14 Hafta: Antalya-GS 0-1 (senol kk)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Kemal Bakircioglu

Post by Kemal Bakircioglu »

Top oynanmadan ilk yari bitti.

Ilgnictir gecen haftanin kosan kacan takimi yuruyerek oynadi. Arda milli mac havasindan kurtulmamis. Ayhan - Ilic cikar ,iknici yarida Sas, Okan, ilerliyen dakikalarda Hakan girebilir.
Kemal Bakircioglu

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Mac bslar baslamaz Ilic'le pozisyon yakaladik. Kabze'ye verse gol olurdu.

BU sefer Coskun'un sutu MOndragon celdi. Bizimkiler yine dostlar alisveriste gorsun der gibi mudahale eder gibi yapiyorlar toplara. Gol yeseler rahat edecekler.

Ali Bilgin baya tehlikeli bir adam, iki kanatta da oynayabiliyor.

Ikinci yari biraz daha hareketliyiz ama kanatlar iyi calismiyor. Ozellikle Arda bugun cok durgun, milli mactan yorgun donmus herhalde.

Eski GSli ILyas giriyor oyuna. Sonradan oyuna giren Idris cikiyor.

Umit cikiyor Hakan Sukur giriyor.

Yine buyuk bir tehlike atlattik.

Antalya oyuna hakim su anda.

Hasan Sas girecek.

Ataklarimiz biraz daha organize olmaya basladi. Belki Hasan girdikten sonra gol de buluruz. Kim cikacak acaba? ILic cikiyor. Inamoto ciksin isterdim ama Ilic cikti

Arda musait pozisyonda vurdu Cordoba celdi.

Bugun pek bir sey yapamayan Ali Cansun cikti, yabanci forvet girdi.

Cihan soldan iyi girdi, ama Cordoba'yi asamadi.

Kendi kalelerine attilar. Buyuk sanssizlik Antalya adina. ancak boyle gol atabilirdik.

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Antalyalilar defansimizin arkasina sarkti, Mondragon tam zamaninda cikip savusturdu.

Bizimkiler bir sekilde gol yemek icin baya cabaladilar bu macta, ama Antalyaspor degerlendiremedi henuz.

Hakan kacirdi simdi, korner. Antalya gol bulmak icin defansi bosluyor bir suredir.

Topal giriyor, Kabze cikiyor. Uzaktan sutla bir gol bulsa iyi olur.

Az daha yiyorduk, Hakan'in ters kafasi. Ama o vurmasa rakibi vurabilirdi.

Simdi cizgiden cikardik. Hakan cikarmis cizgiden. Iki pozisyonda iyi is yapti.

MOndragon ceza sahasina cok hakim bu macta. Inamoto sahada saklanmaya devam ediyor. Bir ara bir iki iyi mudahale yapti ama yine gorememeye basladim.

Cordoba kaleden cikmisti, Ayhan asirtma vurdu savunma cikardi, donen topa Hasan vurdu aut.

INamoto 6 top calmis, yine fena degil. Su anda ayagimiza gelen topu ileri dikerek oynuyoruz. Mac bitti.

Hic haketmedik. Ama Gerets'i suclamiyorum, oyuncular cok isteksizdi. Antalyaspor cok ustun oynamasa da bizden daha fazla pozisyon yakaladi. Cordoba cok iyi oynadi. Ali Bilgin cok iyi.

BIzde en iyi MOndragon'du bu arada. Macin kazandiran adam oldu.
Last edited by Tolga Girici on Sat Nov 18, 2006 10:01 pm, edited 2 times in total.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Oh be bitti!

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Allah acıdı. Çok puan kaybettiniz biraz da size beleşten puan vereyim dedi heralde.

Çok önemli bir 3 puan alındı.

Ama bordo maçı için kesinlikle hiç ümit vermediler.

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Macın son 10 dk sını radyodan takip edebildim. GS oyunu sogutmak amacında, mac sonuna kadar iki yada uc korner kazandı. Birinde yanlıs paslasıp ofsayta dustuler. Digerinde Sas, Sabri ile paslastı ve topu kaybettik. Topu korner digeri dibinde paslasıp, popunu rakibe donup tekrar korner almaga cabalamak varken, yine abuk subuk isler yaptık.

Sakarya nın kendi kalesine attıgı gol ismize cok yaradı. Antalya da kendi kalesine atıp bizi rahatlattı. Anladıgım kadarı ile Antalya daha baskılı ve akıllı oynamıs.

Futbolcuların mac sonrası klasik demeclerini dinleyecegiz: Takımın aklı Bordo macında! Umarım oyledir. Bizim icin cok onemli bir karsılasma. Umarım Bordo dan da biri kendi kalesine atar ve macı alırız.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Gerets: Ofansif oynamayi dusunduk, Sasa ILic cok onemliydi, ama ne zaman milli takima giderse donuste performansi dusuyor.

Gerets yarin balik yiyecek mi sorusuna, belki yardimci hocalarimdan birinin evine gidip bana servis yapilmasini bekleyebilirim diye cevap verdi.

