Şampiyon'a Alkış... G.Saray'a Utanç... GS-FB 1-2

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply

Alkışlayalım mı, alkışlamayalım mı?

Alkışlayalım
9
26%
Alkışlamayalım
26
74%

Total votes: 35

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

GS ın utanc gecesidir. FB yi isterseniz yenin, bu ne rezallettir boyle!
SS na laf edip duruyorduk, AliSamiyen i ne hakla Kadıkoy e benzetirsiniz.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Yazıklar olsun, seneye ilk maçı İzmir'de oynamak zorunda kalacağız.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Murat Biricik wrote:GS ın utanc gecesidir. FB yi isterseniz yenin, bu ne rezallettir boyle!
SS na laf edip duruyorduk, AliSamiyen i ne hakla Kadıkoy e benzetirsiniz.
Hakem maci tatil etmek uzere. Bu mac seyircisiz oynanacak diye uzulenler vardi. Bu i$ler dani$ikli dogu$ ile bu hale geldi. Bu arada Gerets ne akla hizmet Arda'yi sahaya surm$tu. Mac tatil olursa Arda icin sevinecegim. Cunku adami feda etmege kalktilar.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ali Gursel wrote:Yazıklar olsun, seneye ilk maçı İzmir'de oynamak zorunda kalacağız.
Aslinda hepsini Izmir'de oynasak, hatta yeni stad yapilana kadar Izmir'de oynasak iyi olacak.
Last edited by Tolga Girici on Sat May 19, 2007 8:27 pm, edited 1 time in total.

Kemal Bakircioglu

Post by Kemal Bakircioglu »

Gecmis olsun cocuklar bu mac bitmez. Bu mac yenik olmasakda berabere kalsakta , onde de olsak degismezdi. Seyirci rezillik cikarmaya glemis, sindirememisler sampiyonlugu , sonrada yenilsende yensende turkuleri olsa ne olur.
Kemal Bakircioglu

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

GS seyircisinin yaptıgı ve mac oynanırsa sonuna kadar yapacakları bu camia ya ve takıma ihanettir. Utancımız hakiketen cok cok cok buyuk!

Bu yapılanlar ile dogru soyledikleri herseyi herseyi kaybettiler. Takıma ihanetin bu derece tavan yaptıgı mac gercekten gorulmemistir.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Simdi anons yapildiktan sonra tribunler yonetim istifa diye bagirmaya basladi.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ultralar mi duzenledi bugunku $enlikleri. Nerde bizim Osman bunlarin sozcusu? Bir aciklamada bulunur herhalde.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ben de Arda işini anlayamadım.

Maç henüz tatil değil ama etmesini dilerim hakemin. İzmir'de maç ile espiri yapıyordum nasıl olsa ceza diye İzmir'e yolluyorlar diye.

Bu arada hakem güvenlik sağlanana kadar maçı başlatmayacağım demiş içeriden. Yani senelerdir ŞŞda yapılmayan şey hakemin oyunu kesmesi, onun bunun kafası yarılıp korner atılamazken güvenlik yeindeymiş.

Ali

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Murat Biricik wrote:
Bu yapılanlar ile dogru soyledikleri herseyi herseyi kaybettiler. Takıma ihanetin bu derece tavan yaptıgı mac gercekten gorulmemistir.
Murat ben sana ihanetin boyutlarini bir anlatayim.

1) Uzun sure saha kapatma, maddi zarar
2) Takim dagilir. Basta Necati, Hasan Sas, Umit Karan, Song, Tomas, Mondragon seneye baska takimlara transfer olurlar. \
3) Bu takim hic bir iyi transfer yapamaz. Servet bile anlasma yaptigina pisman olmustur. Juninho gibi oyunculari 3 senelik parayi pesin bile verseniz alamazsiniz.
4) Canaydin ve yonetim asla istifa etmez. Sirf capulcalar kazandi, kaba kuvvetten korktuk artik yokuz demis olmamak icin.

Ozan Ersoy

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

BAŞLIĞI KİM DEĞİŞTİRMİŞSE ÇOK GÜZEL OLMUŞ.

GS maçına gelenler terör estirmeye gelmiş takım falan bunların umurunda değil.

Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Kac dk'da bosaltilabilir stad? Bosaltsinlar, bu rezillikten kurtulalim, birazcik olsun futbolcularin varsa istegi niyeti, onu izleyelim...

Canaydin da, sadece kufurleri tespit edecegine, bu sise atanlarin topunu birden versin savciliga...

Cikiyor hakemler simdi....

Yine madde yagisina devam ederse mercimek beyinliler, tatil etsin, bitsin bu utancimiz, allah da kahretsin bu ezikleri...
Özgür

Can Baysan

Post by Can Baysan »

Hakemin düdük sesi sahada yankılanır yankılanmaz, bilgisayarı açtığım gibi bu olan kepazelikleri tarihe not düşürmeye koştum... Açtığım maç başlığını içim yana yana değiştirmek zorunda hissettim kendimi.

Galatasaray için çok ağır bir gece!

"Şampiyon alkışlansın mı, alkışlanmasın mı" tartışmaları, Fener'in ilk yarıda hesaba yazdırdığı iki gol, hep bu kahredici utancın gölgesinde yaşayacaktır yıllar yılı belleklerde.

Tribün terörü çok gördük, saha içine atılan taşa-meşaleye kimbilir kaç defa rastladık; lakin futbol sahasında topun içinde olduğu her pozisyona onlarca pet şişenin yollandığı, futbol oynama düşüncesinin dimağlarda alt sınıfa atılmış bir utanç malzemesine dönüştüğü bir tiyatro ilk defa perdelerini indiriyor.

Bundan sonra Ali Sami Yen'in perdesi ise bir vakit inik duracaktır, gelecek sezonun ışıkları yandığında...

Peki Galatasaray'ın ödeyeceği manevi bedel bunlarla bir tutulabilir mi?..
Last edited by Can Baysan on Sat May 19, 2007 8:44 pm, edited 3 times in total.
Liseli vardı ya ah o liseli...

Eren Aykın

Post by Eren Aykın »

Tolga Girici wrote:
Ali Gursel wrote:Yazıklar olsun, seneye ilk maçı İzmir'de oynamak zorunda kalacağız.
Aslinda hepsini Izmir'de oynasak, hatta yeni stad yapilana kadar Izmir'de oynasak iyi olacak.
Hatta bence yeni staddan falan da ümidi kesip sürekli İzmir'de oynasak daha iyi olur. En azından İzmir'deki taraftarlar bu hainler gibi takımlarına ihanet etmezler... Takımın zor günlerinde "Yönetim istifa!" diye böğüreceklerine takımı sabote etmeyi kessinler.

Maç devam ediyormuş...
Last edited by Eren Aykın on Sat May 19, 2007 8:51 pm, edited 1 time in total.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mehmet Gorgen wrote:BAŞLIĞI KİM DEĞİŞTİRMİŞSE ÇOK GÜZEL OLMUŞ.

GS maçına gelenler terör estirmeye gelmiş takım falan bunların umurunda değil.
Ozan degi$tirmi$tir.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Post Reply