Fortis Kupasi:Galatasaray-Fenerbahce 2-1 (Sukur, karan)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

digiturk'un telefon numarasi var mi, avrupa numarasi...

Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

iyi oynuyoruz am adevre bitmeden bir tane daha atmak lazim... ben 2-0 a raziyim...

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Ozan yayin var mi sizde?

Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Kartlar ligde gecerli degil diye biliyorum Ozan? Yanlis mi?
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Hasan Tezcan wrote:Ozan yayin var mi sizde?
var...

Gereksiz yere volkan sari gordu simdi zaman gecirmeden daha 60 dakika var. ben olsam hocanin yerine direk Baltayi sokarim. Cok riskli.

Ozan

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Celal Gürcüoglu wrote:Kartlar ligde gecerli degil diye biliyorum Ozan? Yanlis mi?
Kirmizi gorursen gecerli.

Sabri su ana kadar sahanin en kotuoyuncularindan. FB de hep oradan geliyor zaten... Aslinda orta sahayi da kaybediyor yavas yavas.

Ozan

Celal Gürcüoglu

COk kotu gol kacti yine. Volkan cok iyi cikti.

Celal Gürcüoglu

Ozan Ersoy wrote:
Celal Gürcüoglu wrote:Kartlar ligde gecerli degil diye biliyorum Ozan? Yanlis mi?
Kirmizi gorursen gecerli.

Sabri su ana kadar sahanin en kotuoyuncularindan. FB de hep oradan geliyor zaten... Aslinda orta sahayi da kaybediyor yavas yavas.

Ozan
Sanki direk kirmizida oynamiyor diye hatirliyorum. Neyse, su maci 2-0 yapamadilar ya!

Edit: Ne diyorum ben ya :) Kirmizi ise kirmizi ise. Mac heyecanli :) Bu arada Alex sahada yok duran toplar haricinde.
Last edited by Celal Gürcüoglu on Wed Feb 27, 2008 9:49 pm, edited 1 time in total.

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Hakan bu iste... Attigindan daha kolay bir golu kacirdi. Kaleci cikmis, tam gobekten goruyorsun, adam yerde, gir topun dibine asir...

Yok...

Ozan Ersoy

Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Kirmizi karta kadar makina duzeninde goturduk, bence 2.gol geldigi anda psikolojik yikim ve farka gider. Ancak oyunun kart yuzunden 6-7 dakika sogumasi sayesinde FB biraz ayaga top yapmaya basladi. Ancak FB ileri hatti Deivid-Kezman felaket verimsiz, kopuk oyunuyorlar. Baris, Volkan, Sabri, Topal ve hatta Lincoln surekli ortada adam bozuyorlar. Arda hala devreye girmedi ve Lincoln ile Karan ileri hatti cok akillica yonetiyor.

Tekrar; 2.yariya girmeden atilacak gol tarihi farka goturebilir.

Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Kirmizilar etkiliyor, sarilar degil...

bende su an 40:10 oynaniyor, son 7-8 dkdur yayin var sanirim...

Defansimiz uyanikligi hic birakmamali artik...

Ve Hakan, noolur tekrarlarini yap golunun boyle degil.. Volkan'in da sansi tutmus gerci, farkinda olmadan celmis topu.

Karan sari gordu simdi neden oldugu anlasilmadi pek... yerdeyken bir hareket yapti diye

Alex atti, ust diregin cok yakinina gidiyordu Aykut kornere atti... Kornerden sonuc alamadilar...
Özgür

Celal Gürcüoglu

Ahhh Sabri Sabri! Cok kotu.

Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Ozan Ersoy wrote:Hakan bu iste... Attigindan daha kolay bir golu kacirdi. Kaleci cikmis, tam gobekten goruyorsun, adam yerde, gir topun dibine asir...

Yok...

Ozan Ersoy
o kadar kolay degildi bence... topu onune sert almak zorunda kaldi edudan kurtulmak icin sonra is zorlasti...

Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Hakem 4 dakika isaret etti ama bana gore en az 8 dakika ilave var. Hakem cok sari vererek bir noktada oyunu dengelemek istiyor, devre arasi teknik heyet iyi bir ayar yapmazsa 10'a 10 olacak mac.

Celal Gürcüoglu

2'yi atamadilar ya yazik ya!

Post Reply