5.hafta: GS-Konya 6-0 (Nonda (2),Carusca,Hakan S,Umit,Hasan)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Hakan Bakircioglu

Post by Hakan Bakircioglu »

Lincoln-Hasan Sas degisikligi oldu biraz once.

Hasan ceza sahasi onunde birkac calim atti ama son adamda takildi.

Volkan-Carrusca paslasmasinda Nonda sol caprazdan sol ayagiyla guzel vurdu, Ozden ayaklariyla iyi cikardi.

Simdi de Carrusca - Hakan Balta degisikligi.

Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Servet'i 90 dakika tutacak gibi duruyor. Belki de buyuk hoca olmak boyle birseydir, herkesin dusunemedigi birsey dusunuyor olmali. Herhalde Sion macinda oynatacagi kadroya saglam bir idman yaptirmak istiyor.

Simdi Hakan Balta girecek...Carrusca cikiyor.

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Nonda-Ugur-Hakan, 4-0 cok cok guzel.

Ben Nonda icinden simdiden aaaaa-iiiiiiii, aaaaaa-iiiiiiiii, gol atmasina gerek yok, oyunu yeter gibi duruyor.

Ali

Hakan Bakircioglu

Cok guzel bir gol oldu.
Nonda'nin topu cekip donmesi, saga cok guzel pasi ve Ugur'un Hakan Sukur'e 'al da at' pasi. Hakan atar atmaz yerini Umit Karan'a birakti.

Gercekten de Servet maci tamamlayacak...

Ufuk Sezekkaplan

Bu gol de cok guzeldi, yine paslasmanin dalagina degdirdiler. Nonda cok klas adammis megerse. Buyuk maclarda da boyle oynarsa yasadik...

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Hakan balta giriyor Carrusca yerine. Ben pek bir sey anlamadim. Yani karnim doydu ama ama ot mu et mi yedim belli degil. Kostu, defansina yardim etti, golunu de atti ama bir Baris'a gore mesela yetersiz. Baris keyif verdi bana. Carrusca'da insiyatif alma yok.

Aman beee...

Korneri Ozden yayin oraya yumrukladi. Gelisine Linderoth sol ayagini iciyle tamamladi son anda yine Ozden. Kornerden sonuc alamadik.

Hakan sukur un ismini ilk defa duydum koca ikinci yari.

Ve o zaman da golunu atti... Cok guzel bir gol. Nonda arkasi donuk topu aldi yayin orada, yuzunu cok iyi dondu iki kisi arasindan, son adami calimladi top saga acildi. Ugur iceri cikardi Hakan penalti noktasinda guzel tamamladi ayagini iciyle. Simdi de alkislarla cikiyor.

Ozan Ersoy

Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Youtube'dan az cok gordukten sonra "Nonda iyi isler yapacak" dusuncemin erken olsa bile gerceklesir gibi oldugunu gormek guzel :) Iyi adam iyi... Lincoln biraz tutuktu bugun. Oyundan cikarken biraz kizgin gibiydi. Aman sorun cikmasin. Takim yavas yavas oturuyorken basimiz agirmasin.
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Celal Gürcüoglu wrote:Youtube'dan az cok gordukten sonra "Nonda iyi isler yapacak" dusuncemin erken olsa bile gerceklesir gibi oldugunu gormek guzel :) Iyi adam iyi... Lincoln biraz tutuktu bugun. Oyundan cikarken biraz kizgin gibiydi. Aman sorun cikmasin. Takim yavas yavas oturuyorken basimiz agirmasin.
LIncoln sanirim bu seyircisiz maclardan pek hoslanmiyor. O yuzden isteksiz gibiydi ikinci yari

UMit Karan gol atti, ama cok kizgin bir surat ifadesi var, cani sikkin gibi.

Hakan Bakircioglu

Bu sefer de Hasan'dan Umit Karan'a 'al da at' pas ve gol.
Off, simdi de 6 oldu. Hasan Sas....

Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

6-0 :)
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Nonda bir boy fazla buyuk geldi bizim defanslara. Dusuremiyorlar boga gibi.

Defansdan paslasarak yerden nefis ciktik. 3 saniyede top sol caprazda umite geldi onun vurusu korner. Kornerde iceri cikardik Ugurla, donen topa Nonda vole vurdu ama yerde seken top etkisiz ve disari cikti farkla.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL bes sifir.

Baris orta sahada nefis takip etti, basti kapti (sunucu Linderoth dedi ama degildi). Tam ceza sahasina girecekken bictiler, acilan topu Hasana geldi sagda. Onun iceri ortasi Umit Karan tamamladi.

Ozan Ersoy

Ufuk Sezekkaplan

Mactan once "golleri dagit deseler" bu kadar optimum olurdu. Ihtiyaci olan herkes, ihtiyacina gore atti. Ramazan sofrasi gibi. Aha simdi de Hasan Sas atti. 6-0.

Medya yarin FB ve Besiktas'i daha beter hirpalayacak bu sonucla. Bak efendi sen 5 macta 4 gol attin, GS 1 macta 6 diyecekler valla. Tabii 7 olmazsa.

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

6-0....

Keyife bak. GS 3 kisiyle basiyor hala diyecekken ben, Hasan iyi getirdi, saga cikardi, Umit karan Ugur. Ugurun iceri ortasi penalti noktasinda Hasan sert ve ust diregin dibine giden bir sekilde tamamladi. Tavana vuran top gol oldu.

Hasan simdi depar atti. Ceza sahasi cizgizinde kaleyi karsidan goren bir yerden vurdu ama Ozdenin ustune gitti top.

Aman beee... 7inciyi aptalca kacirdik. Iyi paslasmalar, Umit alti pasin icinde bombos sol ayagini iciyle sag diregin dibine atmayi denedi, siyirdi cikti.

Turkiye'de bugun yas var.

Ozan Ersoy

Hakan Bakircioglu

Konya tamamen dagildi. Her top pozisyon oluyor. 10 kisi kalmalarinin etkisi var tabii ama bu kadar kotu olmalarini beklemiyordum. Ayakta kalan tek oyunculari bizim eski Batista oldu.

Bizim icin olumlu gelismeler:

- Uc forvetimiz de gol atti.
- Nonda beklenilenden cok iyi cikti.
- Baris buldugu firsati iyi degerlendirdi.
- Ugur sag acikta cok etkili oynadi, sanki 'beni sag bek degil sag acik olarak oynatin' der gibiydi. Ortalari Sabri'den cok daha isabetli, ah bir de Sabri kadar hizli olabilseydi.
- Servet'in sakatligi ciddi olsa butun maci oynamazdi.
- Orkun'a fazla is dusmemesine ragmen defansi guzel organize ederek guven verdi.

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Bu mac ilac gibi oldu.

Sirasiyla Nonda, Ugur, Orkun ve Baris icin gercekten cok cok iyi oldu.

Nonda inanilmaz. Pivotluk da yapar, gol de atar gibi duruyor. Ne guzel yanilmisim, Allah devamina erdirsin.

Ugur 3 ya da 4 gol organizasyonunda vardi, hem Ugur'u hem Sabri'yi kazaniriz bu cocuk bek oynayabilirse, cidden cok umit verici.

Orkun ayni Ozan'in yazdigi gibi takimi cok iyi yonetiyor, gercekten surekli uyanik ve karsidan gelen toplarda cok cok kuvvetli.

Baris da cok iyi oynadi.

Ben sadece cogunlugun aksine Carrusca'da fazla isik gormedim. Iki-uc pozisyonda vardi ama o kadar.

Guzel sonuc, simdilik seyircisiz mac cezasi puan kaybi yaratmadi.

Dorduncu golden sonra Hakan'in once asisti yapan Ugur'a kosup, sonra eliyle Nonda'yi isaret edisi cok guzeldi.

Post Reply