FLASH: ADNAN ADAY

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Baskan olur mu?

Poll ended at Mon Mar 03, 2008 6:43 pm

Evet
10
63%
Hayir
6
38%

Total votes: 16

Hasan Tezcan
Site Admin

FLASH: ADNAN ADAY

Post by Hasan Tezcan »

Ne flash ama....baaaaaaam Adnan Polat geliyor geliyor Adnan Polat geliyor...

FLASH FLASH...

Istermisiniz baskan olursaa Mistik'i getirsin...retro ya devam yani :D

...ama onu baskan yapmazlar.

Kaynak: IHA

Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Bence baskan olamaz. Kim gelirse gelsin, Kalli'yi biraz daha tutsun yeter. Su takimi oturtup gitse Kalli, GS'in gelecegi icin cok iyi olur.
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ben Kalli'nin gelmesi ve kadro degisimini iceren politikalari yuruten Adnan Polat ve Sezgin'in devam etmesini isterim (Her ne kadar Kalli'nin yerine gecmesi beklenen asil hocanin bir an once gelmesini istesem de). Futbolcuya dayali duzenin mimarlari eli beyzbol sopalilarin geri donmesini istemem.

Bir de Adnan Ozturk var ama onun hakkinda hic fikrim yok.

Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Ozhan Canaydin kerhen degil, samimi destek versin vede
kongre duzenegini emrine versin, ve de cok kuvvetli 5-6 duayeni/liseliyi listeye koysun ve kendine yardimci yapsin, belki olabilir.
NO ADNANS, NO CRY !!

Bahri Unlu
Staff Member

Post by Bahri Unlu »

Soru biraz kapali kalmis.
"Baskan olur mu ? " sorusuna cevap % 100 dogrulukla "Ozhan abi bilir." olacaktir.
O isterse olur. Baskasinin istemesi veya kendi istemesi ile degil. Yoksa dunden razi, ister.
"Baskan olmasini ister misiniz, olmali mi ?" gibi bir soru olursa anket olarak, belki daha aciklayici olur ?
cevaben de "Allah korusun" kutucugu olursa ben onu isaretleyecegim.
* * *
Bahri Unlu
ISO 2000, UEFA ve Super Kupa $ampiyonu taraftari

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Alpay Dedeoglu wrote:Ozhan Canaydin kerhen degil, samimi destek versin vede
kongre duzenegini emrine versin, ve de cok kuvvetli 5-6 duayeni/liseliyi listeye koysun ve kendine yardimci yapsin, belki olabilir.
Listesine bagli.

Adnan Ozturk daha hala adayligini resmen aciklamadi. Butun bildigim bir aralar bir sirkette yoneticilik yaptigi ve Ribery'nin transferinden sorumlu olmasi. Baska bir numara yok. Varsa bilen gelsin. Arkasinda da Inan Kirac, Beyazit gibi eski dinezorlarin oldugu soyleniyor. Diger adaylar da 100 oyu alamayacak adamlar zaten.

Adnan Polat'in listesinde kimler yer alacak o onemli. Liseli eski duayenler kendisini hem disardan hem de cok cig buluyorlar. Alpay da zaten tek basina secilemeyecegini bildigi icin listesine duayenler alsin demis. GS malesef boyle isliyor. Sorun da zaten kulup elden gitti gidiyor davasi yuzunden kamplasmalarin olmasi. Ama cogu lokaldeki briccilerin haberi yok UEFA'nin yeni TFF yasasinin duzenlemelerinden. Ya bu deveyi gudeceksin, profesyonelleseceksin ya bu diyardan gidip GS Futbol A.S'yi satacaksin.

Bir de su onumuzdeki iki macin sonuclari onemli. Takim iki macta da yenilirse futbol takiminda yapilanlar ciddi olarak sarsintiya ugrayacak ve Adnan Polat ve ekibinin inandiriciligi azalacak.

Ozan Ersoy

Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Fikir olarak tamamiyle karsi cikarim ama zaman zamanda canim
ne istiyor biliyormusunuz? Yonetim Kurulunda ''Medya ve oyuncu'' iknadan sorumlu bir agir agbi yonetici.
Hemende aklima bir filmdeki karakter gelir.
Firuze'de kel ,tetikci rolunde bir
agbi vardi(Ezel Bilmemne , yonetmen , mekanik sesle canlandiriyordu karakteri)
Ayagina sikmadan evvel 1 milyon parayi tahsil ediyordu, topuga sikmadan evvel, harcanacak kursunun maliyeti.
Muthis bir filmdi.

-Sen gel bir bakiim buraya. Su Milliyetin Internet sayfasini sen hazirliyordun degil mi? .

-Carusca'cim simdi bu mukaveleyi feshediyorsun, hemen Buenos Aires giden ilk ucakta yer aliyorsun.

-Su spor programinin yoneticisi sizdiniz galiba?Cok yanlis secimlerin var cook...

Tabii onermiyorum, GS'den iceri giremez, girmemeli boyle olusumlar ama bazilarida haketmiyormu sizce?
NO ADNANS, NO CRY !!

Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Bahri Unlu wrote:Soru biraz kapali kalmis.
"Baskan olur mu ? " sorusuna cevap % 100 dogrulukla "Ozhan abi bilir." olacaktir.
O isterse olur. Baskasinin istemesi veya kendi istemesi ile degil. Yoksa dunden razi, ister.
"Baskan olmasini ister misiniz, olmali mi ?" gibi bir soru olursa anket olarak, belki daha aciklayici olur ?
cevaben de "Allah korusun" kutucugu olursa ben onu isaretleyecegim.
Cok dogru, klan boyle yuruyor cok iyi biliyorum cunku benim babamda lise mezunu ve uye.

Bazen canaydin soyle canaydin boyle der. Gecen secimde sordum o zaman kime vericeksin oyuna diye, " Ozhan kardese tabii" dedi. Ozhan canaydin babaman ufak oldugu icin kardes oluyor bu havada.

Yani galatasaray biz galatasaray taraftarinin degil, lisenin takimi hala...

iyi yanlarida var kotu yanlarida ama, 2008 yilinda olucak is degil bu...

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Bahri Unlu wrote:"Baskan olur mu ? " sorusuna cevap % 100 dogrulukla "Ozhan abi bilir." olacaktir.
Canaydin'in olagan mali kongre de "kendilerine buyuk sorumluluklar verdigimiz futbol subesi idaremiz adina Leverkusen maci icin sizlerden ozur diliyorum" sozleri var.

Yani mesaj yerine gonderilmis - Ozhan abi isi ozetlemis.

Savas Macun

Post by Savas Macun »

Alpay Dedeoglu wrote:Fikir olarak tamamiyle karsi cikarim ama zaman zamanda canim
ne istiyor biliyormusunuz? Yonetim Kurulunda ''Medya ve oyuncu'' iknadan sorumlu bir agir agbi yonetici.
Ayagina sikmadan evvel 1 milyon parayi tahsil ediyordu, topuga sikmadan evvel, harcanacak kursunun maliyeti.
Muthis bir filmdi.

-Sen gel bir bakiim buraya. Su Milliyetin Internet sayfasini sen hazirliyordun degil mi? .

-Carusca'cim simdi bu mukaveleyi feshediyorsun, hemen Buenos Aires giden ilk ucakta yer aliyorsun.

-Su spor programinin yoneticisi sizdiniz galiba?Cok yanlis secimlerin var cook...

Tabii onermiyorum, GS'den iceri giremez, girmemeli boyle olusumlar ama bazilarida haketmiyormu sizce?
Itiraf et iste bir Aziz Yildirim istiyorsun sen...
2009 Uefa Kupasi Finali Fenerbahce Sukru Saracoglu'nda..

Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

FOTOMAC 'in haberine gore Adnan Polat Lucescuyu getiricekmis Kalli yerine... Lincoln+ para karsiligida Diego gelicekmis werder bremenden

Eee FOTOMAC diyorsa kesin dogrudur...

Not:

Bende biliyorum fotomac'in palavralarini ama bu sefer fazla sallamislar, komik diye yazdim...

Mehmet Cirak

Post by Mehmet Cirak »

Savas Macun wrote:
Alpay Dedeoglu wrote:Fikir olarak tamamiyle karsi cikarim ama zaman zamanda canim
Muthis bir filmdi.

Itiraf et iste bir Aziz Yildirim istiyorsun sen...

Yoksa sen Aziz Yildirim'in boyle bir baskan oldugunu itiraf etmis mi oluyorsun? Ben Alpay'a boyle bir baskan istemek konusunda katilmiyorum. Bence kendisi de kendine katilmiyor bunu yazarken :)
Mehmet Cirak

"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

Savas Macun

Post by Savas Macun »

Mehmet Cirak wrote:
Yoksa sen Aziz Yildirim'in boyle bir baskan oldugunu itiraf etmis mi oluyorsun? Ben Alpay'a boyle bir baskan istemek konusunda katilmiyorum. Bence kendisi de kendine katilmiyor bunu yazarken :)
Aziz Yildirim bir diktator.Boyle de olmasi gerekiyor.Astigi astik kestigi kestik.

Nasil bir baskan istediginizi cok iyi biliyorsunuz da soylemeye diliniz varmiyor.

Bu da zaten bizim isimize geliyor cunku her gecen gun lehimize calisan bir durum.

Liseli,Derin GS,Etkin GS, kol kirili yen icinde kalir konseptine bir zahmet devam.

Selamlar
Savas
2009 Uefa Kupasi Finali Fenerbahce Sukru Saracoglu'nda..

Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Savas Macun wrote:Liseli,Derin GS,Etkin GS, kol kirili yen icinde kalir konseptine bir zahmet devam.Selamlar
Savas
O kol Avrupa'da iki tane kupa kaldirdi.
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Cok iyimsersin Savas. FB'in durumu o kadar ic acici degil bana sorarsan.
Ayrica GS FB'yi arkadan gelip gecti bile, ve fark artacak gibi me geliyor
önumuzde ki seneler. Kalli ve retro zihniyet ile degil elbette.

Farkliligimiza degindigin icin tesekkur ederim. Lise ve kultur takimin guc
ve ilham kaynagidir.

Post Reply