14 Hafta: Antalya-GS 0-1 (senol kk)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Cengiz Akgun
Moderator

14 Hafta: Antalya-GS 0-1 (senol kk)

Post by Cengiz Akgun »

Bunu da actik.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Mehmet Sönmez

Post by Mehmet Sönmez »

Antalya benim memleketim ama bu asamada mutlaka maci GS alacak!!

Antalya:1- GS: 3

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Kalan maçlar içerisindeki en zorlu 2 maçtan ilkine çıkıyoruz bence! Antalya ve Fener.. Bence şampiyonluk yolunda Fener maçı kadar önemli. Şu an maç kaybetmek şampiyonluğa elveda demek olur! Ama kazanırsak, Fener kazansa bile takımın ce camianın motivasyonu açısından çok faydası olur.. Yılmaz Vural manyağından tırsıyorum. Rakiplerin bizden önce BJK ve TS ile oynamalarının bir hayrını görsek artık, iyi olacak :)

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

1 Faryd Camilo Mondragon
2 Stjepan Tomas
4 Rigobert Song
7 Okan Buruk
9 Hakan Şükür
11 Hasan Şaş
12 Aykut Erçetin
14 Mehmet Topal
16 Marcelo Carrusca
18 Ayhan Akman
19 Cihan Haspolatlı
22 Saşa İliç
23 Junichi Inamoto
28 Tolga Seyhan
55 Sabri Sarıoğlu
58 Hasan Kabze
66 Arda Turan
67 Ergün Penbe
99 Ümit Karan

Orhan da yok Ferhat da..

Sabri--Song--Tomas--Ergün
Hasan---İliç--Ayhan---Arda
----Ümit---Kabze----------

çıkar heralde.. Ama bu 11'le işimiz zor! Antalya anamızı ağlatabilir.. Yılmaz Vural pis pis sırıtıyordur Ergün'ü gördükçe.. Orta sahamızda çok nazik..

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ismail Gezer wrote:

Orhan da yok Ferhat da..

çıkar heralde.. Ama bu 11'le işimiz zor! Antalya anamızı ağlatabilir.. Yılmaz Vural pis pis sırıtıyordur Ergün'ü gördükçe.. Orta sahamızda çok nazik..
Ben olsam Ergun yerine Cihan'i oynatirim. Ergun'e ayip olacak ama son zamanlarda verilen hicbir sansi kullanamadi.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Tolga Girici wrote:
Ismail Gezer wrote:

Orhan da yok Ferhat da..

Ben olsam Ergun yerine Cihan'i oynatirim. Ergun'e ayip olacak ama son zamanlarda verilen hicbir sansi kullanamadi.
Ergun'u sol bek gibi kritik yerde oynatmayip baska yerde deneyebilir...
o mevkinin adami degil, alternatif olarak gösterilmesin artik.

Mehmet Daskiran

Post by Mehmet Daskiran »

Galatasaray'a genelde Antalya kamplari yariyor, umarim bu seferde oyle olur :D . Asagidaki linkteki derlemeyi biraz once YouTube'da gezinirken farkettim. Kalecinin ortasahanin gerisinden attigi gol Hagi'li gunleri animsatti. Beni sasirtansa 19 yasinda Meksikadaki birinin hazirladigi klibin arka planindaki muzik, hicte fena gitmemis ve bayagi meraklisi var simdiden.
http://www.youtube.com/watch?v=4k9pTToG ... ed&search=
Mehmet

Mehmet Daskiran

Post by Mehmet Daskiran »

Bende Meksikali nereden bulmus bu sarkiyi diyordum, meger FIFA 06'nin soundtrackiymis. 95'ten beri yurtdisina ingilizce ogrenmeye gidip (askerden kacmasini unutursak tabii) albumunu 10 yil sonra yapan Tarkana duyurulur, Manga Ingilizce ogrenmeden de meshur FIFA sayesinde baksaniza :D

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Sakarya macindan farkli gececek bu mac. Sakarya kontratak gucu olmayan, orta sahasi zayif, defansi ve kalecisi iyi, ceza sahasina 6-7 oyuncuyla gomulen bir ekipti. O macta tek forvet iki on libero oynamak yanlisti. Kanatlardan cok orta yapip, cizgi kalecisinin dengesini bozmak gerekiyordu. GS ilk yarida yaptigi kadro yanlisligini ikinci yari duzeltti ve skoru buldu.

Antalya'yi BJK ve Trabzon karsisinda izledim. Isim olarak onemli oyunculari yok. Haftaya oynayacagimiz Sivasspor'daki Balili, Mehmet Yildiz gibi iyi kontraya cikan oyuncular da yok. Ama Yilmaz Vural daha olumlu futbol oynatmaya calisiyor. Antalya orta sahaya pres yapip hakim olabiliyor, paslasip, sahaya yayilmalari hic de fena degil. BJK ve Trabzon maclarinin onemli bolumlerinde macin hakimi olan takimdi Antalya. Buna ragmen pozisyon da veriyorlar, ozellikle defansin arkasina atilan uzun toplarda. Cordoba dengesiz bir kaleci. Her an bir hata yapabilecek gibi oynuyor.

