FB 0/2-Chelsea 2/1 (Yinede Tebrikler Fenerbahçe)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Ercan Arslan wrote:Besiktas 2.macta daha rahat turu gecer..
Ne demis bir dusunur:

''I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy'' :lol:

Bu arada sozler dogrumu bilmiyorum, Ingilizce bilmedigimiz zamanlardan aklimda kalmis.

Yalniz rakibi kucumsemeyin. Rakip zengin bir adamin,
bir bolgenin sembol takimi (Barcelona gibi), ve sadece 6 - 7 tane kadar galiba Moldovyali var gerisi yabanci.

Kendi sahalarinda bayagi kosuyorlar. Cok kolay demeyin islerine.

Ertugrul iyi bir secim. Fakat cok fazla iddiali cikislari var.
Birde tabii iyi baslangic yapip sonlara dogru cuvalliyor.
NO ADNANS, NO CRY !!

Cihan Serbetcioglu

Post by Cihan Serbetcioglu »

Sherrif cok iyi bi takim..kücük bi takim izlenimi vermiyo..bizim yavas yavas avrupada is yapmaya basladigimiz dönemlere benziyo..yildan yila kendilerini gelistirirler..adamlar baya kosuyo..top nerde tüm takim orda..90 dakika bu disiplini bozmadilar..

Bjkdede bi Cisse var bi Tello var aman allahim..bunlari cokmu aramislar? bilseydik Carruscayi verirdik Tellonun yerine Inamotoyuda Cissenin yerine..Cisse ve Tello takimda sürekli top ezdiler hic bi katkilari yoktu..Delgadoda Ricardinhodan iyiken Delgadonun oyundan alinmasi ilgincti..

Bestiktasta tek isik Serdar Özkandi..bu futbolcu iddialiyim Ardadan iyi olur gelecekte..Arda kadar teknik ama Ardadan cok cok süratli ve 90 dakika oynayabiliyo..oyundan düsmüyo..iki ayaginida süper kullaniyo..ben tuttum cocugu..Mehmet Yozgatliyi bosuna kesmemis..

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Cihan Serbetcioglu wrote: Bestiktasta tek isik Serdar Özkandi..bu futbolcu iddialiyim Ardadan iyi olur gelecekte..Arda kadar teknik ama Ardadan cok cok süratli ve 90 dakika oynayabiliyo..oyundan düsmüyo..iki ayaginida süper kullaniyo..ben tuttum cocugu..Mehmet Yozgatliyi bosuna kesmemis..
Serkan taa lucescu zamanından beri BJK'lıların umut bağladığı bir çocuktu. Luce bir-iki hazırlık maçında oynattı. Sonra adını duymadım..

Cihan Serbetcioglu

Post by Cihan Serbetcioglu »

bjk li arkadaslarim 2 senedir över durur bu cocugu ben ardanin yanindan gecemez derdim ama gördümki ardadan yetenekli..

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

BJK rakibinin 26. dakikada 10 kisi kaldigi macta Bobo'nun 2 Koray'in bir golu ile Sheriff'i 3-0 yenerek 3. oneleme turuna kaldi Zurich ile karsilasmak uzere.

Bu mac pek olcu olmadi ama ben hala Besiktas'in (ve de FB'nin) Cl'e kalacaklarini umuyorum.

Ali

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

BJK ve BJK'lilari tebrik ederim. Bir kaza yapmadan $erif'in yoldizini sokmu$ler.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Ercan Arslan

Post by Ercan Arslan »

Alpay Dedeoglu wrote:
Ercan Arslan wrote:Besiktas 2.macta daha rahat turu gecer..
Ne demis bir dusunur:

''I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy'' :lol:

Bu arada sozler dogrumu bilmiyorum, Ingilizce bilmedigimiz zamanlardan aklimda kalmis.

Yalniz rakibi kucumsemeyin. Rakip zengin bir adamin,
bir bolgenin sembol takimi (Barcelona gibi), ve sadece 6 - 7 tane kadar galiba Moldovyali var gerisi yabanci.

Kendi sahalarinda bayagi kosuyorlar. Cok kolay demeyin islerine.

.
görüldügü gibi gayet rahat gectiler.. FC Zurich'i de gecerler.. ama Fenerin Anderlecht maclari o kadar kolay olmayacak..

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Evet, bugun BJK ve FB'nin maclari var.

