Maç izlemek için Levent civarında mekan tavsiyesi

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Can Ergun

Maç izlemek için Levent civarında mekan tavsiyesi

Post by Can Ergun »

Maç saati,mesai saati bitişine denk geldiği için iş yerinden çıkışta maçı izlemek durumundayım.4.Levent-İş Kulelerine yakın bir yerlerde izleyebileceğim bir yer bilen var mı?

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Biraz daha 1. Levent'e yaklasabilirsen Set Kebap'ta izleyip Semo ustanin ciig koftesinden de yiyebilirsin, bu tabii yemek istiyorsan. Yok sirf oturup birseyler iceyim dersen, Etiler yolu uzerinde bufeleri gectikten sonra (Etiler-Taksim yonunde ilerlerken gectiginde) girisin bir ust katinda kafe gibi bir yer var, TVlu, mac gosteriyor ama hic gitmedim, ne olur, ne ederler bilemem.

Metrocity'de en az bir yerde yine lokanta gibi yerler var mac gosteren. Son olarak 4. Levent'te Venge diye bir et lokantasi var dev TVlu, is kulelere en yakin olan odur.

Ali

Bahri Unlu
Staff Member

Post by Bahri Unlu »

Kule'nin dibindeki Fish Point
* * *
Bahri Unlu
ISO 2000, UEFA ve Super Kupa $ampiyonu taraftari

Tan Erten

Post by Tan Erten »

Hangi kanal veriyor maçı, DSpor mu yoksa?
Tan Erten

Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Bu acidan en sanssiz yerlerden biri 4. Levent.

Ama bazi yerler var. yukarida arkadaslarin soyledikleri yerler
disinda , FutbolFederasyonu ek binası sokaginda , Kemal Ozkan sunnet salonunun yaninda Kemal Ozkan'in islettigi Tahtasaray et lokantasi var ve buyuk bir ekrani var. (D-Smarttan emin degilim fakat herhalde var, Dıgıturk var kendi GSlidir diye biliyorum.) Birde kulelere yakin metro cikisinin girisinde derme catma bir cafe var , digiturk var ana d-smarti bilmiyorum. Gerci o derme catma cafede hala varmi onuda bilmiyorum.
Kurdoglu pastanesinden baslayip ana eczaneye kadar olan bolumde bircok kafeler acilmis ama varmidir bilmiyorum varsa bile kucuk mekanlar.

Celiktepe tarafini bilemiyorum ama gozume brikac tane digiturk veren kahve carpmisti sanki. Muhakkak vardir.

Asfaltin obur yanina gecip Fish pointe gideceginize metroya binin, Osmanbey duragi, Osmanbey cikisinda İs Bankasi yakininda kofteci+sulu yemekciye gidin , menu var, 4-5 tanede televizyon var ve de DSmart var.
NO ADNANS, NO CRY !!

Post Reply