Gecen hafta Umit K - Kabze forvetleri i$ledi. Onlar kesilmeyecek belli. Isin kilit noktasi orta saha.

Arda - Ilic - Ayhan - Hasan S. orta sahasi macin cok acik gecmesini saglayacaktir ve GS defansini oldukca zorlayacaktir. Ilic'in gecen haftaki performansinin devam etmesini ummaktan baska bir care yok. Ayhan tek on libero olarak yeterli olmaz. Hasan'in da ilk 11 basladigi maclarda daha cok kafasinin dikine gittigini, cok top kaptirdigini ve takimi frenlendigini dusunuyorum. Ikinci yarida girdigi maclarda cok daha fazla yararini goruyorum. Sebebini bilmiyorum.

Uzun sozun kisasi, bu mac 4-0 lik bir mac degil, GS'in 90 dakika boyunca oyuna hakim oldugu bir mac da olmayacak. Pozisyon veririz, insallah yedigimizden fazlasini atariz. Insallah Kabze - Karan bulduklarini kacirmazlar.

Ozan Ersoy

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Antalyasporun sağ kanadında Ali bilgin bu sene ALMANYA 2.lig takımlarından Essen takımından transfer edildi. 25 yaşındaki oyuncu takımının bjk ve trabzon maçlarında dikkat çekmişti.

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ozan Ersoy wrote: Gecen hafta Umit K - Kabze forvetleri i$ledi. Onlar kesilmeyecek belli. Isin kilit noktasi orta saha.

Arda - Ilic - Ayhan - Hasan S. orta sahasi macin cok acik gecmesini saglayacaktir ve GS defansini oldukca zorlayacaktir. Ilic'in gecen haftaki performansinin devam etmesini ummaktan baska bir care yok. Ayhan tek on libero olarak yeterli olmaz. Hasan'in da ilk 11 basladigi maclarda daha cok kafasinin dikine gittigini, cok top kaptirdigini ve takimi frenlendigini dusunuyorum. Ikinci yarida girdigi maclarda cok daha fazla yararini goruyorum. Sebebini bilmiyorum.

Uzun sozun kisasi, bu mac 4-0 lik bir mac degil, GS'in 90 dakika boyunca oyuna hakim oldugu bir mac da olmayacak. Pozisyon veririz, insallah yedigimizden fazlasini atariz. Insallah Kabze - Karan bulduklarini kacirmazlar.

Ozan Ersoy
Ozan abi Gerets ne yardan geceyim ne de serden demis, 2 forvet var sahada ama, gene Hasan Kabze sag kanatta. Ortada Inamoto, Ayhan oynuyor. Diger oyuncular ayni. Cihan solbek, Sabri sagbek sanirim. Ergun bozulmustur bu ise ama sag kanattaki Ali Bilgin'e karsi koyamama ihtimali fazlaydi.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Çift önliberoyu anlarım.. Hasan'la başlamamasınıda anlarım, fakat İnamoto tercihini anlamam! Mümkün değil anlamam! Umarım bi halta yararda neden tercih edildiğini anlarım!

Kabzeyi sağ kanatta oynatmak, ona şans vermek midir? Karan'ı sağa Kabzeyi forvete koy daha iyi! Karan orta yapmayı az-çok biliyor en azından..

Vestel yine kazanamamış, berabere bitmiş Kayseri maçı. Yani maçı alırsak averajla 2. oluyoruz, tabi kazanırsak.. Lütfen kazanalım beyler, saygıdeğer futbolcularımız, lütfen :)

Antalya'nın puan durumu çok kritik. Yılmaz Vural faktörü çok önemli. Geri kalan maçlar içinde FB maçıyla beraber en zor maç bu bence..

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

13 dakika bitti, kotu bir futbol var, iki takimdan da.

15' Antalya karsi karsiya kaldi atamadi.

Inamoto topu aldi az once 10 metre surdu, cektigi sut kaleye ulasana kadar hiz kaybetti. Yine cok durgun oynuyor, inisiyatifi hep Ayhan aliyor Inamoto hayalet gibi yine.

Takimda genel bir durgunluk var.

Yilmaz Vural bir oyuncuyu hazirliyor su anda. Idris giriyor oyuna. Volkan sakatlanmis, cikiyor simdi.

Coskun kacirdi simdi.

Hasan Kabze vurdu , farkli aut. Ilk sutumuzdu herhalde.

Top kayiplari AS 16 GS 22. Top calmalar iki takimin da 19.

Simdi bir frikik, Sabri kullaniyor. Sert vurdu Cordoba son anda celdi. Guzel vurdu. son anda falso aldi, ama Cordoba kurtardi.

Kemal Bakircioglu

Post by Kemal Bakircioglu »

Inamoto , Ilic , Ayhan kotu oynuyor. Top kayiplarinin cok oldugu zevksiz bir yarim saat gecti. Antalyaspor daha etkin . Ikinci yarida Hasan girebilir.
Kemal Bakircioglu

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ayhan 6 top kaybetmis, en cok top kaybeden oyuncu.

Biz bu macta beraberlik hedefliyoruz galiba. MOndragon bile autu baya yavas kullandi. Ilk yari bitmek uzere.

Post Reply