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Yilmaz Vural acti agzini yumdu gozunu. Birtakim taraftar macin sonlarinda istifa mistifa diye bagirmis. Cok kizdi. Essekler, kopek gibi bagirdilar falan diyor.

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Gerets yarin balik yiyecek mi sorusuna, belki yardimci hocalarimdan birinin evine gidip bana servis yapilmasini bekleyebilirim diye cevap verdi.
Hem GERETS hem yonetimin Bordo macına Antalya macı bitimini takiben ivedilik ile bu geceden odaklanmaları lazım. Bordo macını alsınlar, akabinde Gerets i kulaklarından hamsi burnundan karides fıskırana kadar balık yiyecegi istedigi bir lokantaya davet ediyorum.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Ersin Taner

Post by Ersin Taner »

Çok önemli 3 puan aldık. Bu haftaki FB-BJK maçından önce puan kaybetmemek moral açısından çok iyi oldu. İlk yarı sonunda ilk 2 içinde olursak ligi sonuna kadar götürebiliriz. Maçın adamı kesinlikle Mondragon... Olimpiyat'taki Psv maçındaki rezil performansından beri sürekli yükselişte ve eski formunu yakaladı.

Yukarıdakiler maçın olumlu yanlarıydı, maalesef olumsuz yanları çok daha fazla, yukarıda ilk yarıyı ilk 2'de bitirirsek çok iyi olur demiştim ama bu maçtaki futbolla ne Bordeux, ne Sivas ne de FB maçlarını kazanamayız. CL'de 4. olup elenir, devre arasına da liderin 8-9 puan ardında 4. sırada gireriz.

"Futbolcuların aklı Bordeux maçındaydı, GS ligde ayrı Avrupa'da ayrı oynuyor" diye kendimizi avutalım ama gidişat iyi değil...

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

İliçin şutu, Arda'nın şutu..

Şenolün golü çok klas olmuş yanlız :)

Bu tür gollerle ilgilide asist hesabı yapılıyormu acaba :)

Verdiğimiz pozisyon adedi standartlarımızın altında bile denebilir.. Ama doğru düzgün pozisyona giremişiz..

İnamoto ne iş yapıyor merak ediyorum..

Ayhan'ı o rezil korner vuruşu için tebrik ediyorum :)

Bu maçı zorlu geçeceği konusunda herkes hemfikirdi zaten. İyi kötü, zar-zor kazandık ve 3 puanı aldık. Her halukarda bu haftayı lig 2.si olarak kapatacaz. GS'nin puan tablosundaki yerine bakmaya korkuyordum birkaç hafta önce..

Yarın güzel bol gollü bir beraberlik çok hayırlara vesile olabilir :D

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Antalyaspor'lu oyuncunun asirtma golu görulmeye degerdi. Golden sonra
bir takim oyuncunun Arda'yi tebrik etmesine anlam veremedim bu ara.

Macin özeti 'ayni tas ayni hamam'. Bu takim ve teknik yönetim insani fitik eder
fitik!! Yöneticileri bosverelim, yorum yok, ne diyebilirim ki, agzim acik
izliyorum olan bitenleri.

Ayrica Antalyaspor'da bir mok yok.

Macin istatistiklerine ibretle bakin. Kornerlerin, free kicklerin nasil carcur
edildigine, pas yuzdesine, isabetli sut/orta oranina vesayre. Körmusunuz
sahtekar takimi??!!

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ismail Gezer wrote:İliçin şutu, Arda'nın şutu..

Şenolün golü çok klas olmuş yanlız :)

Bu tür gollerle ilgilide asist hesabı yapılıyormu acaba :)
O golde ortayi yapan Arda'ya asist yaziliyor galiba.

Aslinda az pozisyon vermemizin bir sebebi Antalyalilarin beceriksizligi olabilir, cunku ne zaman tehlike yaratacak gibi olsalar aralarinda anlasmazlik yasayip pas hatasi yaptilar.

Oguzhan__Gurses

Post by Oguzhan__Gurses »

kötü oynarken 3 puan almak çok güzel .

önümüze bakıyoruz :D
Bu Aşk Bitmez ..

Murat Kara

Post by Murat Kara »

Tolga Girici wrote:Aslinda az pozisyon vermemizin bir sebebi Antalyalilarin beceriksizligi olabilir
Macin ozetlerini izledim. Nasil az pozisyon vermisis anlamadim! Antalya'nin en az dort tane net pozisyonu var. Bizim ise bir tane. O sondaki, Antalya'nin herseyi birakip geldigi andaki Hasan savruklugu pozisyondan sayilmaz cunku beyin gerekmiyor o pozisyonu yaratmak icin (kullanmak icin gerekiyor ama o da Hasan'da yok).

Aslinda bu mac futbolcularin ne kadar istikrarsiz olduklarini cok net gosteriyor. Motor yag yakinca hep ayni performansi vermesi imkansiz. Onlar ne yapsin?

Su motora bir takviye olmaz ise, soforu atsan da satsan da hava. Yok mu su aracin bir sahibi?

Hu huuu, kimse varmi?

Post Reply