2007/08--Turkcell Süper Lig Maçları/Oyuncular

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Kezman 89da penalti kacirdi.

Mac birazdan biter, FB 2-1 kazanir ama FB etkisizdi. Ne kadari hafta ici Londra deplasmaninda olmaktan, ne kadari macin uzun bolumlerinde onde oynamaktan emin degilim ama iyi oynamadilar.

Ali

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Muhahahahahahahaha :lol:

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Ali Gursel wrote:Kezman 89da penalti kacirdi.

Mac birazdan biter, FB 2-1 kazanir ama FB etkisizdi. Ne kadari hafta ici Londra deplasmaninda olmaktan, ne kadari macin uzun bolumlerinde onde oynamaktan emin degilim ama iyi oynamadilar.

Ali
Abi 2-2 oldu :)

Hemde saniyeler kala.. Geçen haftanın acısımı çıkıyor acaba :D
Last edited by Ismail Gezer on Sun Apr 13, 2008 8:59 pm, edited 1 time in total.

Eray Tunç

Post by Eray Tunç »

GOL! Mehmet Yılmaz :)

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL

Iste bu... bize sampiyonlugu getiren gol olabilir bu...
Last edited by Mert Tokman on Mon Apr 14, 2008 5:52 am, edited 1 time in total.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Hakem 4 dakika uzatma göstermiş . GOl 4:40'da gelmiş. Ama uzatmalarda sakatlık falan olmuş heralde. Mehmet Demirkol uzatmaların uzamasını doğru bulduğunu söyledi.

Not: Gol sevinciyle coşan arkadaşlar, şu uzul ifadeleri kısaltablirseniz çok makbule geçer :)
Last edited by Ismail Gezer on Sun Apr 13, 2008 9:03 pm, edited 1 time in total.

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ismail Gezer wrote:Hakem 4 dakika uzatma göstermiş . Ama uzatmalarda sakatlık falan olmuş heralde. Mehmet Demirkol uzatmaların uzamasını doğru bulduğunu söyledi.
Uzatmalarda sakatlik oldu, hem de Ankarasporlulara, Murat Tosun sakatlandi, epey durdu oyun.

Bizim icin cok farketti mi emin degilim yine de, her halukarda kazanmak lazim sanirsam.

Besiktas'in sampiyonluk sansinin devami acisindan onemli oldu bu. :lol:

Sinan Edil

Post by Sinan Edil »

Süperdi. Aslında Ankara golu haketmişti. Uzatma normaldi 2 dakika uzatmalarda sakatlıkla ve oyuncu değişikliği ile geçti. Fener şampiyonluğu bu maçla kaybederse sorumlusu sorumsuz eleman Kezman'dır. Uyduruk penaltıyı kötü bir vuruşla dışarı attı.
Ölüm varmış, korku varmış
Bu dünyanın sonu varmış

Benim için yoktur tasa
Kalbimde sen yaşadıkça

Hakan Bakircioglu

Post by Hakan Bakircioglu »

Alex'in penaltiyi Kezman'a birakmasi buyuk bir hataydi ve futbolun adaleti cezayi kesti sonunda. Macin genelinde FB galibiyeti hak edecek bir oyun oynamamisti zaten. Biz isimize bakalim.

Hakan

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Penalti bana garip gelmisti, karsilikli mucadele sirasinda Kezman top vurdu, top 3 cm onunde duran Risp'in koluna carpti.

Neyse, Kezman kacirdi, bir de 95te gol, simdi hakeme de laf edemezler, ulan size kasti olan hakem 89da oyle penalti mi verir diye dusunup.

