Yeni transfer olmalı

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Tamer Tombuloglu

Yeni transfer olmalı

Post by Tamer Tombuloglu »

Arkadaşlar,bu kadro bizi ligde tasir fakat avrupada yetmez,önce elimizde pimi cekilmis el bombasi Servet var ne zaman patlayacagi belli degil,sag kanat icin iyi bir bek lazim,H.SAS gibi maceralar arıyoruz,sag kanatta Baris genc ve mücadeleci ama bize yetecek futbolcu degil daha iyisi lazim kimse Sabri var demesin.
Solda Volkan performanstan düstu,Hakan Baltayi iyiki almisiz,ben onu servetin yerine stoperde görmek isterdim topu oyuna iyi sokuyor isabetli paslar yapıyor,stoperde oyun kurucu birinin olması mukemmel olurdu,birde insallah Holosko yu biz alırız çok iyi bir forvet transferi olurdu.
Kalede de Aykut u görmek istiyorum,Orkun topa cikislarda sifir karsi karsiya pozisyonlarda sifir ,cok kotu Devre arasina kadar aykut u denesin oda yetmezse yeni kaleci sart,Fevzi yi de cok arariz,2 sene sonra 2 milyon euro verip geri alirsak sasirmayin.

Can Ergun

Post by Can Ergun »

Servet sezon başından beri gelişme gösterdi,bazen korkutsa da havadan oynayan rakiplere karşı çok etkili, adamdan kafa topu zor geçiyor,biraz da çalışırsa kornerlerde gol bulması da mümkün.Ancak ben de Song ayarında 2. bir stoper isterdim...

Barış oldukça çalışkan,bazen yaptığı pas hataları yapsa da Hasandan ve Sabriden daha iyi bir oyuncu.Şutları da ikisinden daha iyi,ayrıca teknik direktörle direkt Almanca konuşabiliyor,belki ne alaka diyenler olacaktır ama GS'da yıllardır Alman ekolü olduğundan Almanya kökenli oyuncular takımda daha rahat ediyor.

Kaleciler açısından Aykut benim de ilk tercihim,ayaklarını etkili kullanabiliyor.Ama bir Taffarel değil tabii...

Mehmet Cirak

Post by Mehmet Cirak »

Song cok iyi bir kesici ve canla basla oynuyor. Ama Allah askina birisi her mac kac top kaybi yaptigini saysin. Illa gol pasi atmasi gerekmedigini birisi ona soylemeli. Etrafinda kimse yokken ileri top sisirmesi beni hasta ediyor. Dedigim gibi, cok yararli bir defans oyuncusu, kucuk bir uyariyla top kayiplarimiz onlenebilir diye dusunuyorum.

Asil sorun Servet ve Song disinda stoperimiz olmamasi. Bunlardan biri sakatlanirsa ne yapacagiz? Bu bakimdan Kalli (forum sakinlerimiz gicik olsa da) Bouzid'i bir sekilde hazir tutmak istiyor. Bunu yapmak zorunda, ya da baska bir stoper daha alinmasi lazim. Simdi Kalli'yi elestirebilirsiniz, Emre Asik niye gonderildi diye. Ben daha onu cozemedim, ama ben cozemedim diye Kalli yanlis yapti diyemem. Vardir bir bildigi insallah. Belki de sene basi hazirliklarinda yeterince efor harcamamistir.
Mehmet Cirak

"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

Post Reply