Fortis Türkiye Kupasi Fenerbahce - Galatasaray 0-0

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Ozgur A. Boztepe wrote:Son derece menunum ki kafamdaki duz 4 lu ortasaha bugun galatasarayimizi basariyi getirdi. Iyi bir ayhan, barisin yerini rahatlikla alabilir.

Lincoln nonda ileri ikilisi her macta kullanilabilir. Cunku lincoln'unde serkaninda ardaninda golcu ozelikleri var. Ayrica durumu devamli ligi olmayan bir lincoln icin baklava seklindeki 4 lu ortasahaya gecmenin yersiz oldugunu dusunuyorum. Bence bu sistem gecen seneki ilic umit karan ikilisinden daha verimli olur, o zamanda futbol guzel gorunurdu ama efektif degildi.

Su anda efekif olmasnin en buyuk 5 nedeni...

1. topal baris ayhan hakan balta, burdisso ve linderoth cok modern orta saha oyunculari. hem ofansif hem defansif yetenekliler.

2. Nondanin top tutma, calim ve pas becerileri ilic den ustun.

3. normal bir lincon ne kadar cok sevsemde ilicten her anlamda iyi.

4. Takim fundemanteleri gecen seneden cok daha iyi. Kalli herkeze nerde durucagini nereye gidicegni tek tek anlatiyor. Anlamiyani kapi disari koyuyor.

5. ugur volkan ve hakan balta ofansif yonleri kuvvetli oyuncular.

Bu sebeplerden dolayi duz ortasahanin devami taraftariyim.

Bugunku maca gelince, su ana kadar yazilanlarin yaninda, Hakan sukur'un cok iyi liderlik yaptigini dusunuyorum takima. Zaten kendisini en buyuk katkis bu takima. Sene sonu menejer olarak kalmasi cok iyi olurdu aslinda. Eger bu olmiycaksa Bulent Tulun derhal oyuncu iliskilerine tekrar girmeli. Fotomac okuyan arkadaslar biliyorlarki bu cok zor bir ihtimal ama. Bulent Tulun bu takima yeni bir saglik ekibi kadar sart.
kusura bakmayin iki hata yamisim, lincolnun devamliligi demek istedim. Ayrica Nondanin pas calim ve top tutma ozellikleri Umit karandan fazla demek istedim.

Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Bugunku mac, 1 tane dahi olsa yaratici oyuncunun bir takim icin ne kadar onemli oldugunu teyit etti. Arda, girilen her pozisyonda hep dikine ve gole donuk uretim yapti. Bazi pozisyonlarda Volkan ona cok iyi uydu, bazisinda Hakan ve Umit uymaya gayret etti.

Serkan ve Baris, tum iyiniyetlerine ragmen bu tip ust klas maclarin adamlari degil. Cok sure alirlarsa ve guclenirlerse belki ileride asama kaydedebilirler o baska. Ben Serkan'a forvet gozuyle bakamiyorum hala.

Bu anlamda Lincoln ve Nonda, yani topsuz oyundan anlayan 2 adamin katilimi ilerisi icin ciddi bir guc artisi demektir. Her 2'si de sadece kaliteli olduklarindan degil, sirf Arda tarzi her kosulda araya top atabilen bir adamla anlasabileceklerinden faydali olacaklar. Mesele Arda'nin kafa yapisini saglikli tutmak ve onu aklen ilerletmek. Bu sadece Kalli'nin yapacagi is degil. Yonetim ozel ilgilenmeli, orada en 15 milyon Euroluk bir yatirim var eger gelistirilirse.

Nonda guclu bir forvet ve orta sahaya gelip arkaya yardim etmeyi seviyor. Sorun (bana gore) Nonda'da da sanki Lincoln gibi bir sakatlik nuksetmesi var ve sezon icinde ondan % 100 yararlanmak zor.

Ilic her maci oynayan ve kusmeyen bir oyuncuydu. Lincoln daha yetenekli ama hem kafa hem fizik olarak cok kirilgan. Nonda'yi ayrica bu nitelikte bir buyuk macta test edemedik; Rize, Helsinborg, Gencler maclarinda gol atmasi baska birsey. Yine de bugunku macta bu ikisi olsaydi, baslangicta cok tedirgin oldugu her hallerinden belli olan Lugano, Edu ve Volkan ne yaparlardi merak konusu.

