11. Hafta: Gaziantepspor - Galatasaray 1-1 (servet 89)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

2.yari basladi, ilk ciddi pozisyon Gaziantep'ten, kalenin 2 metre onunde yere vurdurulan tehlikeli kafa vurusu az farkla auta gitti. Baslangic ilk yariyi aratacak gibi, oyuncu ve sistem bazinda degisikligimiz yok.

Huseyin, ilk 5 dakikaya bakarsak karsi atak, kontratak dememize gerek kalmayacak, ciddi ciddi top yaparak geliyorlar. :)

Lincoln niye bu kadar etkisiz acaba? Hakan Sukur de arazi olduguna gore hala meshur cezanin etkisi mi var takim uzerinde?

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Oyun kuramayan tam bes tane defans adamı + sag bek pozisyonuna hapsedilmis Sas. GS tahmin ediyorum 60 dk girerken sadece 3 tane sut cekebilmis.

Bouzid ve Karan ı dısarı alıp, hatta Bouzid ve Volkan ı dısarı alıp Ugur ve Barıs ı oyuna alaım. Gercekten oyuncularımızın abuk sabuk mevkilerde oynadıgı corba misali bir futbol. Yazık gercekten cok yazık!
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Ufuk Sezekkaplan

Dakika 54. Utanilacak bir pozisyon, geriden bir top salladik, Gaziantepli oyuncu yari sahasinda aldi. O anda Antep yari sahasinda 1 Galatasaray'li yoktu, kaleci dahil 2 Antepli vardi.

Ne oldu bunlara bugun anlamadim. Spiker degisiklik olacak diyor. Isinanlari goremedik ama.

Aha yedik. Bagira bagira geldi gol. 57. Antep 1-0 onde.

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Ve yedik! GS ı bu macı kazansa dahi ciddi bir sistem ve inanc erozyonuna ugramıstır.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Ufuk Sezekkaplan

Klasik degisiklik olacak. Ugur Ucar giriyor, sagbeke gececek, Hasan Sas sag kanada. Arda forvet arkasina, Lincoln cikiyor.

Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Ve yedik 57'de... Karan kalabalik defansin arasindan topu kaptirip da, takibine de gitmeyince, cok rahat geldiler, bir arapasta defansimizda bir oyuncu (Arda sanirim!?) ofsayti kilpayi bozuyor oldu, topu alan oyuncunun sutu direge, ordan da Aykut'un sirtina carpip geri filelerimize sekti...

Ugur girdi simdi Lincoln'un yerine, dk 60.
Özgür

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Hoca oyuncu degistiriyor :lol: :lol:

Yahu dur, daha ne 3 yedik, ne 85inci dakika oldu, sahadaki kurgu harika, neden degisiklik? Allahtan Bouzid ve Karan'a dokunmadi. Bouzid ilk yari beceremedi ama ikinci yari Ergun'un futbol hayatini bitirir. Bu kazmalari nereden buluyoruz yahu?

Takke dustu, kel gorundu maalesef arkadaslar. Bouzid'de Karan'da israr eden, Linderoth'u, Baris'i yedek oturtan, Hasan'dan sag bek yaratmaya ugrasan ama cok cok daha ciddisi ilk yari rakip kaleye iki sut atip sifir isabet saglayan bir takimda devre arasi degisiklik yapmayan bir hoca ile karsi karsiyayiz. Golu yemeyi bekledi, sizin gibi, benim gibi, her mac ayni hikaye, adam kenardan sahadaki kabizligi izliyor, ta ki cok gec olana kadar.

Oyunun ilerleyen dakikalarinda Carrusca'ya da hazir olun. Karan haric herkes cikabilir. Antep daha fazla atar, atarsa bize faydasi da olur, sahadaki ayibin bahanesi kalmaz. Ama bu sezon da uzun gececek, seneye yeni hoca gelir (eger bu sene sihhat sorunu olmazsa) ona bakariz.

Ali
Last edited by Ali Gursel on Sun Nov 04, 2007 9:25 pm, edited 1 time in total.

Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Ufuk Sezekkaplan wrote:Ne oldu bunlara bugun anlamadim. Spiker degisiklik olacak diyor. Isinanlari goremedik ama.
Baris, Topal, ve oyuna giren Ugur'un isindigini kisa bir sure gostermislerdi...

Offff, Hasan simdi bir serbest vurusu hizli kullanmisti, Nonda da kafayi fena vurmadi ama, kaleci Omer'in cok uzagina gitmemisti.
Özgür

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Bouzid orta sahada oyunu kuramıyor, yedeklerde Barıs ve Topal varmıs. Inanılır gibi degil. Inanılır gibi degil!!!!

Ufuk Sezekkaplan

63.dakikada kameralar bizim klubeyi gosterdi, Sabri'nin yaninda bizim oyunculardan biri (sakalli - Orkun mu Mehmet Topal mi anlayamadim) kahkaha atiyordu. Takimin genelinde, kulubeye de yansiyan ciddi bir umursamazlik var.

65, Hasan Nonda'yi kacirdi, ilk ciddi vurusumuz, kalecide kaldi. Hasan biraz on bolgeyi forse etmeye basladi. Ama Antep de geriye yaslanmis degil.

Arda bu yari ilk yaridan daha etkisiz. Karan hic yok. Nonda bana gore canini disine takiyor. 66'da Arda sol cizgide 2 Antepliyi bakkala gonderdi ama kestigi topu hemen cikardilar.

Hala 1-0 maglubuz. Barisin girecegini soyledi spiker...

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

70. dakika Bouzid cikip Baris giriyor.

Hoca, ne yapiyorsun, insan 85i falan bekler, bu Bouzid'e 70 az.

Saka gibi hoca, saka.

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Aha Barıs da giriyor. :oops: 70 dk yı goz gore gore heba ettik. GERETS icin soylediklerimi teker teker bana yedirttirecek bir mac.

Ufuk Sezekkaplan

Simdi oynamaya basladilar. Nonda takimi ittiriyor. Bu dakikalarda atacagiz gibi, atarsak ivme kazanarak geliriz ve maci aliriz. Ama kazansak da 60 dakika oynanan futbol sorgulanmali.

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ufuk Sezekkaplan wrote:Simdi oynamaya basladilar. Nonda takimi ittiriyor. Bu dakikalarda atacagiz gibi, atarsak ivme kazanarak geliriz ve maci aliriz. Ama kazansak da 60 dakika oynanan futbol sorgulanmali.
Ufuk, bu maci kaybettik, gol mol atamaz bunlar, sorgulanacak sey cok, sorgulasan ne olacak, haftalardir ayni sey, haftaya Bouzid ve Carrusca ile baslar, yenik duruma dusunce Song'u falan cikarir, hani her sey dogru bir sey aksiyor olsa sorgularsin, bu takimin, oyunun nesini sorgulayacaksin, deve misali neren dogru ki derler.

Gordugun Antep'in galibiyeti koruma amaciyla yaslanmasindan bastirmamiz biraz, biraz da Bouzi'in cikmasinin getirdigi goreceli iyilesme, yoksa bir numara yok ortada.

Ali

Ufuk Sezekkaplan

Ali, sirf hoca manasinda demedim; oyuncular, yonetim, yardimci kadro.

Takimin sezon basindaki momentumu bozulmaya basladi, bu psikoloji ile UEFA'da da ciddi sopa yeriz. Belki yenilgi, beraberlikten veya maglubiyetten daha hayirli olabilir bugun.

Serkan bu macta biraz erken oyuna giriyor, :? dakika 81.

Post Reply