FB 0/2-Chelsea 2/1 (Yinede Tebrikler Fenerbahçe)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Hakan Bakircioglu

Post by Hakan Bakircioglu »

Yazik olmus gercekten BJK'ye, 90+7'de gol yemek cok aci. Ama yine de 1-1 kotu bir skor degil, Zurich Istanbul'da gol atmak zorunda.

Savas Macun

Post by Savas Macun »

Sonuclar gayet iyi.Maci seyredemedim zaten su ana kadar sadece Super Kupa macini seyrettim ancak FB'den ziyade Ertugrul Saglam dikkatimi cekiyor.

Cok iyi bir futbol oynanmadigi soylensede onemli degil, istedigi kadar guzel top oynasin skoru alamadiktan sonra tefe koyarlar E.S'i.Insallah boyle devam eder de kisir dongu icindeki TD'lerden kurtuluruz.

BJK rovansta dikkat etmeli genede, Isvicreliler onceki olaylari bahane gostererek gerilim yapmak isteyecektir.Bu tuzaga dusulmez ise BJK turu gecer insallah.

FB kapali kutu, bilmece ancak Anderlecht fazla buyuttuk demis, simdi de kucumserler insallah.O zamana kadar da biraz form tutarsa takim en azindan defans o zaman turu rahat gecer FB.Dedigim gibi bizim takim tam muamma oldu, nerede ne zaman ne yapacagi belli olmuyor.

Hep adrenalin tam adrenalin!

Selamlar
Savas
2009 Uefa Kupasi Finali Fenerbahce Sukru Saracoglu'nda..

Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Benim Hemsolar da, 2.lig takimiyiz filan dememis, Israil'in nispeten ismi duyulmus takimi Maccabi Tel-Aviv karsisinda deplasmanda beraberligi kapip gelmisler. Helal olsun! Hepten umutsuzdum ama, 3. dk'da golu attiktan sonra, kalan 87+ dk'da, tek gol yemis olmalarindan, acaba burda da 0-0'a baglayabilirler mi diye, biraz umutlanmadim degil, hayirlisi bakalim insallah! Ulke puanina, benim bekledigimden cok katkilari oldu bile!

Ulke Puani demisken, siralamalarini da geceyim, daha bugunki maclari henuz girmemis ama, genelde cabucak giriyor Bert biraderimiz:
:arrow: Sadece bu yilinki (24.yuz - Cok az sayida oynanmis maca, ve CL'e otomatik cikanlarin bonuslarina bagli bu siralama. FB/BJK CL gruplara kalirsa, onlarin bonuslarindan bayagi bir uste cikariz)
:arrow: Bu yil dahil son 5 yil (12.yiz)
Özgür

Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

BJK Zurich'î 2-0'la gecti. Mac bitti.

FB ilk yarida Kezman'in golu ile 1-0 onde. Bana gore net 1 golu verilmedi. Anderlecht'in 2, Fener'in 1 topu direkten dondu. 2.yari birazdan baslayacak.

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Ufuk Sezekkaplan wrote:BJK Zurich'î 2-0'la gecti. Mac bitti.

FB ilk yarida Kezman'in golu ile 1-0 onde. Bana gore net 1 golu verilmedi. Anderlecht'in 2, Fener'in 1 topu direkten dondu. 2.yari birazdan baslayacak.
Fener Alex'le 2-0 yapti.. iki takimimizda CL'de diyebiliriz... FB maci bitti 0-2... iki ekibimize de tebrikler...

Savas Macun

Post by Savas Macun »

Zafer bayramina iki guzel haber ile girdik.Bugun de insallah devami gelecek.

Her iki takim da ozellikle FB super bir kura cekmisti, simdi her iki takimda CL'de basarili olup su kura kabusundan kurtarmasi lazim Turkiye'yi en azinda n ligin sampiyonunu.

Ahmed Hassan'in star oldugu, Serhat'in sakatliginin duzeldigi anda koz olarak kullanilacagi bir takimi elememek mantik disiydi.

Genelde macin basinda surpriz golu yiyen ve 90 dk bunu telafi etmeye calisan bir FB olurdu, bu sefer maci baslamdan bitirdi.

Ve Ertugrul Saglam...bu sezon Kalliydi,Lincoln'du, RC'du o sessiz sedasiz derinden gidiyor.Bir cogumuz yeni bir Riza skandali bekledik veya umduk ama sezon basinda aldigi sonuclarla yerini saglamlastirdi bu sezon icin bana sorarsaniz.Bunu da hak etti.Kadrosu sorunlu bir kadro, Rico ve Delgado gibi iki mizmiz ve buna katilan Nobre.Bu kadroyu oynatmak kolay degil.Ustune bir de Serdar Ozkan ve Batuhan gibi iki yeni adam cikartti ortaya hemde sezon basinda, hic dusunmeden.

Cl'de simdi kura sansinin devam etmesini diliyorum.

1nci torbadan istedigim takimlar

MANU-Liverpool-R.Madrid

2nci torba

Valencia-Sevilla haric hepsi olabilir.

3ncu torba

Celtic-Bukres-Marsilya

Ideal grubum:

MANU
Bremen
Bukres
FBahce

Bu arada transfer sart.Adriano-Fatih derken bizim kulup Beyonce'yi aciklamis 100.yil balosu icin.

Kezman-Fatih takasi ve yaninda Adriano ile bu isin boyutu degisir.