Kalli bence ligin ilk macina calismis. 2.yariya bakanlar gormustur, Alex net olarak, ilk 20 dakika top alamadi. Sanirim topla ilgisinin en az oldugu maclardan biriydi bu. Ustelik Riza Calimbay tarzi adam adama markaj da yapilmadi, sadece Emre, Mehmet Topal ileri ciktiginda Alex'in top surme yolunu kesti.

Bana gore Hakan'in alinmasi cok dogruydu, ancak Ayhan cok hazirliksizmis ve yedekte orta sahayi domine edecek baska adam yoktu. Bir anlamda caresizdik. Buna ragmen kontrada pozisyon bulduk. Takimin ayrica sert oynamasi cok yerindeydi.

Kalli bu macla Turk basininin bir kesimini de bozguna ugratti. Dun Kalli gitsin diyenler (mesela Aziz Ustel) bugun yas ortalamasi 21 olan yabancisiz kadroya nasil ovgu yagdiracaklarini bilemediler.

FB'de de Semih sakatlanirsa, bizdeki gibi ciddi bir golcu tartismasi baslayabilir ilerisi icin.

Bu mac Song meselesi acisindan da iyi oldu bence. SS'de oynadigi her buyuk macta kademe hatalari yapan Song, maliyetler tutmazsa gidebilir.

Sonucu bayram sevinci ile kabul etmemek lazim, ASY'de gol yememek gerekiyor. Hersey hala ortada.

Yigit Kavurmacioglu

Tebrikler

Post by Yigit Kavurmacioglu »

Oncelikle butu G.Saray'li arkadaslarimi buyuk zaferleri icin tebrik ederim :)

Neyse lafim forumdan disari ama 3 tane G.Saray'li arkadasim mac biter bitmez telefona sarilip beni aramislar bayagi eglendim sohbetleriyle :)

Ben F.Bahce'li olarak bugunku sonuctan cok memnunum, bence cok iyi skor. Oncelikle su Kadikoy buyusu sacmaligi kazasiz belasiz bitti (cunku bu macin telafisi cok kolay); sonra F.Bahce camiasindaki bir kisim kisiler hak ettikleri dersi aldilar!! Cunku fark muhabbetleri, ezeli rakibimizi ciddiye almayan soylemler vardi ve gerekli cevabi yine de ucuz tarifeden aldik. Kadroyu birakin, sahaya ezeli rakibin formalarini serseler belli bir saygi gostermek lazim, biraz havalanmisti bizim bir kisim taraftar!!! Son olarak da Semih'in F.Bahce icin onemi bir kere daha ortaya cikti, cunku Sivas'a iki gol atinca Kezman lobisi bayagi ortalikta ses yapiyordu.

Mactan bir kac not:

Ben hakem olsam Servet sahay ciktigi zaman kirmizi kartla oyundan atarim, F.Bahce'de oynadigi zaman da ayni fikirdeydim, su anda da oyle cunku adam kazmanin onde geleni. Semih'le posizyonunda kasti oldugunu sanmiyorum ama adam kazma!!

Ikincisi, saygi durusunda "sevgilerini" sunan taraftar topluluguna (hangi taraf oldugunu bilmiyorum) ben de "sevgilerimi" sunuyorum.

Ucuncusu, hakem Aydinus'u bu macta bir iki posizyon haricinde iyi buldum ama benim anlayamadigim (bu sadece Aydinus degil) niye mactan maca yonetim tarzlarinin degistigi?!! Deivid'i ilk yaridaki macta kafaya tesebbus ve horozlandi diye direkt atan Aydinus bugun cok "babacan" mac yonetti. Neyse, tabii boyle giderlerse Turkiye sinirlari icinde duduk otturup dururlar.

Bakalim ikinci mac dugumu cozecek, bekleyelim gorelim.

Selam ve sevgiler

YK

Nezih Gunal

Post by Nezih Gunal »

Eger Servet sahaya cikildiginda atilicaksa, Lugano'nun sahaya hic cikmamasi gerekir.

