hakan şükür yanal'a karşı

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Hakan Yılmaz

hakan şükür yanal'a karşı

Post by Hakan Yılmaz »

Hakan Şükür: Bir gün hoca olacağım...

Cim Bom’un tecrübeli golcüsü Hakan Şükür’den, Galatasaray TV’ye bomba gibi açıklamalar...
Sarı-Kırmızılı ekibin başında bir gün teknik direktör olarak görev yapmak istediğini söyleyen Kral, “Kariyerimi henüz belirlemedim. Ancak bildiğim bir şey var ki, işin kolayına kaçmayacağım. Belli başarılar kazandık. Güzel günler yaşandı. Bunları bir kez daha tekrarlamayı hedefliyorum. Nerede olduğumun hiçbir önemi yok. Bir şekilde hep Galatasaray’a yakın olacağım. Yıllarca sakatlıklarla boğuştum. Bu durum performansımı olumsuz etkilemiş olabilir. Ancak sporcuyum. Hem de iyi bir sporcuyum. Sürekli bununla yaşıyorum. Profesyonel ve değerli insanlarla çalıştım yıllarca. Hepsinin üzerimde emeği vardır. Bu bilgi ve birikimlerimi gelecek nesillere aktarmayı görev edindim'' dedi.

Hadi hayırlısı

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Hakan Sukur Yanal'a nasil karsi oluyormus? Yanal hakkinda bir tek kelime yok...

Hakan Yılmaz

Post by Hakan Yılmaz »

ersun yanal'ın galatasaraya geleceği haberlerinden sonra yapılmış bir açıklama.

belli ki bu gerçekleşirse hakan şükür ya katar'a ya da antrenörlük kursuna.

bundan sonra bu ikili arasındaki rekabet daha da kızışacak gibi görünüyor.

bir ipte iki cambaz oynamaz.

Can Baysan

Post by Can Baysan »

Bence Hakan Şükür'den çok iyi hoca olur...
Cami hocası.
Liseli vardı ya ah o liseli...

Nejat Dikici

Post by Nejat Dikici »

Hakan Sukur teknik direktorlukden cok UEFA veya FIFA da bir yerlere gelmeyi hedeflemeli...

Murat Kara

Post by Murat Kara »

Ersun Yanal TV'de soyledi GS ile hic bir gorusme yapmadim diye. Erman gidikladi, Ersun yanitladi.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Zamanında Alisamiyen stadına gelmeye korkan, Galatasarayı yenmek için para alıp futbolculara dağıttığı iddia edilen bir adamın adı nasıl Galatasarayla anılır?

Aziz Yıldırımda gelip Galatasaraya başkan olsun bari!

Can Baysan

Post by Can Baysan »

Ismail Gezer wrote:Zamanında Alisamiyen stadına gelmeye korkan, Galatasarayı yenmek için para alıp futbolculara dağıttığı iddia edilen bir adamın adı nasıl Galatasarayla anılır?

Aziz Yıldırımda gelip Galatasaraya başkan olsun bari!
Medyanın kumpaslı akıl koşullandırmalarından etkilenmeni ve bu yönde beyninin parmaklarına hüküm vermesini sana yakıştıramadım İsmail.

Konu futboldan açıldığında, bizim (forum yazarlarının) "kelle koltukta"lığımız diyelim ki en fazla yazdığımız mesajlardan birinin TCK sınırlarını tanımazlıktan ötürü mahkemeye intikal etmesi koşutundadır; onun ötesinde hiçbir sorumluluk taşımıyoruz. Yaptığımız yorumlardan dolayı ne salyalı holigan ağızlardan anamıza, karımıza sövülür, ne stada giriş-çıkışlarda koruma ablukası altında çevreden tükürük banyosuna tutuluruz. Tepemizdeki tek resmi kontrol mekanizması TCK'dır.

Ali Sami Yen sınır kapısından içeri kaçak bir mürteci edasıyla karşılanıp kendisine ummadık köstekler ikram sayılacak bir adamın oranın bırakın içine girmeyi, ismini dahi zikretmemesi dünyanın en olağan refleksidir. Tıpkı fi tarihinde, o günkü misyonu G.Saray'ı yenmek olduğunda, görevi başardıktan sonra gelen "ödül"ü dağıtmanın asla G.Saray'a değil, sadece etik değerlere ihanet etmek olduğunun bilincinde olduğumuz gibi...

* * *

Hemen üstte, Galatasaray kaptanıyla ilgili "Emekliliğinde ancak cami hocası olur" manasına temas eden mesajım duruyor. Düşünüyorum... Gün geldi, en sert, en acımasız, hatta pervasız cümleler yolladık Galatasaray'ın yetkili bireylerine yönelik. Zaman geldi ben de bu yola saptım, diğer üye ağabey ve arkadaşlar da. Fakat bir kez bile forum yönetim mekanizmasından "Hop kardeşim! GS forumunda GS'la ilgili böyle yazamazsın!" uyarısı almadım; tersine, diğer takımlarla ilgili saygı çerçevesini paramparça eden cümlelerde forumun sorumluları devreye girdi, "Burda olmaz" dediler, haklıydılar...

Hem gecenin kör saati, hem konu başlığının dışında bir durumla bağlantılı bir değinme... Bir yılı aşkın süredir burada klavye oynatıp da, eleştiriye hoşgörünün en zarif örneklerini veren bu yapıya bir selam vermemeyi kendime yakıştıramazdım. Beyler, sahiden de büyük bir eserin sahibiymişsiniz siz. Hakan Şükür'ün, bırakın kimliğine "cami hocası" hicvini yakıştırmayı, futbolculuğuna yapılacak en ufak eleştiride, sahibinin ordakiler tarafından tuzla buz edildiğini şaşkınlıkla karşıladım az önce, diğer "renkdaş" forumlar arası yapıyor olduğum okuma gezintisinde.

Başka forumlarda G.Saray'ın dıdısının dıdısı en alakasız adamlara yönelik kem sözün zırnığı en katı gayriahlaki zincirlerle "barınamaz" ilan edilmişken, biz burada G.Saray'ın başkanından çaycısına, futbolcusundan dergi'sine, şirketinden taraftar kuruluşuna kadar upuzun bir yelpazede içimizdekileri rahatça dökebiliyorsak, siz övgüye değersiniz...
Liseli vardı ya ah o liseli...

Post Reply