Ali

Bahri Unlu
Staff Member

Post by Bahri Unlu »

Sampiyonluk kutlayanlar kimlerdi 31 Mart gunu bakiiyiim.. :)
* * *
Bahri Unlu
ISO 2000, UEFA ve Super Kupa $ampiyonu taraftari

Salih Bora

Post by Salih Bora »

2002 yılında 3. yıldızımızı kazandığımız şampiyonluğumuz vardı ya...
İşte o sene, Fenerbahçe'nin Gençlerbirliği maçında son dakikada kafa golü yediğini hatırlarsınız. O golle şampiyonluk bize gelmişti.
Niculescu'nun Samsun'daki altın golünün de payı var tabii.
Birkaç yıl önce de Kayseri'de son saniyede Gökhan Ünal bizi yakmıştı. Fener, Sakarya'da uzatmalarda Luciano'nun kafasıyla kazanmıştı.
Sezonların kritik anları var. Dönüm noktaları var.
Takımları taşıyan şeyler bunlar.
Kezman penaltıyı kaçırdığı vakit dönüm noktası olabilir dedim. Ve oldu.

Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Ali Gursel wrote:
Ismail Gezer wrote:Hakem 4 dakika uzatma göstermiş . Ama uzatmalarda sakatlık falan olmuş heralde. Mehmet Demirkol uzatmaların uzamasını doğru bulduğunu söyledi.
Uzatmalarda sakatlik oldu, hem de Ankarasporlulara, Murat Tosun sakatlandi, epey durdu oyun.

Bizim icin cok farketti mi emin degilim yine de, her halukarda kazanmak lazim sanirsam.
Fener - Gs maci disinda 3 mac daha var. 1i once 2. sonra. Ben FB - GS macinda ne olursa olsun, iki takiminda diger 3 macin 3 unude kazanacigani dusunmuyorum...

O yuzden FB nin 2 puan kaybi onemli bence.

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ozgur A. Boztepe wrote:
Ali Gursel wrote:

Fener - Gs maci disinda 3 mac daha var. 1i once 2. sonra. Ben FB - GS macinda ne olursa olsun, iki takiminda diger 3 macin 3 unude kazanacigani dusunmuyorum...

O yuzden FB nin 2 puan kaybi onemli bence.
Demek ki neymis? "FB Avrupa'da iyi oynuyor, ligin en iyi takimi, derbileri kazaniyor" larla peynir ekmek teknesi yurumuyormus. Gecen hafta da puan kaybetmelerine izin verilse bugun belki baska bir siralama olacak ligde. Bugun de bir suru sahtekarlik oldu. Penalti penalti degil, alakasi yok. Birakin penalti olmasini hakem gormedi bile cunku Kezman ve Risp'in arkasinda carprazdan bakiyordu pozisyona. Kezman elini kaldirdi cart caldi penaltiyi.

Ben Ali'ye gecen hafta "neden izliyorsun?" diye sordum. Soruyu begendi ama ben onun cevaplarini begenmedim. Neden izliyoruz cunku bu takimlar arasinda oyle ahim sahim fark yok. Bu ligde Manchester oynasa, GS'a 4 hafta kala 10 puan fark atmis olsa, vallahi de billahi de izlemem. Ne vaktimi harcayayim? Mazoist miyim? Manchester oynamiyor, Fener oynuyor. Her hafta her an her sey degisebilir. Futbolun guzelligi bu. Kagit uzerinde kim ustun, baska lig falan buradaki er meydaninda gecmiyor. Her hafta dakika bir duduk calindi mi yeni bir musabaka basliyor. Sakatligi var, gununde olmayislari var, direkten donmesi, penalti kacirmasi, kirmizi karti var. Birakin oynasinlar. Birakin bu hafta FB kaybetsin haftaya GS. Dokunmayin, 20 bin kisini gordugunu calin, kendinizi guldurmeyin, itelemeyin kakalamayin.

Bugunku macta Ilahi adalet varsa, gecen hafta dua/beddua eden milyonlarin payi vardir diye dusunuyorum.

Ozan Ersoy

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Su Ankara macinin oncesinde Melih Gokcek ile FB/Tayyip/Aziz ucgenin bu maca etkisi olmayacagini dusunen var mi idi? Ben dusundumdu acikcasi. Bu herseyin hileli hurdali oldugu bu lig de olmamasi ayip olurdu. Gerci 2-1 olunca hele boyle gol yenir mi denilecek halde olunca yine dusundum. Cekip gittim. Demek ki hersey oyuncular da bitiyor. Guzel olmus.

Tesekkurler Kezman.
Last edited by Cengiz Akgun on Sun Apr 13, 2008 10:03 pm, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Post Reply