslu :)

Kazım: "Başkan, Samsun maçını satın aldınız mı?"
Aziz: "Ne biçim soru soruyorsun?"

Sonra kıvır babam kıvır :D

Aziz:"Cihan oskay olayı tertiptir, federasyondan bazıları inkar etselerde bu işin içindedir."

Kimler içindedir, elinizde kanıt varmı? Bu soru sorulamadı :D

"Biz kimse hakkında konuşmuyoruz, gösteremezsiniz" diyor, Çakarda haklısınız diyor! YUH! Fakir fukara edebiyatı yapıyorlar diyen kimdi?

Kazım çok silik gerçekten, hemde beklediğimden de silik! Höt denince susuyor. Birşey sormaya çalışıyor, Aziz yönü Çakar'a dönük konuşuyor konuşuyor, Kazım'ın girişimleri havada kalıyor :D

Kazım: Gürcan'ın sesi bile çıkmıyor.
Aziz: Konuşur az sonra..
Çakar: Ezme Gürcanı
Gürcan: Ahmet hocadan sıra gelmiyorki..
Aziz: Benide hiç konuşturmuyorsunuz.
Çakar: KOnuşturmuyormuyuz??

:D

Gürcan'a "Suçlu sizsiniz" diyor. Taraftarı ve futbolcuları geriyorlarmış yazarlar :D

Sıkılıp kanalı değiştirdim, bir açtımki Saadettin Saran bağlanmış, kapışıyorlar.. Heyecanlı kısımlar sona kalmış be :D

Aziz'den Sarana: Haddini bil haddini...

Şimdi reklamlara giriyoruz, sakinleşmek içün :D

"Vaad" saatide gelmiş galiba.. Aziz Yıldırım 102. yılı hedef gösterdi! 102. yılın çok güzel ve başarı dolu bir yıl olarak kutlanacağını ifade eden Azız Yıldırımın, çok önemli yıldızları transfer edeceği öğrenildi.

"Çok biliyorsan seni antrenör yapalım" diyor Gürcan'a :D

Cengiz Akgun wrote:
Ismail Gezer wrote:Cengiz abi, Santra özel başlayacak az sonra. Kıymetli büyüğümüz Aziz Yıldırım için özel olarak hazırlanıyor program, haberin olsun, sonra kaçırdım diye üzülmeyesin :D
I$im var cok seyredemiyecegim. Senden alirim haberleri artik. Agliyor yabanci futbol siniri kalkmadi diye. Biz yabanci tarafindan opulmeyi severiz demiyor da.
Last edited by Ismail Gezer on Thu Mar 08, 2007 7:59 pm, edited 1 time in total.

Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Cengiz Akgun wrote: Deli filan olmasi lazim $u konu$malarini bir kere de kendi dinlesin. Ufuk'un dedigi gibi ahirda e$ek bile daha usturuplu osuruyordur. Ahmet Cakar. bu adam doktor filan bir de ustelik.
Cengiz Abi, Allah iyiligini versin hala daha guluyorum, cok ilginc bir deyim. Senin bu benzetmeleri bir yerlerde toparlamak lazim. Niye guldugumu yanimdaki Romen arkadasa aciklamak zorunda kaldim o da epey guldu. Bu dedigin bence bir cok yorumcu icin gecerli.

Murat

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Ahmet Cakar da psikolojik hasar var gördugum kadariyla :D Kendini
otoriter göstermek icin kicini yirtiyor adeta. Siz ona bilir kisi olarak inaniyormusunuz?

Post Reply