5.hafta: GS-Konya 6-0 (Nonda (2),Carusca,Hakan S,Umit,Hasan)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Guzel penalti da kirmizi kart nerede?

Penalti takima katkisi hic denilen oyuncumuzun presi sonucnda defansin hata yapip top kaptirmasi ve bu oyuncumuzun dusurlmesi ile oldu.

Ali
Last edited by Ali Gursel on Sun Sep 16, 2007 9:08 pm, edited 1 time in total.

Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Nonda'nin golu ve golun erken gelmesi cok iyi. Aman bir penalticimiz olsun yillar sonra. Takimda sanki bir huzun var gibi, herkes Baskan'a uzulmustur tahminim. O yuzden golun erken gelmesi harika...

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ali Gursel wrote: Iyi haber baskan ggayet moralli ve iyi gozuktu. Sihhati ile ilgili mactan sonra konusacagim dedi.
...Ali
Bu da Amerikalilarin deyimi ile bir "publicity stunt" gibi Bir ayip daha ne oldugu belli olmodan boyle adini koymak. Yalanci $abanin ba$ina ne geldigi masallara bile girmi$ vaziyette ama.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Lincoln ve Carrusca (%90 Lincoln) cok guzel bir atak yaptilar, bizm Batista son anda mudahele etmese cok rahat gol pozisyonu idi Lincoln icin.

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

LIncoln pire gibi. Topu aldi mi zipkin gibi ileri cikiyor, Baya tehlikeli adam.

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Sanki Ayhan olsa daha iyi olacak, Konya hafiften geliyor, orta sahada kesemiyoruz, cogalamiyoruz, belki golun de etkisi var ama nedir bu ne ise yaradigi anlasilmaz Carrusca denemesi yahu?

Ufuk Sezekkaplan

Yine de ilk 15 dakikada takim iyi organize olamadi. Daha cok, kaptigimiz toplardan tehlike yaratabiliyoruz. Carrusca ve Nonda cok top alamiyor. 2 takim da orta sahada cok top kaybediyor.

El Saka 10.dakikada sari karti yedi. Bu mac icin iyi bir baslangic bence bu.

Servet Orkun'un alacagi bir topu gereksiz yere kornere salladi bu arada.

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Dunku Fenerbahce ile karsilastirirsak Fener daha sakin ve yuksek pas yuzdesi ile oynuyor, kimin nerede oynadigi, kimin ne yapacagi daha belli. Ama onlar da biraz uyusuk oynadigi icin basarisiz oldular.

BIz ise daha agresif ve hizli oynamaya calisiyoruz ama cok pas hatasi yapiyoruz. Takim birbirine alistikca bu hatalar azalir diye umuyorum.

Ugur'in takibi sonucu onlarin hatasindan yine pozisyon bulduk, Nonda, Baris vurdu ama sonuc yok.

Kanatlari pek calistirmiyoruz. Solda Carrusca pek kanattan oynayamadi.

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Cok kotu gol kacirdik. Ugur israrciligi ile top kapti Konya ceza sahasi icinde, ortaladi, karambol sonunda Baris penalti noktasi yakinlarindan musait pozisyonda vurdu ama ustten aut.

Konya defansta cok top kaybediyor.

Ugur iyi gozukuyor ama orta sahada Konya cok basiyor, ileride etkili olamiyoruz, ritm, baski bulamiyoruz. Ara ara incoln'den piriltilar ve de Konya'nin hatalari ile pozisyonlar var.

Ali

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Tolga Girici wrote:Dunku Fenerbahce ile karsilastirirsak .
Normal film ile agir cekim film gini oluyor.

Konya 10 kisi, bu arada Honda ikiledi.

Ali

Ufuk Sezekkaplan

Konya'li forvet Sabin once sari kart gordu. Hakemi alkisladi, hemen kirmiziyi gordu. Hakem sasirtici bir sekilde kurallari cok net ve saglam uyguluyor. Cogu hakem, bu alkisi gormezdi.

Ve Nonda ile 2-0. Super gol. Dakika 28...

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Tolga Girici wrote:Dunku Fenerbahce ile karsilastirirsak .
Normal film ile agir cekim film gibi oluyor.

Konya 10 kisi, bu arada Honda ikiledi.

Ali
Last edited by Ali Gursel on Sun Sep 16, 2007 9:33 pm, edited 1 time in total.

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Macin ilk 10 dakikasini kacirdim. Penalti pozisyonunda Ali'nin yorumunu cok begendim. ;)

Presi yapan Nonda, Konyali arkadasina pas atmis. O da ayaginin altindan kacirmis arkadan depar atan Hakan'in onune dusmus top. Kirmizi kart olmaliydi.

Sahanin en cok calisan oyuncusu Baris. Cok begeniyorum bu cocugu. Sahanin her yerinde. Gol ariyor, sag sol deplase oluyor, sut cekiyor. Sag bekine yardim ediyor. Cok guzel.

Sabin denen salak kirmizi kart gordu. Itiraz ve protestodan.

Bu macin GS icin cok rahat olmasi lazim artik.

Ozan Ersoy

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Murat Gokcigdem wrote:Benim kendi capimda dilegim ise Nonda'nin cikip girdigi 10 poziyondan 4'unu 5'ini gole cevirmesi....Insallah bu imkan ona verilir...

Haydi Galatasaray basarilar!!!
Murat abi -

Simdilik 2'de 2 gidiyor :D

Dileklerin gercek oluyor...

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ozan Ersoy wrote:Macin ilk 10 dakikasini kacirdim. Penalti pozisyonunda Ali'nin yorumunu cok begendim. ;)

Presi yapan Nonda, Konyali arkadasina pas atmis. O da ayaginin altindan kacirmis arkadan depar atan Hakan'in onune dusmus top. Kirmizi kart olmaliydi.

Sahanin en cok calisan oyuncusu Baris. Cok begeniyorum bu cocugu. Sahanin her yerinde. Gol ariyor, sag sol deplase oluyor, sut cekiyor. Sag bekine yardim ediyor. Cok guzel.

Sabin denen salak kirmizi kart gordu. Itiraz ve protestodan.

Bu macin GS icin cok rahat olmasi lazim artik.

Ozan Ersoy
Ozan ucuncu goldeki asist icin yorumu sana birakacagim.

Neyse, hep bu sebeplerden atisalim. :D

Baris iyi de ben bu mac Ugur'u su ana kadar cok iyi buldum. Defansta cok atak yemeyince cok iyi gozukuyor, defansif yonunu biraz ilerletebilirse bu cocuk cidden sag bek derdimiz de hallolmus olabilir.
Last edited by Ali Gursel on Sun Sep 16, 2007 9:37 pm, edited 1 time in total.

Post Reply