Fortis Kupasi FINAL : Kayseri Erciyes - BJK

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

"Siyasete girdim diye 5 yildir bana, karima coluguma, cocuguma yapilmayan kalmadi. Siyasetten cekil dediler, birak bu isi dediler. " Cem Uzan :)

Sutlar
FB=5
BJK:8

Faul
FB 15
BJK 7

Top Kaybi
FB: 28
BJK: 23

Aurelio sadece 1 top kaybetmis.

Onder 5 kez kaybetmis, savunma oyuncusu icin kotu rakam. Tumer 7 kez.
Last edited by Tolga Girici on Thu Apr 26, 2007 9:02 pm, edited 2 times in total.

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Tolga Girici wrote:"Siyasete girdim diye 5 yildir bana, karima coluguma, cocuguma yapilmayan kalmadi. Siyasetten cekil dediler, birak bu isi dediler. " Cem Uzan :)
Tolga; sen de bu reklamı burada yayınlamak için para aldın mı?Bedava mı yapıyorsun yoksa bu reklamı. :lol:

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Mehmet Gorgen wrote:
Tolga Girici wrote:"Siyasete girdim diye 5 yildir bana, karima coluguma, cocuguma yapilmayan kalmadi. Siyasetten cekil dediler, birak bu isi dediler. " Cem Uzan :)
Tolga; sen de bu reklamı burada yayınlamak için para aldın mı?Bedava mı yapıyorsun yoksa bu reklamı. :lol:
Burada aciklamak istemedigim bir meblag aldim. Adam cok komik, baya da cabaliyor ama yine komik geliyor. Buraya aktarayim dedim.

Ikinci yari basladi. Tuncay'in sutu direkten dondu.

Bu sefer Alex karsi karsiya kaldi Runje kurtardi. BJK ikinci yariya konsantre baslayamadi. Ozellikle Fener'e gore sagdan baslayan ataklarda Baki Mercimek ve yeni sakatliktan cikan Uzulmez zorlaniyor.

Fenerbahce 5 dakika icinde gol atmak uzere sahaya cikmis, belli. Yorulana kadar bastiracaklar.

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Golun gelecegi o kadar belliydi ki, Tumer az once atti. Tuncay'in ortasini gogsuyla kontrol etti ve vurdu.

Besiktas acilen kafasini toparlamazsa fark acilir.

Kezman karsi karsiya kaldi Runje.

Burak cikti Bobo girdi hakkaten de Burak'in hicbir faydasi olmadi BJK'a.

Bu sefer de Alex karsi karsiya kaldi yie Runje. BJK savunmasi kevgire dondu :)

Lugano hakkaten kasap gibi. Topu uzaklastirayim derken Baki'nin dizelerine tekme atti.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

İlk yarı'nın son 10 dakkasını falan izledim. Bjk çok ezik, oyunu çok geride kabul ediyor. Böyle giderse BJK'nın kadıköy efsanesi de biter, lige asılacak moralleride kalmaz..

Umarım 120 dakika oynarlar ve BJK finale çıkar..
Last edited by Ismail Gezer on Thu Apr 26, 2007 9:38 pm, edited 1 time in total.

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Delgado cikiyor Mehmet Sedef giriyor, bu da dogru degisiklik. Delgadi sinirlendi cikarken, ama bir faydasini gormedim.

Fener ikinciyi bulsa isi bitirirdi ama bulamadilar. Simdi de yorulmaya basladilar. Zico hicbir degisiklik yapmiyor yine. Tigana ise dogru hamleler yapti. Atamayana atarlar olabilir.

Kezman kotu kacirdi simdi.

Alex uc kisinin arasindan siyrilip yine karsi karsiya kaldi ama topa takildi ayagi.

Umit Ozat sakatlanip cikti Ugur boral girdi.

Baki ikinci saridan kirmizi gorebilir. Gormedi ama gormesi gerekirdi. Hakem faul vermedi, sanirim gormemis olabilir. Cunku agir cekimde gorebildim ben. Tuncay'a topu kaptirdiktan sonra celmesi var.

Sari kartlar cikmaya basladi simdi. Macin kontrolu kaybolabilir.

Bakir Mercimek denen adam, faulden baska caresi olmayan bir futbolcu.

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Dakika 89 FB yine ciddi pozisyon kacirdi. Baki Mercimek'in rezil oldugu gun bugun. Yardim edin su adama ya. :)

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Uzatmalar oynanıyor.. Hadi bakalım, hepinizin cılkı çıksın :D

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Alex cikiyor Olcan giriyor. FB'nin bir penalticisi cikti. Ama hakkaten pek faydasi olmadi bugun

Levent Guntay

Post by Levent Guntay »

120 Dk mac + penaltilar sahane olur. Bir de lig maclari Cumartesi oynansaydi, super olurdu ama.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

OOOh OOh suyundan da :)

Fenerbahçeden gol bekliyoruz...

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

bjk gol attı çok üzüldüm :lol: :lol: :lol:

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Geçer abi... :)

BJK'nın maçı pazar öğlen hemde deplasmanda.. Sivasspor bu durumdan faydalanacaktır umarım :)
Mehmet Gorgen wrote:bjk gol attı çok üzüldüm :lol: :lol: :lol:

Mehmet Daskiran

Post by Mehmet Daskiran »

BJK'nin golunu kim atti Mehmet? BJK'nin verilmeyen golunu seyredebildinizmi?

Simdi girdi livescore, Nobre ve Tumer karsilikli duet yapmislar anlasilan :lol:

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Telefonla konusuyordum, bir baktim Nobre seviniyor. Amma da ironik mac oldu. :)

Dedigim gibi atamayana atarlar oldu. Zico bir seyler yapmakta gec kaldi. Ikinci yaridaki o bunaltici baskiyi devam ettiremediler.

Bu arada Fenerliler Baki'nin oyunda kalmasina baya itiraz edecekler mactan sonra.

Lugano ikinci saridan kirmizi, o da cok kasindi bugun.
Last edited by Tolga Girici on Thu Apr 26, 2007 10:34 pm, edited 1 time in total.

Post Reply