Zurich'in hocasi bol gollu mac bekliyormus, 3-1, 4-1 gibi tahminlerde bulunmus. Zor mac, Zurich zayiflamis olsa da evinde agresif olacaktir, besiktas'ta da yeni oyuncu cok. Tahmin yapmak zor, Besiktas'in gol bulmasi temennim.

FB'de Alex oynayacakmis, sanirim Lugano da oynuyor. Defanslari daha toparlanmis olacaktir. Problem sahasinda gol atmak zorunda olup Kezman ve Deivid'in durumlari. Bir de FB son Avrupa maclarinda hep erken gol yiyor, Dinamo Kiev, Alkmaar vs. Ilk 15 dakika gol yemeyeceklerini umarim. Seyircileri homurdanmaya vs. basliyor, saha avantajlarini kaybediyorlar.

Ikisine de basarilar. Hem Isvicre hem de Belcika UEFA siralamasinda rakibimiz, her ne kadar burada elenen UEFA'ya gidecekse de 6 mac garantilemek, giris puanlarini almak iyi olur.

Ali

Ercan Arslan

Post by Ercan Arslan »

Fenerin isi zor.. elenmeleri cok buyuk bir surpriz olmamali.. Besiktas ise zorlansada turu gececektir.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Bugunku BJK ve FB maclari Turkiyede hangi kanaldan veriliyor. LigTV her iki maci birden vemiyor herhalde. Aralarinda ba$lama saati konusunda sadece 15 dakika fark var.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Cengiz Akgun wrote:Bugunku BJK ve FB maclari Turkiyede hangi kanaldan veriliyor. LigTV her iki maci birden vemiyor herhalde. Aralarinda ba$lama saati konusunda sadece 15 dakika fark var.
D-smart veriyor sanirim ikisini de. Bir de bunlar cikti bu sene . Sayelerinde hic mac izleyemedik. Bizimkini Lig TV verecekmis.

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

BJK 3. dakikada 1-0 one gecti Delgado ile. Cok onemli avantaj deplasmada boyle golle baslamak.

FB ilk 15te cok bastirdi, cok ofansif bence de biraz riskli bir kadro ile cikmis ama bastiriyorlar. Cabuk gol bulup dagitirlar umarim, yoksa bu tempo ile devam edemeyebilirler.

Edit. 33. dakikada FB de 1-0 one gecti Alex ile, ben iki takikimimiz CLde diyorum.

Ali

Sinan Edil

Post by Sinan Edil »

Ali Gursel wrote:BJK 3. dakikada 1-0 one gecti Delgado ile. Cok onemli avantaj deplasmada boyle golle baslamak.

FB ilk 15te cok bastirdi, cok ofansif bence de biraz riskli bir kadro ile cikmis ama bastiriyorlar. Cabuk gol bulup dagitirlar umarim, yoksa bu tempo ile devam edemeyebilirler.

Edit. 33. dakikada FB de 1-0 one gecti Alex ile, ben iki takikimimiz CLde diyorum.

Ali
Daha erken ama ikisi de avantajlı diyebiliriz. Fener'e 2. gol ve 3. gol gerekiyor. Beşiktas 1-0 bitirirse süper ama bu İsviçreliler tehlikeli geliyorlar.

Sinan
Ölüm varmış, korku varmış
Bu dünyanın sonu varmış

Benim için yoktur tasa
Kalbimde sen yaşadıkça

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Liverpool gibi UEFA CL kupasinda bu kadar ba$ari saglami$ bir takima hala eleme oynatiriyorlar birader. Bunun yaninda Lucescu'nun S. Donetz'i direk ba$liyor sandimdi ama degilmi$ onlar da elemedeler.

Bence $ampiyonlar direk alindiktan sonra diger takimlarin o kupaya girmeleri Avrupada almi$ olduklari puanlarla yapilmali. Katilan onemli olan liglerdeki dort digerlerindeki ikincileri aldiklari puanlarla siralarsin. Ilk 24'de olanlar direk son 8'i de eleme usulu ile secersin. Boylece Liverpool gibi bir takima ayip olmaz. Adamlar kazara giderse vebalini kim cekecek. Atap ati gibi sonradan aciliyorlar.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

BJK Avrupadaki 50 yillik kabizligina bir yenisi daha ekleyip uzatmanin son saniyelerinde gol yiyerek 1-0 aldigi maci berabere bitirdi.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Post Reply