Selamlar
Savas

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Savas Macun wrote: Ideal grubum:

MANU
Bremen
Bukres
FBahce
Sevgili Savas - neden MANU'yu uygun gordun bilmiyorum ama takimlarimiz icin en hayirlisi birinci torbadan cikabilecek en iyi takimin, iki ve ucuncu torbalardan ise en gucsuzlerin cikmasidir - buna ilaveten birinci torbadan gelenin en son maci FB/BJK deplasmani olmali... mesela Barca diyelim eger en guclusu ise ilk 4-5 mac asilir turu gecmeyi garantilerler ve FB-BJK onune Istanbul'a aslarinin hepsini getirmezler --- ustelik iki ve ucuncu torbadan gelenler de Barca'dan puan almakta cok zorlanir ve ikincilik mucadelesi kalan uc takim arasinda gecer arti FBnin son maci Barca onunde Kadikoy'de yedekler karsisinda oynama sansi olur...

Savas Macun

Post by Savas Macun »

Mert Tokman wrote:
Savas Macun wrote: Ideal grubum:

MANU
Bremen
Bukres
FBahce
Sevgili Savas - neden MANU'yu uygun gordun bilmiyorum ama takimlarimiz icin en hayirlisi birinci torbadan cikabilecek en iyi takimin, iki ve ucuncu torbalardan ise en gucsuzlerin cikmasidir - buna ilaveten birinci torbadan gelenin en son maci FB/BJK deplasmani olmali... mesela Barca diyelim eger en guclusu ise ilk 4-5 mac asilir turu gecmeyi garantilerler ve FB-BJK onune Istanbul'a aslarinin hepsini getirmezler --- ustelik iki ve ucuncu torbadan gelenler de Barca'dan puan almakta cok zorlanir ve ikincilik mucadelesi kalan uc takim arasinda gecer arti FBnin son maci Barca onunde Kadikoy'de yedekler karsisinda oynama sansi olur...
Mantiginda haklisin Mert.Benim MANU isteme nedenim Rooney sakat, uzun sure yok.Ikincisi lige kotu bir baslangic yaptilar.Eger ilk mac iceride olursa puan alma sansimiz olabilir.Ayrica ingiliz takimlari deplasmanda o kadar agresif oynamiyorlar.

Bence en iyi hedef ikinci olmak ama hedefin alt baremi 3. olup en kotu sekilde Uefa'dan devam etmek.

Ilk ikiye girmek icin 1.torba takimindan puan almak sart.

Hicbiri disimize gore degil ama ben MANU'yu daha uygun buldum.Yaninda bir de Bremen ve Bukres olursa, ilk ikiye girme sansi kagit uzerinde dogar.

Selamlar
Savas

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Beklemiyordum ama iki takımımızı da tebrik ederim..

Mardinde havalar cayır cayır yanıyor :)

Selamlar sevgiler..

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Erciyes 7. dakika da 1-0 one gecti gol Ilhan...

Erciyes 2-0 yapti...

Ilkyari 2-1 bitti --- hadi dayanin aslanlar...

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

FB ve BJK nin gruplari belli oluyor...

Grup G:
FB
CSKA
PSV
Inter

Grup A:
BJK
Marsilya
Porto
Liverpool

Iki takimimiz da iyi kura cektiler - sanslari var... basarilar...

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Erciyes maci ikinci yarisi basladi... Erciyes iyice geriye yaslandi - gol yememiz an meselesi diyecektim ki az daha Erciyes bir tane daha atiyordu kontradan...

Sinan Edil

Post by Sinan Edil »

Bakalim geçen yıl bize laf atanlar bu yıl napacaklar? Fenerbahçe bu durumda Adriano'yu alamaz, Inter'in böyle bir silahını vereceğini sanmam. Beşiktaş'ın şansı daha fazla, ikincilik zor değil. Fenerbahçe bence 3.lük alıp UEFA'yı hedeflemeli, açık ve atak futbol ile bu orta saha ile dağılırlar.

Sinan
Ölüm varmış, korku varmış
Bu dünyanın sonu varmış

Benim için yoktur tasa
Kalbimde sen yaşadıkça

Sinan Edil

Post by Sinan Edil »

Mert Tokman wrote:Erciyes maci ikinci yarisi basladi... Erciyes iyice geriye yaslandi - gol yememiz an meselesi diyecektim ki az daha Erciyes bir tane daha atiyordu kontradan...
Erciyes elense bile helal olsun adamlara. Kadroloarı bu kadar dağıldı buna rağmen çok iyiler. Tel Aviv boş takım değil, özellikle Israil-Turkiye maçlarındakı sonuçları hatırlarsak.

Sinan
Ölüm varmış, korku varmış
Bu dünyanın sonu varmış

Benim için yoktur tasa
Kalbimde sen yaşadıkça

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Sinan Edil wrote:
Mert Tokman wrote:Erciyes maci ikinci yarisi basladi... Erciyes iyice geriye yaslandi - gol yememiz an meselesi diyecektim ki az daha Erciyes bir tane daha atiyordu kontradan...
Erciyes elense bile helal olsun adamlara. Kadroloarı bu kadar dağıldı buna rağmen çok iyiler. Tel Aviv boş takım değil, özellikle Israil-Turkiye maçlarındakı sonuçları hatırlarsak.

Sinan
Goooooooooooolllll Erciyes 3-1 yapti - gol genc Alattin den

Erciyes iyi kapaniyor ve harika kontraya cikiyor...

Post Reply