Mert Tokman

Re: Tebrikler

Post by Mert Tokman »

Yigit Kavurmacioglu wrote:Oncelikle butu G.Saray'li arkadaslarimi buyuk zaferleri icin tebrik ederim :)

Neyse lafim forumdan disari ama 3 tane G.Saray'li arkadasim mac biter bitmez telefona sarilip beni aramislar bayagi eglendim sohbetleriyle :)

Ben F.Bahce'li olarak bugunku sonuctan cok memnunum, bence cok iyi skor.
Bu edalarina bakilirsa tebrik edilmesi gereken senmissin gibi duruyor Yigit :wink:

Pacayi zor kurtardiginiz icin tebrik ederiz...
Yigit Kavurmacioglu wrote:Oncelikle su Kadikoy buyusu sacmaligi kazasiz belasiz bitti (cunku bu macin telafisi cok kolay); sonra F.Bahce camiasindaki bir kisim kisiler hak ettikleri dersi aldilar!! Cunku fark muhabbetleri, ezeli rakibimizi ciddiye almayan soylemler vardi ve gerekli cevabi yine de ucuz tarifeden aldik. Kadroyu birakin, sahaya ezeli rakibin formalarini serseler belli bir saygi gostermek lazim, biraz havalanmisti bizim bir kisim taraftar!!! Son olarak da Semih'in F.Bahce icin onemi bir kere daha ortaya cikti, cunku Sivas'a iki gol atinca Kezman lobisi bayagi ortalikta ses yapiyordu.
E simdi sen "bu macin telafisi cok kolay" dersen, bu mactan evvel fark atariz seklinde saygisizlik ettigini soyledigin taraftarinizdan ne farkin kalir?

Yigit Kavurmacioglu wrote:Ben hakem olsam Servet sahay ciktigi zaman kirmizi kartla oyundan atarim, F.Bahce'de oynadigi zaman da ayni fikirdeydim, su anda da oyle cunku adam kazmanin onde geleni. Semih'le posizyonunda kasti oldugunu sanmiyorum ama adam kazma!!
Ne diyelim o zaman iyi ki hakem senin gibi fanatik bir FB'li degilmis diye sukur mu edelim? Eger ben fanatik degilim diyorsan o zaman Lugano'nun Servet'in iki misli kazma oldugunu gormus olman lazim.
Yigit Kavurmacioglu wrote:Ucuncusu, hakem Aydinus'u bu macta bir iki posizyon haricinde iyi buldum ama benim anlayamadigim (bu sadece Aydinus degil) niye mactan maca yonetim tarzlarinin degistigi?!! Deivid'i ilk yaridaki macta kafaya tesebbus ve horozlandi diye direkt atan Aydinus bugun cok "babacan" mac yonetti. Neyse, tabii boyle giderlerse Turkiye sinirlari icinde duduk otturup dururlar.
Hakemin bugun ku en buyuk eksikligi oyunu cok fazla durdurmasi - cabuk oynamak isteyen (hem FBli hem GSli) oyunculara musaade etmemesi hatta bazi pozisyonlarda avanataja birakabilecekken illa topu yerine aldirmasiydi --- bu sekilde cabuk toplarla gelisebilcek pozisyonlari engelledi...

FB taraftari centilmenlik acisindan yine cok iyi bir mac cikardi - takdir ediyorum... insallah ASY'de de maclar bu denli medenice gecer... fakat FB taraftarinin butun mac tezahurat yapmak yerine islik calmasina pek bir anlam veremedim... 2,500 GS'linin yaptigi tezahurati bastirmak adina isliga basvurdular... takimlarina pek destek olmadilar - o bakimdan FB taraftari bugun sinifta kaldi.

Yigit Kavurmacioglu

Re: Tebrikler

Post by Yigit Kavurmacioglu »

Mert Tokman wrote:
Yigit Kavurmacioglu wrote:Oncelikle butu G.Saray'li arkadaslarimi buyuk zaferleri icin tebrik ederim :)

Ben F.Bahce'li olarak bugunku sonuctan cok memnunum, bence cok iyi skor.
Bu edalarina bakilirsa tebrik edilmesi gereken senmissin gibi duruyor Yigit :wink:

Pacayi zor kurtardiginiz icin tebrik ederiz...
Yigit Kavurmacioglu wrote:Oncelikle su Kadikoy buyusu sacmaligi kazasiz belasiz bitti (cunku bu macin telafisi cok kolay); sonra F.Bahce camiasindaki bir kisim kisiler hak ettikleri dersi aldilar!! Cunku fark muhabbetleri, ezeli rakibimizi ciddiye almayan soylemler vardi ve gerekli cevabi yine de ucuz tarifeden aldik. Kadroyu birakin, sahaya ezeli rakibin formalarini serseler belli bir saygi gostermek lazim, biraz havalanmisti bizim bir kisim taraftar!!! Son olarak da Semih'in F.Bahce icin onemi bir kere daha ortaya cikti, cunku Sivas'a iki gol atinca Kezman lobisi bayagi ortalikta ses yapiyordu.
E simdi sen "bu macin telafisi cok kolay" dersen, bu mactan evvel fark atariz seklinde saygisizlik ettigini soyledigin taraftarinizdan ne farkin kalir?

