2007/08--Turkcell Süper Lig Maçları/Oyuncular

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Yusuf TS tabutuna bi civi daha cakmis. 2-0. Cok iyi oldu bu TS'lulara. Adam olurlar bir gun belki.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Cengiz Akgun wrote:Yusuf TS tabutuna bi civi daha cakmis. 2-0. Cok iyi oldu bu TS'lulara. Adam olurlar bir gun belki.
Yarismada tahminini kendisi giren 89 kisiden, sadece 11'i vermismis maci Denizli'ye ama... Netekim ben de, "yeni hoca (Ersun) gazi", TS'a Ankara macindan sonra bu maci da aldirir diye dusunmustum...

Denizli de bu sonucla, mac fazlasiyla 5.liğe yerlesmis olmus... Son senelerdeki son haftalara kalan dusme korkularini bu sene yasamamak niyetindeler herhalde...
Özgür

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ozgur Huseyinoglu wrote: ...
Denizli de bu sonucla, mac fazlasiyla 5.liğe yerlesmis olmus... Son senelerdeki son haftalara kalan dusme korkularini bu sene yasamamak niyetindeler herhalde...
Ben 1-1 demistim. Az kalsin 1 puan alacaktim ama Yusuf izin vermedi. 0 kere 0 elde var 0. Ama TS boyle olmasi basindaki yonetici bozmalarina oh olsun.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Yenilmeleri kotu oldu, simdi bizim macı final havasına sokarlar.

EY bize karsı oynadıgı zaman takımını asırı sert futbola odaklıyor. TS macını takiben, bizim icin final niteligi tasıyan, Yunan deplasmanına gidiyoruz. Isimiz gercekten zor.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Ozan Kaya

Post by Ozan Kaya »

Sivas BJK'yi yendi!
1-2
:shock:

Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Fenerbahcede kaybetti.

Macdan sonra Carlos gelmis Ragip diye bir futbolcuya arkadan yumruk vurmus.

Macdan sonra Carlos hakemlerin elini sIkmaya gitti on hakem sIkti onur yan hakem sIkti ama soldaki yan hakem inatla Carlosun uzanan elini sIkmadi.

Macdan sonra bu cirkin hareketler gozlemcinin raporununda olur Allah bilir artik...

Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Kayserispor 2- Fenerbahce 1.

FB'de Edu ilk yarida kirmizi kart gordu. Ozellikle 2.yari mac Kayseri'nin acik alan ve pozisyon ustunlugu ile gecti. Fener'de sanki orta saha yok gibiydi.

89.dakikada Kayseri yuzde yuz bir gol kacirdi. Uzatmalarda saha icinde kavga cikti, 2-3 dakika surdu. Ancak sonunda kirmizi gelmedi.

FB ozellikle cizgi defans nedeniyle cok fazla ofsayt kokan ama genellikle cogu ofsayt olmayan 5-6 karsi karsiya pozisyon verdi. Sanirim her 2 gole de ofsayt itirazi gelecektir ama tekrar pozisyonlarda goruldu, santim farklariyla pozisyonlar ofsayt degildi.

Ekrem Eser

Post by Ekrem Eser »

Objektif olarak macin özetini yazan arkadaslar
Edunun haksiz olarak kirmizi kart yedigini
Fenerbahcenin bariz penaltisinin verilmedigini es gecmisler

Salih Bora

Post by Salih Bora »

Ekrem Eser wrote:Objektif olarak macin özetini yazan arkadaslar
Edunun haksiz olarak kirmizi kart yedigini
Fenerbahcenin bariz penaltisinin verilmedigini es gecmisler
Fenerbahçe'nin attığı ofsayt golü (ki Maraton'un görüntüsünde tespit edildi az önce)
ve
maçın ilk yarısında Kayseri'nin ofsayt diye kesilen karşı karşıya pozisyonunu da unutmamak lazım.
Ne dersiniz? Haksız mıyım?

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Dunya engelliler olimpiyadinda cok iddiali imisiz. Antalyada olacakmis ve epey madalya bekliyorlar. Neyse iddiali olabilecegimiz bir olimpiyat bulmusuz. Nedense ahaytimiz hep engelli.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Ozan Kaya

Post by Ozan Kaya »

Sivas - Kayseri

dk. 83 Sivas one gecti 1-0
Musa Aydin.

Mac bitti.
Sivas: 1 Kayseri: 0

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ozan Kaya wrote:Sivas - Kayseri

dk. 83 Sivas one gecti 1-0
Musa Aydin.
Satmicaz, zarticaz, zurtucaz, sonuc: Kayserispor yedinci 13 hafta sonunda. Bu tip artistliklerle alakasi olmayan Sivas ise biz puan kaybedersek lider.

Simdi biraz daha sacmalarlarsa 500,000 YTL'na hem Topuz'u hem Gokhan'i satarlar, onla da biraz reklam panosu kiralarlar. Bu sezon ikinci yarida iyi performans gosterirlerse de ligi besinci bitirirler. Bravo. :D

Ozan Kaya

Post by Ozan Kaya »

Bulent zaten mac sonrasi roportajda Mehmet Yildiz'in fiyatini bicti.
5 milyon euro.

5 milyona satarim, 1 milyona alternatifini bulurum. kalan 4 milyona da tesis yaparim.

Murat Kara

Post by Murat Kara »

Sivas'in bize eslik etmesi iyi oluyor. Yoksa tepe taklak giderdik rahatlik olunca.

Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Bugun evde ense yapiyorum. Oturdum Bursa-BJK macini seyrettim. BJK hakketigi bir galibiyet aldi.

Macdan cok Bursa'nin meth edilen Omer, Veli, Volkan ve sonradan giren genc forveti seyretmek icin vaktimi harcadim ve hayal kirikligina ugradim. Resmen karsilarinda buyuk takim formasi gorunce ezildiler. Aralarinda belki biraz Veli adam olabilir gerisi cok vasat topcular. Bizde PAF takimi oyunculari gitsinler Anadolu'ya bunlari keserler. Hele eski BJKli Pancu dokuluyor, futbolu birakmasi zamani gelmis.

Bu mac Porto maci oncesi belki BJKya moral vermisdir ama oynadiklari futbolu gorunce Allah kollaylik versin diyorum.

Post Reply