Fortis Kupasi FINAL : Kayseri Erciyes - BJK

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Gecenlerde bir Ingiliz ligi macinda Ingiliz mac anlatimcilari, kornerler de dahil duran toplarin (set pieces) oneminden ve artik bunlarda basarinin hem hucum hem defans olarak detayli calismaktan gectiginden bahsediyordu. Yani adamlar kibarca artik kornerlerin yakin gecmiste oldugu gibi ilham geldigi gibi ya da yaradana siginip kullanilmadigindan ve bu calismalara cok agirlik verildiginden dem vurdular.

Benim de aklima kendi korner kullanirken bolca kontratak arada bir de gol yiyen takimimiz geldi.

Calismiyorlarsa neden, calisiyorlarsa bu ne bicim calismak yahu?
Ayhan devre arasinda isinacak kimseyi bulamayinca top toplayici cocugu cagirip onunla paslasmis.
Ayhan ve de takim icin gulunc olsa da cocuk acisindan yillarca unutulmayacak bir olay. :D
Ali

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Uzun zamandır ilk defa GS ı 90 dk seyredecegim. Ilk yarı katıksız 4-1-5 oynadık gibi gozuktu. Sukur un sakatlıgı sonrası Necati nin forma sansı bulup kendini biraz olsun toplaması lazım, ama nafile. Bu stad zemininde Ilic in yapabilecekleri ortada.

Gerets in yerinde olsam Ilic –Necati yi alır, M. Guven ve Kabze ile degistirir 4-4-2 ye donmege calısırdım. 2. yarı baslıyor. Aman bir sakatlık olmasın, zemin tas!
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ayhan ve Serge Die sari kart gordu. Bu arada Mehmet Eren girdi. Kayseri biraz daha bastiracak.

Serge Die elle oynadi, aslinda ikinci sariyi yemesi lazimdi, ama olmadi.

Ferhat faul yapti sari kart.

Mehmet Eren hizli ve guclu bir adam. Ferhat'a omuz atti sanirim veya Tomas'a.

Umit bir sut atti, Orkun basarili.

Cenk gole yaklasmisti, ama uzaklastirdik. Aslinda yakinda gosterince Tomas faul yapmis. Kayarak mudahale ederken ters ayagiyla caktirmadan bilegine vurmus.

Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Murat Biricik wrote:... Gerets in yerinde olsam Ilic –Necati yi alır, M. Guven ve Kabze ile degistirir 4-4-2 ye donmege calısırdım. 2. yarı baslıyor. Aman bir sakatlık olmasın, zemin tas!
Az once linkini gectigim "haberde":
Aslan'da sakatlıkları süren Hakan, Cihan, Aydın, Mehmet Güven ve Mehmet Topal kadroda yer almadı.
diyordu. Ona guvenmesek de, resmi sitedeki bu macin haberinde de:
Sakatlar: Hakan Şükür, Aydın, Cihan, Mehmet Topal, Mehmet Güven (Galatasaray)
diyor. Kamp kadrosunda gorunuyor Mehmet Güven gerci, bilmiyorum ne zaman nasil sakatlandi... :(

Mac 0-0 bitti bu arada...

Bu Fortis kupasinda, bu seyivede, puana mi mac veriliyor, yoksa sadece tur gecmeye mi biliyor musunuz?
Özgür

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Koltukta uyuya kalmisim...maci 70 kusur dakika izledim...bir tek gol
pozisyonu görmedim. Sahayi, havayi bahane etmesinler...

Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Cok isteksiz, heycansiz, angarya havasinda top oynuyoruz. Takimda hirs kalmamis. Gecen sene gibi oyuncular sahlanmazsa isimiz cok zor.

Tek olumlu gozlemim Ferhat ve Carrusca'da belirgin ilerleme var. Yetermi derseniz, yetmez. Ferhat kuvvetlenmis ayakta kalabiliyor. Orta sahayi fazla gecmeyip tedbirli oynayinca takima faydasi var. Carrusca cok hareketliydi, yerlede surunmekden vaz gecmis.

Ikinci yari Carrusca Ilic'in ayagina topu alda at derecesine birakti. Ilic kacirdi. Macda ki tek gol pozisyonumuzde. Onumuzde ki 16 maci izdirap icinde seyredecegiz.

Hakan Yılmaz

Post by Hakan Yılmaz »

carusca ancak halı sahada futbolcu olur. gerçi halı sahada da kimse onu takıma almak istemez ya.

ferhatın daha uzun zamana ihtiyacı var. benim bir ümidim yok.

adnan polatın dediği gibi en iyi transferimiz arda.

bence carusca, japon, mehmet topal, iliç gibi transferler yapacağımıza hiç yapmayalım daha iyi.

bu arada tomas ile song da anca türkiyede oynar.

Eren Aykın

Post by Eren Aykın »

Yine beraberlik! Maçların berabere bitmesine hiç şaşırmıyorum artık.
"8:45" sözüyle bizi şampiyon yapan Adnan Abi'miz sağolsun, geçen sene maçları kazanmamızı sağlayan motivasyon ve takım ruhu yok oldu. 3-4 ay sonra gideceğini bildikleri Gerets'le oyuncular sinerji yaratamıyorlar gibime geliyor.
Sevgili medyamız da sağolsun, Türkiye'nin Fifa'lık olmasına bile "Ulusoy bakanı şikayet etti" kafasıyla yaklaşıyor. Ciddi ciddi "4 sene ulusoy sayesinde şampiyon oldular, ittifak halinde üzerimize geliyorlar" diye düşünen bir çok insan var. Kimse de adamın nasıl bir haksızlık yaptığını söylemiyor.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Bu maç için yeni bir konu başlığı açmaya bile değmez. Bakarsınız elenmişiz, çok fazla önem vermiş gibi görünmeyelim :D

---------Aykut-------
Cihan--Song--Tomas--Ferhat
Sabri--Okan--M.Güven-Carrusca
------Ümit-----Kabze---------

Kemal Bakircioglu

Post by Kemal Bakircioglu »

Mac didiserek geciyor. Orta sahamizda top yapicak oyuncu yok. Arada Ilic gelince hareketleniyor o kadar. Inamato topu sisiren bir oyuncu. Asil sorun topa basan orta sahamizin olmamasinda.
Kemal Bakircioglu

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Isteksiz oyun devam ediyor takimda. Angarya gibi goruyorlar bu sene sanirim.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Bu maci veren kanal var mi?
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Cengiz Akgun wrote:Bu maci veren kanal var mi?
Lig TV veriyor maci bir tek.

Simdi hasan Kabze girecekmis.

Mehmet Guven'i cikartiyor. Bari ilk devreyi bekleseydin Gerets, cocuga garezin var herhalde.

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Mehmet Guven 30. dakikada cikarildi. Gayet de iyi oynuyordu. Suratinda acaip uzuntu, bikkinlik, caresizlik vardi cikarken.

Nasil sinirleniyorum anlatamam.

Ozan Ersoy

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Al iste Orhan Ak da sakatlandi, bir degisiklik daha yapman gerekecek.

Ferhat girecek simdi. Onu da 50inci dakikada oyundan alip yerine Cihan'i solbeke koysun bence.

Post Reply