Yigit Kavurmacioglu wrote:Ben hakem olsam Servet sahay ciktigi zaman kirmizi kartla oyundan atarim, F.Bahce'de oynadigi zaman da ayni fikirdeydim, su anda da oyle cunku adam kazmanin onde geleni. Semih'le posizyonunda kasti oldugunu sanmiyorum ama adam kazma!!
Ne diyelim o zaman iyi ki hakem senin gibi fanatik bir FB'li degilmis diye sukur mu edelim? Eger ben fanatik degilim diyorsan o zaman Lugano'nun Servet'in iki misli kazma oldugunu gormus olman lazim.
Yigit Kavurmacioglu wrote:Ucuncusu, hakem Aydinus'u bu macta bir iki posizyon haricinde iyi buldum ama benim anlayamadigim (bu sadece Aydinus degil) niye mactan maca yonetim tarzlarinin degistigi?!! Deivid'i ilk yaridaki macta kafaya tesebbus ve horozlandi diye direkt atan Aydinus bugun cok "babacan" mac yonetti. Neyse, tabii boyle giderlerse Turkiye sinirlari icinde duduk otturup dururlar.
Hakemin bugun ku en buyuk eksikligi oyunu cok fazla durdurmasi - cabuk oynamak isteyen (hem FBli hem GSli) oyunculara musaade etmemesi hatta bazi pozisyonlarda avanataja birakabilecekken illa topu yerine aldirmasiydi --- bu sekilde cabuk toplarla gelisebilcek pozisyonlari engelledi...

FB taraftari centilmenlik acisindan yine cok iyi bir mac cikardi - takdir ediyorum... insallah ASY'de de maclar bu denli medenice gecer... fakat FB taraftarinin butun mac tezahurat yapmak yerine islik calmasina pek bir anlam veremedim... 2,500 GS'linin yaptigi tezahurati bastirmak adina isliga basvurdular... takimlarina pek destek olmadilar - o bakimdan FB taraftari bugun sinifta kaldi.

Macin telafisi cok kolay cunku mac puan maci degil, puan kaybi filan yok. Gucun yetiyorsa gider ASY'de gerekli skoru alirsin olur biter manasinda soylenmistir, yanlis anlasilmasin.

Tebrikleriniz icin tesekkurler ama kalsin, lafim eskiden bir ara vardi "serefli maglubiyet" tatavasi bugun berabere biten mactan sonra "tarih" yazmis gibi sevinenlere.

Servet ile Lugano kiyaslamaniza katilmiyorum Lugano sert oynuyor faul yapiyor ama Servet kazma bugun Servet Semih'e o hareketi kasti yapmadi bence ama siz kasti olarak yapti diyorsaniz kabul siz daha iyi bilirsiniz...

3 hafta sonra hanya konya gorulur , o zamana kadar saglicakla!!!

Selam ve sevgiler
YK

Ozan Kaya

Post by Ozan Kaya »

Ben burada tarih yazmis gibi sevinen kimseyi gormedim bugun. :D

Savas Macun

Post by Savas Macun »

GS kazanabilirdi.Ikinci yari da HS ve Arda ile net iki gol pozisyonu vardi.Iyi takimlara karsi boyle pozisyon buldugun zaman atacaksin.Cok kostu, topa hep ilk basti ve topun arkasina cok cabuk gecti GS.

Buna ragmen kisitli teknik ve becerisi olan oyuncularla sonuca gidemedi yoksa FB'nin bu macta yenilmemesi isten bile degildi hakikaten.

Emre ve Mehmet Topal cok iyidi.GS'da kosmayan, mucadele etmeyen adam yoktu herkes elinden geleni tam kapasite sahaya yansitti.

KFH bekleri cikarmadi, kanatlari da iyi kapatti.Dikkat ederseniz FB kanatlari hic calistiramadi ve gobege yoneldi surekli.Kezman zaten sirti donuk oynayamadigi icin orada boguldu ve GS o ataklari kesip zaman zaman cok etkili kontralari cikti.

