Fortis Kupasi FINAL : Kayseri Erciyes - BJK

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Tolga Girici wrote:
Ferhat girecek simdi. Onu da 50inci dakikada oyuna alip yerine Cihan'i solbeke koysun bence.
Klasik bir Gerets hareketi olur. Niye sasiralim?

Ozan Ersoy

Kemal Bakircioglu

Post by Kemal Bakircioglu »

Ozan Ersoy wrote:Mehmet Guven 30. dakikada cikarildi. Gayet de iyi oynuyordu. Suratinda acaip uzuntu, bikkinlik, caresizlik vardi cikarken.

Nasil sinirleniyorum anlatamam.

Ozan Ersoy
Abi ben baska macmi seyrediyorum. Mehmet nasil iyi oynuyordu veya kim iyi oynuyordu. Taktiksel bir degisiklik. Kabze hareketlendirdi oyunu son 10 dakikadir.
Kemal Bakircioglu

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ozan Ersoy wrote:
Tolga Girici wrote:
Ferhat girecek simdi. Onu da 50inci dakikada oyuna alip yerine Cihan'i solbeke koysun bence.

Ozan Ersoy
Aslinda bu maca bastan cift forvetle baslamak lazimdi. ASY'de lig sonuncusuna karsi oynuyorsun ve gol atman lazim. Cift on libero ile baslayip M. Guven'i oyundan almanin elle tutulur yani yok maalesef. Inamoto yedek kalabilirdi. Ayrica Mondragon niye oynuyor bu macta? Yedek kaleciler ne zaman oynayacak. Gerets en azindan gecen sene yedek kalecileri kupada oynatirdi, bu sene iyice dengesini kaybetti

Simdi Hasan'a penalti yapildi, Umit kullaniyor, ve Orkun kurtardi.

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Vay anasini... Penalti kacirdik. Bak buna sasirdim iste.

Umit rezalet vurdu. Penalti hakli bir penaltiydi.

Ozan Ersoy

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Umit simdi kaleyi zorladi , penaltiyi affettirmek istedi ama olmadi.

Kemal Bakircioglu

Tolga Girici wrote:
Ozan Ersoy wrote:
Tolga Girici wrote:

Ozan Ersoy
Aslinda bu maca bastan cift forvetle baslamak lazimdi. ASY'de lig sonuncusuna karsi oynuyorsun ve gol atman lazim. Cift on libero ile baslayip M. Guven'i oyundan almanin elle tutulur yani yok maalesef. Inamoto yedek kalabilirdi. Ayrica Mondragon niye oynuyor bu macta? Yedek kaleciler ne zaman oynayacak. Gerets en azindan gecen sene yedek kalecileri kupada oynatirdi, bu sene iyice dengesini kaybetti

Simdi Hasan'a penalti yapildi, Umit kullaniyor, ve Orkun kurtardi.
Umit kacirdi yazik etti. Gecen hafta Denizli macindada iyi oynamadi, golcu kacirir gol ama penalti kacirma hakkini az veriyorum. Formsuzlugu etkiliyor , takimin olasi cikisini.
Kemal Bakircioglu

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Tolga ceza sahasi girisinde Timucin'e faul yapti. Saatli bomba gibi adam.

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ya bu Tolga seyhan ne kotu bir futbolcudur ya. Senenin en kotu transferi resmen. Mehmet Topalin bundan fazla yarari oldu. Ben ciddi hata yapmadigi bir tane mac izlemedim.

Ozan Ersoy

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Kemal Bakircioglu wrote:
Ozan Ersoy wrote:Mehmet Guven 30. dakikada cikarildi. Gayet de iyi oynuyordu. Suratinda acaip uzuntu, bikkinlik, caresizlik vardi cikarken.

Ozan Ersoy
Abi ben baska macmi seyrediyorum. Mehmet nasil iyi oynuyordu veya kim iyi oynuyordu. Taktiksel bir degisiklik. Kabze hareketlendirdi oyunu son 10 dakikadir.
Bence de Mehmet cok iyi oynamiyordu, ama bu gunden sonra daha kotu oynayacak. Sene basindaki ozguveni kayboluyor giderek. Yukarida dedigim gibi bastan cift forvetle baslamaliydi Gerets.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Maç başlamadan önce Samiyen civarındaydım, hatırı sayılır bir kalabalık vardı ama tribünlerde ne derece yer işgal ederler bilemem :D

Şu takımda penaltıyı adam gibi kullanacak bir adam çıkmadı.