FB'de Selcuk ve Volkan cok iyidi.Gerisi vasat ve vasatin altidyi.OZellikle Aurelio-Deivid cok kotu idi ve buna sonradan eklenen Kezman var.

Hakeme cok is dusmedi.Servet'in Semih'e yaptigi kasti degildi ama Servet'e bu kadar tolerans taninirsa daha cok sakatlanan olur cunku dengesiz giriyor.Bir eliyle adamin omuzuna yapisip arkadan direk cift daliyor ve bunu cok yapiyor.Bosuna GS'in bu kadar sakati yok.

ASY'deki maca kaldi artik Tur.

Not:Mac sonrasi tribunlerle futbolcularin sovlari gulumsetti beni.GS yenemedigine uzulecekken 0-0 mesale yakip, uclu cektiriyor.Iste bu kafa FB karsisinda neden bu sonuclarin alindiginin gostergesidir.

Selamlar
Savas
2009 Uefa Kupasi Finali Fenerbahce Sukru Saracoglu'nda..

Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Savas Macun wrote:Not:Mac sonrasi tribunlerle futbolcularin sovlari gulumsetti beni.GS yenemedigine uzulecekken 0-0 mesale yakip, uclu cektiriyor.Iste bu kafa FB karsisinda neden bu sonuclarin alindiginin gostergesidir.
O kafa, aslinda, galibiyet sonrasi, tribun tribun zavalli bir hindiyi gezdirmenin yaninda, bence yine de hafif kalir. Ha, evet, resmi sitenin dersini almasi icin, bir galibiyet guzel olurdu, bu tip sovlar da o zaman yerini bulabilirdi belki ama, mac sonucunu ciddiye almak konusunda, sizin bizden asagi kalir yaniniz yok. Fark bunu sahaya olumlu yansitabilen tarafin cogunlukla FB olmasi oldu yakin gecmiste.
Özgür

Savas Macun

Post by Savas Macun »

Ozgur Huseyinoglu wrote:
Savas Macun wrote:Not:Mac sonrasi tribunlerle futbolcularin sovlari gulumsetti beni.GS yenemedigine uzulecekken 0-0 mesale yakip, uclu cektiriyor.Iste bu kafa FB karsisinda neden bu sonuclarin alindiginin gostergesidir.
O kafa, aslinda, galibiyet sonrasi, tribun tribun zavalli bir hindiyi gezdirmenin yaninda, bence yine de hafif kalir. Ha, evet, resmi sitenin dersini almasi icin, bir galibiyet guzel olurdu, bu tip sovlar da o zaman yerini bulabilirdi belki ama, mac sonucunu ciddiye almak konusunda, sizin bizden asagi kalir yaniniz yok. Fark bunu sahaya olumlu yansitabilen tarafin cogunlukla FB olmasi oldu yakin gecmiste.
Hindiyi dolastirdigimizda turu gecmistik.

Aradaki zihniyet farki budur.

Selamlar
Savas
2009 Uefa Kupasi Finali Fenerbahce Sukru Saracoglu'nda..

Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Savas Macun wrote:Hindiyi dolastirdigimizda turu gecmistik.

Aradaki zihniyet farki budur.
Final maci miydi bu kadar sevindiginiz, kupayi da almis miydiniz bari?
Özgür

Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Bu macin skoruna sevinen GS’li var ise yaziklar olsun. Bilhassa GS’i yenelimde sampiyon olmayalim diyen bir zihniyeti olan taraftara bunu soyleyenlere yaziklar olsun. Sevinebilecek tek nokta oynanan kisilikli futboldur. Sizi ne yendigimiz zaman nede iyi oynadigimizda sizin gibi abarti sevindik. O zihniyet size ait birsey. Takim iyi oynamis, taraftar oraya kadar gelmis ve macta sesini futbolcular kadar duyurmus, takimda gidip onlarla iyi futbolu kutlamis. Hepsi bu kadar. Hindi babayi cekip babayi alanlarida gorduk biz. Zihniyete laf edeceginize siz ilk once baskan ve yonetimizin zihniyetine bakin. Merak ediyorum acaba Yildirim simdi gundemi degistirir mi, degistirirse nasil degistirir? Siz bunlardan bahsedin.
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu

Soner Özaltındere

Post by Soner Özaltındere »