Kendine güvenmeyen, korkan geçmesin topun başına kardeşim. Maçı izlemiyorum, dinlemiyorumda ama kaleci kurtardığına göre, ya yerden yada alçak bir seviyeden köşeye bırakmaya kalkmıştır heralde. Kendinden emin olamayan bunu yapıyor, köşeye tıngır mıngır bırakıyorlar, kaleci ters köşeye yatmazsa gol, yoksa takımın moralini bozmaktan başka işe yaramıyor..

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ozan,

Carusca ile Inamoto'ya ayip etmemismisin biraz?

Yonetim sozlesme uzatmak isteyen hocaya aylarca hayir deyip adami takim nezninde ufaliyor, sonra nedense geri donup sozlesmesini uzatiyor.

Hoca genc oyuncuya sans verip sahaya surup yarim saat sonra oyundan cikarip oyuncuyu ufaliyor.

Forvet penalti noktasina topu dikip penaltiyi ufaliyor. (Bir sezonda penalti kacirma rekorunu kirdik mi Turkiye'de, ya kirmisizdir ya da cok yakinizdir.)

Tolga Timucin'i ufalamis cok mu?

Bakalim daha neler var gorecek?

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ismail Gezer wrote: Maçı izlemiyorum, dinlemiyorumda ama kaleci kurtardığına göre, ya yerden yada alçak bir seviyeden köşeye bırakmaya kalkmıştır heralde. .
Aynen dedigin gibi koseye plaseledi topu, Orkun da cok iyi kaleci, kurtardi.

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Tolga Girici wrote:
Kemal Bakircioglu wrote:

Ozan Ersoy
Bence de Mehmet cok iyi oynamiyordu, ama bu gunden sonra daha kotu oynayacak. Sene basindaki ozguveni kayboluyor giderek. Yukarida dedigim gibi bastan cift forvetle baslamaliydi Gerets.
Arkadaslar bu cocuk 18 yasinda. 4-5 aydir ilk defa oynuyor. Ilk defa ilk 11 e cikiyor. Ceyrek final mucadelesi bir gol yesek elenecegiz. Siz kendinizi onun yerine koyun. Mehmet surekli ileri dusunen, yuzunu kaleye donup saha sola bakan, kaleye bakan bir oyuncu. Yavas yavas kendine guveni geliyordu sahada. Birak 60. dakikaya kadar belki asist yapacak. Iki forvet oynayacaksan, baska careler dusun. Yaziktir gunahtir. Herkesin kufrettigi Tigana faul yapip topu rakibe atmaktan baska bir sey yapmayan Serdar Kurtulus'u adam etti, oynata oynata. Bu hafta Besiktasin en iyi oyuncusu olacak bakin gorun. Biz butun gelecegimizi bagladigimiz oyunculari birer birer harciyoruz. Ki bunlar potansiyel olarak Turkiyenin en iyi topculari.

Ne rezalettir bu... Kahretsin...

Ozan Ersoy

Kemal Bakircioglu

Ozan Ersoy wrote:
Tolga Girici wrote:
Kemal Bakircioglu wrote: Abi ben baska macmi seyrediyorum. Mehmet nasil iyi oynuyordu veya kim iyi oynuyordu. Taktiksel bir degisiklik. Kabze hareketlendirdi oyunu son 10 dakikadir.
Arkadaslar bu cocuk 18 yasinda. 4-5 aydir ilk defa oynuyor. Ilk defa ilk 11 e cikiyor. Ceyrek final mucadelesi bir gol yesek elenecegiz. Siz kendinizi onun yerine koyun. Mehmet surekli ileri dusunen, yuzunu kaleye donup saha sola bakan, kaleye bakan bir oyuncu. Yavas yavas kendine guveni geliyordu sahada. Birak 60. dakikaya kadar belki asist yapacak. Iki forvet oynayacaksan, baska careler dusun. Yaziktir gunahtir. Herkesin kufrettigi Tigana faul yapip topu rakibe atmaktan baska bir sey yapmayan Serdar Kurtulus'u adam etti, oynata oynata. Bu hafta Besiktasin en iyi oyuncusu olacak bakin gorun. Biz butun gelecegimizi bagladigimiz oyunculari birer birer harciyoruz. Ki bunlar potansiyel olarak Turkiyenin en iyi topculari.

Ne rezalettir bu... Kahretsin...

Ozan Ersoy
Oyundan taktiksel olarak cikarildigi cok belli. Eger gonlunu almak gerekse kendi aralarinda halledilir. Oyuna gelicek olursak Erciyes cok cetin ceviz, kupa maci oldugu icin her turlu sonuc cikabilir. Maalesef golculer formda degil , yada sakat, gecen sene ile onemli fark burada.
Kemal Bakircioglu

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Eren iyi getirdi sagdan, Lazarov'a cok iyi pas cikardi, ama onun sutu taca gitti.

Post Reply