Çok dengeli geçen bir maçtı; yakaladığımız pozisyonları değerlendirebilsek yenebileceğimiz ancak rakibinde girdiği net pozisyonlarda defasımızın dengeli ve kontrollü oyunu sayesinde önceki maçlardaki gibi kolay goller yememeyi öğrendiğimizi gösteren bir maç oldu. Semih'in sakatlanmasına üzüldüm ancak Semih defasna sırtını vererek oynadığında böyle faullere maruz kalacağını ve varlık gösteremeyeceğini öğrenmeli. Forvetin işi yüzünü kaleye dönmek, sırtını değil.... Öbür taraftan bizim forvetlerin son vuruşlardaki beceriksizliklerini hala gideremediklerinden çok rahatsızım, ilk yarıda yakalanan üç net pozisyon var. Bu pozisyonlarda doğru değerlendirilemediği için maalesef golü bulamadık. Serkan'ın vurmak yerine altı pasa atacağı düzgün bir pas, Hakan'ın son vuruşlardaki beceriksizlikleri ve Ümit'in vurmakta geç kalıp kaybettiği pozisyon. Bu vuruşlardaki bitiriciliğimizi arttırmamız gerekiyor. Orta saha da iyi oynadığımız zaman çok güzel hücuma çıkıyoruz ancak istikrarsız bir grafik çiziyoruz bence. Çünkü orta saha oyundan düşünce top en az on dakika bizim onsekizin önünden çıkmıyor bir türlü. Bu tip oyundan düşüşler çok tehlikeli. Savunmamızda dün çok uyumlu bir oyun gördüm, haikaten Emre'nin kumaşı çok kaltieli.Oyunu çok güzel takip ediyor ve kademe alışı çok iyi. Orkun da dün en azından Volkandan daha az hatalı oynadı.Çıkıp alabileceği topları biliyor ve çıktı mı alıyor. Kalli olayı çözmüş gibi...

Tan Erten

Post by Tan Erten »

Maci izleyemedim, ozet goruntulerini seyrettim. FB'nin pozisyonu yok, Galatasaray'in da tehlikeli diyebilecegimiz 2-3 pozisyonu var. Degerlendirebilecek kalitede forvet oyuncumuz olsa galibiyet alabilirdik buyuk ihtimalle.

Mac sonrasi goruntuleri ve futbolcularla yapilan roportajlari ise izleme firsatim oldu. Sunu soylemem gerekir ki, butun futbolcular alinan skorun abartilacak bir sey olmadigi, bu macin bir de rovansinin oldugu soylediler. Dogrusu da buydu, karsilasmayi ve bu skoru kafalarinda dogru yere oturttuklarini gosteriyor. Kalli'nin isin daha bitmedigini futbolculara iyi anlatmis oldugunu dusunuyorum.

Taraftar ise Galatasaray'in buyuklugunu kavramis olmaktan uzak oldugunu tekrar gosterdi. Maglubiyet beklentisiyle gidilen mactan daha iyi oynayan taraf olarak ayrilmanin rahatligiyla abartili bir sevinc gosterisi yapildi. Evet, tabi ki fena olmayan bir sonuc bu elemeli maclar icin ama abartiya gerek yoktu. Savas haklidir, seyircideki bu maglubiyet psikolojisi Kadikoy'deki yenilgilerin sebebidir. Dun sahaya cikan takim bu psikolojide olmadigi icin beraberlik geldi.

Ben Celal'in dedigi gibi takimin kisilikli oyunu ve mucadelesi sebebiyle sevindim. Bu takimin genc kadrosunun cok iyi seyler yapacak seviyeye gelecegine olan inancim percinlendi. Kalli'nin basit futbol, mucadeleci karakter ve kendini gelistirme felsefesinin takima etkileri gittikce daha cok gorulecek. Gelecek guzel olacak.

Not. FB seyircisi tarafinda ise Galatasaray'i yenmek UEFA kupasi ve 1.FT donemi basarilarindan sonra gereginden fazla bir onem kazanmistir, o da ayri bir konu tabi
Tan Erten

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Tan Erten wrote: Degerlendirebilecek kalitede forvet oyuncumuz olsa galibiyet alabilirdik buyuk ihtimalle.
1000 KERE SOYLEDIM :)

Sevgili Tan
ikimizinde kalbimiz ayni ve temiz herhalde
TRUST GALATASARAY
MGC

Post Reply